Schwangau
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 15

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Schwangau: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj wg::
Schwangau

Schwangau

Schwangau: Najciekawsze atrakcje

Schwangau: Wycieczki i bilety

Niemcy: Ciekawe miejsca

Schwangau: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Schwangau? Kliknij tutaj.

Schwangau: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(3914 recenzji)

Miałem cudowny dzień. Nasi przewodnicy Adrian i Nick byli wspaniali - przyjaźni, pomocni i pouczający. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Autobus był wygodny, miał zimne napoje, przewodnicy przekazali nam z wyprzedzeniem wiele informacji na temat zamku i historii, a także o Monachium i okolicy. Bilety na zamek można było kupić w kasie przed wycieczką.

Dynamiczny i kompetentny przewodnik. Jedyną rzeczą jest to, że powinien mówić wolniej, ponieważ są ludzie, tacy jak my, którzy mówią po francusku, ale dobrze znają angielski i trudno jest za nim nadążać. Tylko trochę wolniej, proszę! DZIĘKI!

Przewodnik bardzo ciekawie opowiadał , był zaangażowany i czuliśmy się zaopiekowani w każdym momencie . Bardzo polecam biuro i wspaniałą wycieczkę do bajkowego zamku w Alpy .

Wygodny transport, doskonały przewodnik. Michelle była pełna wspaniałych wglądów i faktów historycznych. Sprawił, że doświadczenie było bardziej pouczające.

Bardzo podobały mi się widoki na Alpy! Lana była niesamowitym przewodnikiem i miała dużą wiedzę na temat historii zamku.