Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Savoca

Najciekawsze atrakcje

Savoca: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Savoca? Kliknij tutaj.

Savoca: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 223 opinii

Ta trasa była świetna! Antonio Chirco był najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek mieliśmy!! Robił wszystko, aby zabrać nas do różnych miejsc, które myślał, że będziemy kochać. Ma niesamowitą wiedzę na temat historii i architektury! Sprawił, że ten dzień był niesamowity! ! Drogi są bardzo wietrzne, a Antonio zatrzymał się w aptece, abyśmy mogli dostać leki na chorobę lokomocyjną. Obiad był pyszny!

Było to bardzo piękne i ciekawe doświadczenie, szczególnie dzięki profesjonalizmowi i życzliwości przewodnika Giuseppe Co, który oprócz przekazywania wiedzy o odwiedzanych przez nas miejscach i zabytkach ożywiał wycieczkę anegdotami i dobrym humorem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wynajęliśmy tę wycieczkę i pozostajemy z bardzo miłymi wspomnieniami z wizyty i przewodnika Giuseppe!

Było to oczywiście bardzo interesujące zwłaszcza dla fanów filmów, ale także pięknych wiosek. Absolutnie mogę to polecić. Przewodnik Valerio wyjaśnił bardzo ciekawie i był bardzo uważny na gości.

To było wspaniałe doświadczenie i wiele się nauczyliśmy o Sycylii! Trasa była bardzo dobra. Antonio był bardzo kompetentny i miał poczucie humoru. Bezterminowo polecam tę wycieczkę.

świetny przewodnik Na czas i na wszystko miał odpowiedź. Jedzenie było bardzo dobre. Chętnie znowu