Schwangau
Zwiedzanie Piesze wycieczki

Zwiedzanie Piesze wycieczki
Liczba znalezionych atrakcji: 2

Schwangau: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg::
Schwangau

Schwangau

Nasze najbardziej polecane Schwangau Zwiedzanie Piesze wycieczki

Z Monachium: Neuschwanstein i zamek Linderhof - wycieczka 1-dniowa

Z Monachium: Neuschwanstein i zamek Linderhof - wycieczka 1-dniowa

Udaj się do wspaniałych zamków Neuschwanstein i Linderhof. Zjedz pyszny lunch w Hohenschwangau (nie wliczony w cenę) i wybierz się na mały objazd przez malownicze miasteczko Oberammergau. Zdecyduj się na zakup biletów do zamku w autobusie w dniu wycieczki lub kup je z wyprzedzeniem w ramach wycieczki 1-dniowej. Wsiądź do klimatyzowanego autobusu i wyrusz na odkrywanie zamków Bawarii. Najpierw odwiedź bajkowy pałac Linderhof, jedyny zamek, którego ukończenia doczekał Ludwik II. Zwiedzaj zamek i jego teren z przewodnikiem. Następnie udaj się do uroczego miasteczka Oberammergau na zdjęcia i zakupy. Następnie zatrzymaj się w zamku Hohenschwangau, domu dzieciństwa Ludwika, na lunch (nie wliczony w cenę), a następnie udaj się do zamku Neuschwanstein, położonego u podnóża Alp. Podziwiaj jeden z najbardziej imponujących zabytków w Niemczech i zanurz się w bajkowym świecie Ludwika II na całe popołudnie.

Z Monachium: zamek Neuschwanstein – całodniowa wycieczka

Z Monachium: zamek Neuschwanstein – całodniowa wycieczka

Odkryj jeden z najbardziej malowniczych krajobrazów Bawarii podczas tej wycieczki z Monachium pociągiem i vanem. Podziwiaj konstrukcję i delikatną architekturę zamku Neuschwanstein, stojącego dumnie na szczycie wzgórza i otoczonego zalesionymi górami. Zobacz rozległą dolinę u podnóża murów zamku i poznaj jego historię podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Położone 2 godziny drogi od Monachium stare miasto Füssen leży u podnóża Alp i jest otoczone jednym z najpiękniejszych krajobrazów na świecie. Wznoszący się powyżej wsi, pozornie wtapiający się w szczyty, które otaczając go, wznoszą się wspaniale ku niebu – oto widok prosto ze snów: bajeczny zamek Neuschwanstein. Ten baśniowy zamek został zbudowany w XIX wieku przez króla Ludwika II, człowieka odurzonego mitologią i który sam stał się legendą. Lśniące, białe wieże w chmurach są rozpoznawane natychmiast, nawet przez tych, którzy nigdy nie słyszeli o zamku Neuschwanstein. Jest on bowiem inspiracją dla twórców zamku królewny Śnieżki i znany jest na całym świecie jako zamek Chitty Chitty Bang Bang. Zwiedzanie zamku jest jak podróż po krainie bajek. Podczas tej całodniowej wycieczki z Monachium przewodnik zabierze Cię pociągiem lub busem na wzgórza zamku, skąd widoczna jest niesamowita panorama gór, jezior i dolin. Nie chodzi tylko o sam zamek: to dzięki wyjątkowej lokalizacji jest tu tyle magii. Odwiedź najlepsze punkty widokowe i przejdź się nad jezioro. Jeśli dopisze pogoda, może nawet uda Ci się popływać. Podziwiaj widok jak z pocztówki na zamek Hohenschwangau, wodospad i przepiękny most Marienbrücke, zawieszony wysoko, jakby znajdował się ponad wszystkim wokół. Zachwyć się okolicą i posłuchaj opowieści przewodnika o rządach króla Ludwika, o burzliwych przejściach za czasów jego panowania i o jego obsesji, która doprowadziła do powstania tak fantastycznego zamku, a na koniec, także do jego zguby. Jeśli zdecydujesz się na zakup biletu w dniu wycieczki, ominiesz długie kolejki i wybierzesz się na oddzielną wewnętrzną wycieczkę po prywatnych komnatach króla prowadzoną przez wyspecjalizowanego przewodnika. Ta wycieczka to najlepszy sposób, aby podziwiać ten świat jak z bajki.

