Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Schwangau

Schwangau: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Schwangau? Kliknij tutaj.

Schwangau: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5392 opinii

My, bawiliśmy się świetnie! Wszystko poszło gładko, a zamek jest przepiękny !!! Zwłaszcza wnętrze, gdzie jednak nie można robić zdjęć. Jedyna wada? nie zostawiają dużo czasu i w końcu trzeba biec, był też inny mniejszy zamek do zobaczenia, zawsze tam, ale z czasem naszej grupy nie byliśmy w stanie go zobaczyć. Jednak polecam wycieczkę, cudownie! Dyskretny przewodnik, bez śmiechu

Świetna wycieczka! Przyjechaliśmy wygodnie czystym autobusem. Wszystko jest zaplanowane w taki sposób, aby nie trzeba było stać w kolejkach po bilety, ani martwić się, czy dostaniemy się do zamków, czy nie. Oprócz zwiedzania samych zamków był czas wolny na osobiste upodobania, co warto zobaczyć w okolicy. Podobało mi się to bardzo!

Świetna wycieczka. Naprawdę warto wybrać się na wycieczkę. Poza tym przewodnik był naprawdę świetny. Droga do zamku nie była ani nudna, ani zbyt męcząca. Było wystarczająco dużo przerw, w których wyjaśniano wiele szczegółów dotyczących historii zamku. Naprawdę dobrze zaplanowane. Mogę tylko polecić tę wycieczkę.

Excelente y muy recomendable experiencia, los castillos son hermosos y las explicaciones muy buenas. W 100% godne polecenia y el guía muy ameno, el camión muy bueno y puntual. DO ZROBIENIA DOSKONAŁE

Stevo is an entertaining tour guide. Listening to his interesting facts about the castle as well as Munich was a very wonderful time.