Pałac Schönbrunn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Pałac Schönbrunn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Schönbrunn? Kliknij tutaj.

Pałac Schönbrunn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3736 opinii

Zarezerwowaliśmy pakiet Deluxe, który obejmował wszystkie trasy, nocną wycieczkę i rejs. Autobusy były bez skazy i wspaniały widok na wszystkie miejsca na górze. Ali przywitał nas i pomógł nam z łatwością wymienić nasz kupon. Zasugerował aktualizację, aby obejmowała bilety do Pałacu, a także do naszego następnego miasta Budapesztu, które otrzymało zniżki. Świetny pomysł. Nagrany komentarz był doskonały i punktualnie na każdy widok. Nocna wycieczka była genialna. Nasz przewodnik Franz był tak kompetentny i pełen historii. Bardzo przyjacielski. Naszą jedyną krytyką jest to, że rejs miał bardzo mało komentarzy, więc nie wiedzieliśmy, co mijamy nad brzegiem rzeki.

Ja i mój mąż uczestniczyli w koncercie. Obaj nie jesteśmy fanami muzyki klasycznej, ale naprawdę podobała nam się muzyka i teatr, który był grany. Okolice były oszałamiające, a personel był uroczy

Świetny stosunek jakości do ceny. Naprawdę podobała mi się wycieczka, wysiadałem tak często, jak było to wymagane. Wszyscy pracownicy byli bardzo uprzejmi i pomocni. Użyjemy go ponownie.

Piękne otoczenie, wolałby czas 8 wieczorem. Uwielbiał śpiewaków i tancerzy operowych. Chciałbym coś z Die Fledermaus. Uwielbiałem Mizarta, ale znów dałbym coś podobnego od Don Giovani.

Piękne otoczenie. Piękna muzyka. Wcześniejsza kolacja w Cafe Residenz była również bardzo dobra.