Füssen: Bilet wstępu do zamku Neuschwanstein i audioprzewodnik

Füssen: Bilet wstępu do zamku Neuschwanstein i audioprzewodnik

Ciesz się naszym biletem wstępu bez kolejki do zamku Neuschwanstein z zestawem słuchawkowym i audioprzewodnikiem wewnątrz zamku przez 35 minut i możesz wybrać swoje języki, w tym mapę miasta z informacjami i dać ci wskazówki dotyczące dobrych zdjęć. Unikaj długich kolejek i ciesz się resztą dnia, którą możesz zaplanować na resztę dnia. Po prostu odbierz swój bilet w godzinach 8:30-9:00 z naszego biura i jedź prosto do zamku. Zorganizujemy dla Ciebie bilet i wycieczkę oraz udzielimy wszelkich informacji. Pamiętaj: Nie jesteśmy oficjalnym centrum biletowym zamku i dlatego nasz bilet ma wyższą cenę niż oficjalne centrum biletowe. Istnieje określony czas na zwiedzanie zamku z naszym biletem, dlatego musisz odebrać bilet na czas w naszym biurze między 8:30 a 9 rano.

Z Monachium: Zamek Neuschwanstein: 1-dniowa wycieczka vanem

Z Monachium: Zamek Neuschwanstein: 1-dniowa wycieczka vanem

Spędź dzień w malowniczej Bawarii podczas tej wycieczki vanem z Monachium. Spędź dzień na przejażdżce Romantyczną Szlakiem w Alpach Bawarskich. W drodze do zamku Neuschwanstein miniesz stare, urocze bawarskie wioski i malownicze krajobrazy. Po dotarciu do Neuschwanstein zostaniesz zabrany na wycieczkę z przewodnikiem po zamku, który został zbudowany w XIX wieku w neoromańskim stylu. Pałac stoi na skalistym wzgórzu, z którego roztacza się widok na wioskę Hohenschwangau. Z Marienbridge będziesz mieć zapierające dech w piersiach widoki na zamek. Pałac został zamówiony przez Ludwika II Bawarskiego jako królewskie rekolekcje i na cześć kompozytora Ryszarda Wagnera. Po śmierci Ludwika II pałac został otwarty dla zwiedzających w 1886 roku i obecnie co roku odwiedza go ponad 1,3 miliona gości. Neuschwanstein pojawił się w wielu filmach, a także był używany jako model w Zamku Śpiącej Królewny w Disneylandzie. Przejdziesz przez uroczy wąwóz z kaskadami i wodospadami. W drodze powrotnej zatrzymasz się przy wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO kościele Wieskirch, zbudowanym w XVII wieku. Będziesz miał również okazję odwiedzić bawarską farmę serów, gdzie możesz kupić opcjonalny półmisek serów i kiełbas ze świeżo upieczonym chlebem. Ciesz się spektakularnymi, 360-stopniowymi widokami na góry z farmy.

