Wybierz daty

Ogrody pałacu Schönbrunn

Wycieczki dostępne w dniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Karty miejskie
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Ogrody pałacu Schönbrunn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ogrody pałacu Schönbrunn? Kliknij tutaj.

Ogrody pałacu Schönbrunn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 7584 opinii

Wszystkie wspaniałe. Pakiet, który był wart co najmniej dwa razy, biorąc pod uwagę ceny w Wiedniu. Świetnie się bawiliśmy. Wizyta w budynku była piękna, a zrobienie tego wieczorem sprawiło, że atmosfera była naprawdę fascynująca. Jedliśmy bardzo dobrze w restauracji.Koncert był WOW. Doceniłem to, że były to bardzo dobrze znane utwory, więc nawet ucho nie znające się na muzyce klasycznej mogło się nimi cieszyć. To było najlepsze doświadczenie tutaj w Wiedniu

Jeśli odwiedzasz Wiedeń i interesuje Cię sporo atrakcji i różnych miejsc, gorąco polecam zakup tej przepustki. Dołączony autobus typu hop-on-hop off ma trzy różne linie, w tym jedną, która zabierze Cię do Schönbrunne. W związku z tym korzystanie z wycieczki autobusowej i karnetu pozwala zaoszczędzić na opłatach za wstęp i transport, które mogą się szybko zsumować.

dobrze zorganizowana wycieczka po zamku, bardzo interesująca, byłem bardzo zadowolony, doskonała kolacja, nawet jeśli tylko 3 dania, ale w doskonałej restauracji w pobliżu zamku. doskonałe jedzenie, spektakularny koncert, zarezerwowałem tę ofertę dla mojej żony, myślałem, że się nudzę na koncercie, zamiast tego podobało mi się i było naprawdę przyjemnie.

Ta przepustka jest niesamowita! Wziąłem 6 dni i mogłem odwiedzić wszystko, co chciałem! Broszura i kody QR powiązane z każdym miejscem są bardzo przydatne, aby sprawdzić, co chcesz odwiedzić i poinformować o dniach otwarcia. Dobry stosunek jakości do ceny, jeśli jesteś aktywny i udaje ci się zrobić kilka miejsc dziennie. Gorąco polecam!

Wysoce polecana aktywność. Oprócz wizyty w Pałacu, piękna, wycieczka autobusowa po mieście była bardzo dobra. Nasz przewodnik, Thomas, dużo wyjaśnił o mieście i jego historii. Ponadto Wiedeń na Boże Narodzenie jest spektakularny, z jego dekoracjami i rynkami.