Z Monachium: wycieczka premium do zamku Neuschwanstein i Linderhof

Z Monachium: wycieczka premium do zamku Neuschwanstein i Linderhof

Wyrusz na malowniczą przejażdżkę do zamku Neuschwanstein i pałacu Linderhof. Ciesz się wstępem bez kolejki. Zachwyć się pięknem niemieckiej wsi i dowiedz się więcej o historii regionu, którą przybliży Ci lokalny przewodnik. Wyrusz o poranku w komfortową podróż z Monachium do pałacu Linderhof, który zwiedzisz w towarzystwie przewodnika. Poznaj dzieje pałacu, a następnie udaj się w kierunku malowniczej miejscowości Oberammergau. Zwiedź miasteczko i wysłuchaj informacji o tradycyjnej sztuce snycerskiej. W południe pokonasz Szlak Romantyczny (Romantische Straße), który wiedzie do zamku Neuschwanstein. Po przybyciu na miejsce zjedz lunch (nie jest on wliczony w cenę) lub od razu udaj się na most pieszy Marienbrücke. W godzinach popołudniowych zwiedzisz zamek Neuschwanstein, po czym zaplanowano relaksującą przejażdżkę z powrotem do Monachium.

Z Monachium: Wycieczka do Neuschwanstein i Linderhof po hiszpańsku

Z Monachium: Wycieczka do Neuschwanstein i Linderhof po hiszpańsku

Przejedź przez przedalpejski region Bawarii do Neuschwanstein, bajkowego zamku zbudowanego przez króla Ludwika II w Hohenschwangau. Będziesz miał okazję podziwiać zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną część pałacu oraz podziwiać spektakularne widoki z Mostu Maryi. Przejedź przez alpejskie doliny w drodze do Linderhof, barokowego klejnotu, który jest jednym z mniejszych pałaców zbudowanych przez Ludwika II. Oprócz zwiedzania pałacu zobaczysz spektakularne ogrody. Jest to wycieczka z przewodnikiem wyłącznie w języku hiszpańskim. Osoby nie mówiące po hiszpańsku nie mogą zarezerwować tej wycieczki.

Z Hohenschwangau: Wycieczka do zamku Neuschwanstein

Z Hohenschwangau: Wycieczka do zamku Neuschwanstein

Dzięki biletom wstępu bez kolejki do zamku Neuschwanstein nie będziesz musiał martwić się o czekanie godzinami w kolejce po bilety lub martwić się, że bilety zostaną wyprzedane, gdy przybędziesz na miejsce. Nie musisz martwić się o rezerwację biletów, kolejki. Odbierzemy Cię z wioski Hohenschwangau (u podnóża zamku) i zapewnimy niezapomnianą wycieczkę do majestatycznego zamku Neuschwanstein. (Dzięki usłudze wstępu bez kolejki nie musisz martwić się, że będziesz czekać godzinami na bilety lub że bilety zostaną wyprzedane po przyjeździe). Zostaniesz odebrany w Hohenschwangau". Najpierw jedziemy autobusem wahadłowym do Mostu Marii (Marienbrücke), aby zrobić niesamowite zdjęcia. Następnie przejdziemy do Neuschwanstein (bajkowego zamku) z wycieczką do środka. Dowiedz się o Królu Łabędzi (Ludwiku II), królu Bawarii (1864-1886) i historii zamku Neuschwanstein (zbudowanego w latach 1869-1886). Ponadto z podnóża zamku przejedziemy bryczką konną do wioski Hohenschwangau. Wybierz się na spacer wokół pięknego jeziora Alpsee.

Monachium: półdniowa wycieczka z pominięciem kolejki do zamku Neuschwanstein

Monachium: półdniowa wycieczka z pominięciem kolejki do zamku Neuschwanstein

Ta półdniowa wycieczka jest idealnym wyborem i bardzo wydajna, jeśli szukasz wycieczki z Monachium do zamku Neuschwanstein zacznij od Dworca Centralnego w Monachium o 7:15 do Castel Neuschwanstin, mostu Marien... iz powrotem do Monachium o 14:20 Ta półdniowa wycieczka jest połączona pociągiem samochodowym bilet na pociąg na wycieczkę i pomiń bilet liniowy do zamku Neuschwanstein

Z Monachium: Royal Fairytale Tour

Z Monachium: Royal Fairytale Tour

Spędź dzień na zwiedzaniu największych atrakcji Bawarii poza Monachium, korzystając z transferu w obie strony. Zobacz słynny zamek Neuschwanstein w Alpach Bawarskich. Odwiedź Oberammergau, znane z Pasjonatów i pięknych fresków domów. Na koniec zatrzymaj się w Linderhof, wyszukanym rokokowym pałacu. Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Monachium. Kieruj się na południe w Alpy Bawarskie do wioski Hohenschwangau. Odwiedź zamek Neuschwanstein króla Ludwika II na wycieczkę z przewodnikiem po zamku z lokalnym przewodnikiem. Stamtąd udaj się do Oberammergau, pięknej wioski Passion Play pod górami, która słynie z fresków w domach, rzeźbiarzy w drewnie i sklepów bożonarodzeniowych. Ciesz się wolnym czasem, aby coś przekąsić i zwiedzać na własną rękę. Zatrzymaj się w Linderhof, pałacu zbudowanym w latach 1870-1879, który zainspirował Bourbon Kings i miejsce, w którym Ludwik II faktycznie mieszkał przez kilka lat. Zwiedzaj wnętrze pałacu z lokalnym przewodnikiem i ciesz się czasem na spacer po formalnych ogrodach.

Europe Travel 15 GB danych z nielimitowanymi rozmowami

Europe Travel 15 GB danych z nielimitowanymi rozmowami

Europa 15 GB danych z nielimitowanymi rozmowami w Europie Europa 15 GB danych z nielimitowanymi połączeniami w Europie: Wyrusz w płynną europejską podróż dzięki naszej karcie eSIM o pojemności 15 GB, która zapewni Ci najwyższą jakość łączności. Od tętniących życiem ulic Paryża po historyczne ruiny Rzymu – ten eSIM gwarantuje, że zawsze będziesz mieć połączenie z bliskimi i cyfrowym światem. Szczegóły planu: 📅 Ważność planu: 15 dni 📱 Operator: Bouygues Telecom 🌐 Limit danych: 15 GB 📞 Nieograniczone połączenia w Europie Kwalifikujące się kraje: Andora, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Wyspy Owcze, Finlandia, Francja, Republika Francuska, Niemcy, Grecja, Guernsey, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Łotwa , Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Portugalska, Rumunia, Słowacja (Republika Słowacka), Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Wielka Brytania, Stolica Apostolska (Państwo Watykańskie), Wyspy Alandzkie Opis produktu : 🇫🇷 To jest przedpłacona karta eSIM firmy Bouygues France z francuskim numerem telefonu komórkowego (+33). 📞 Ciesz się nielimitowanymi rozmowami na terenie UE, dzięki czemu będziesz zawsze w kontakcie. 📶 Ważność rozpoczyna się w momencie pobrania karty eSIM na telefon, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój plan. 📡 Obsługiwany jest mobilny hotspot, dzięki czemu możesz udostępniać połączenie innym urządzeniom. 🚫 Jest to jednorazowy pakiet przedpłacony, bez automatycznych odnawiań i umów. 🚀 Doświadcz pełnej prędkości transmisji danych bez dziennych limitów i ograniczania przepustowości. 🌐 Karta eSIM automatycznie połączy się z główną lokalną siecią komórkową w kwalifikujących się krajach z szybkością 4G LTE lub 5G. 📱 Można używać tylko z telefonami i tabletami kompatybilnymi z eSIM, które nie są zablokowane przez operatora. ⏳ Rozpocznij korzystanie z eSIM nie później niż 3 miesiące po zakupie.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Zwiedzanie Piesze wycieczki w: Schwangau

Oprócz atrakcji typu Zwiedzanie Piesze wycieczki jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Schwangau?

W: Schwangau są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Zwiedzanie Piesze wycieczki w: Schwangau?

Najlepsze Zwiedzanie Piesze wycieczki w: Schwangau to:

Schwangau: Najciekawsze atrakcje

Schwangau: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Schwangau: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Schwangau? Kliknij tutaj.