Dodaj daty

SardyniaWycieczki kanadyjką i kajakiem

Nasze najbardziej polecane Sardynia Wycieczki kanadyjką i kajakiem

Golfo Aranci: wyprawa kajakowa pośród delfinów z aperitifem

1. Golfo Aranci: wyprawa kajakowa pośród delfinów z aperitifem

Przeżyj emocje towarzyszące tej całodniowej wycieczce, biorąc udział w wyprawie kajakowej i nurkując z rurką w pięknych wodach u wybrzeży Golfo Aranci. Wypatruj delfinów i delektuj się typowym dla Sardynii aperitifem. Spotkaj się z przewodnikami, w towarzystwie których wyruszysz na wycieczkę ze słynnej plaży Spiaggia dei Baracconi. Przewodnicy wskażą najlepszą trasę, opierając się na aktualnych warunkach, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia. Odwiedź niektóre z głównych atrakcji okolicy, w tym słynącą z fantastycznych kolorów i naturalnego otoczenia zatokę Cala Moresca, a także ustronną wyspę Figarolo (można na nią dotrzeć wyłącznie kajakiem). Zobacz znajdującą się pośrodku morza farmę rybną, która jest znana za sprawą zamieszkującej to miejsce kolonii delfinów. Zanim powrócisz do miejsca rozpoczęcia wycieczki, na iście rajskiej wyspie Figarolo skosztuj tradycyjnego sardyńskiego aperitifu.

Wycieczka kajakiem z przewodnikiem w Villasimius w rezerwacie morskim

2. Wycieczka kajakiem z przewodnikiem w Villasimius w rezerwacie morskim

Poznaj piękno chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara podczas tej podwójnej wycieczki kajakowej z przewodnikiem z Villasimius. Wiosłuj wzdłuż wybrzeża i odkryj ukryte zatoczki i plaże z pomocą swojego przewodnika kajakowego. Odkryj wybrzeże podczas wycieczki odpowiedniej dla wszystkich poziomów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w sklepie usługodawcy w porcie w Villasimius i wyrusz na swoją przygodę kajakową. Załóż kamizelkę ratunkową i użyj wysokiej jakości wiosła i kajaka, aby ślizgać się po krystalicznie czystej wodzie. Spójrz na miękkie piaszczyste plaże i wspaniałe granitowe formacje skalne, idąc wzdłuż brzegów chronionego obszaru morskiego Capo Carbonara. Miej oko na lokalne ptactwo z góry i odłamki ryb od dołu. Wróć do miejsca spotkania pod koniec wycieczki.

Orosei: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po oazie Biderosa o zachodzie słońca

3. Orosei: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po oazie Biderosa o zachodzie słońca

Zanurz się w świecie przyrody przypominającym sen, pływając kajakiem w Oazie Biderosa o zachodzie słońca. Podążaj za swoim przewodnikiem, gdy słońce spada na niebo, podziwiaj piękne widoki na wschodnie wybrzeże Srdinii, jezioro Sa Curcurica i nie tylko. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Orosei i wybierz się na wycieczkę kajakiem. Wiosłuj wzdłuż kanału w kierunku Oazy Biderosa i całkowicie zrelaksuj się, gdy niebo jest wypełnione kolorami zachodzącego słońca. Podziwiaj okoliczne widoki na morze, piękne krajobrazy i jezioro Sa Curcurica. Obserwuj naturalną zmianę dnia w noc i podziwiaj słonawe środowisko słodkich wód i małych strumieni.

Porto Torres: spływ kajakowy z przewodnikiem

4. Porto Torres: spływ kajakowy z przewodnikiem

W północno-zachodniej części Sardynii, w urokliwym miasteczku Porto Torres, można wybrać się na wycieczkę kajakiem z przewodnikiem z plaży łatwo rozpoznawalnej dzięki rzeźbie delfina na skale pośrodku morza: plaży Scogliolungo. Nasz doświadczony przewodnik będzie Ci towarzyszył podczas dynamicznej wycieczki, ale odpowiedniej dla początkujących, podczas której możesz odkryć to skaliste wybrzeże, charakteryzujące się skalistymi klifami i nawisami ścian. Zatrzymasz się na odświeżenie na małej ukrytej plaży Scoglioricco lub na pięknym Balai, a następnie będziesz kontynuować wycieczkę, odwiedzając kilka jaskiń, do których można dotrzeć tylko drogą morską. Trasa ma około 8 km. W zależności od warunków pogodowych na morzu w danym dniu i przygotowania uczestników trasa obejmuje dotarcie do małego kościoła na Balai: - Wyjazd z plaży Scogliolungo - Rejs na słodkowodne plaże - Zwiedzanie co najmniej 2 lub 3 jaskiń, wybranych przez naszego eksperta przewodnika, takich jak: Jaskinia Mewa, Jaskinia Ławki, Jaskinia Bar, Jaskinia Cicala, Jaskinia Grzybowa, Jaskinia Rowerowa, Jaskinia Zakochanych, Jaskinia Mostowa, Jaskinia Piekielna i Jaskinie Bliźniacze. - Zatrzymaj się około 15 minut na plaży Scoglioricco lub Balai - Ponowne wejście

Cagliari: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po Zatoce Cagliari

5. Cagliari: Wycieczka kajakiem z przewodnikiem po Zatoce Cagliari

Dołącz do wycieczki kajakiem z przewodnikiem, aby odkryć fascynującą Zatokę Cagliari, zanurzoną w wyjątkowym środowisku charakteryzującym się imponującymi klifami, krystalicznie czystym morzem, jaskiniami i małymi plażami. Przeżyjesz naprawdę wyjątkowe przeżycie w towarzystwie lokalnego przewodnika, odpowiedniego również dla początkujących po krótkiej lekcji wstępnej, która pozwoli każdemu nauczyć się podstaw, aby cieszyć się wycieczką podczas zabawy. Podczas wycieczki jest kilka przystanków na pływanie i nurkowanie wśród barweny, leszcza, łusek i rozgwiazd. Trasa obejmuje: - Krótka lekcja i rozdanie sprzętu - Wypłynięcie kajakiem z krótkim tranzytem przed plażą Poetto - Zatrzymaj się około 15 minut w okolicy basenów Gianfranco, z możliwością nurkowania - Tranzyt przed słynną Grotta dei Colombi - Zatrzymaj się około 15 minut w Cala Fighera, z możliwością snorkelingu - Przejście przed: Capo Sant'Elia, Grotta del Cavallino (gdzie można wejść w zależności od warunków pogodowych w ciągu dnia), stary kamieniołom tufu, pod latarnią morską Capo San'Elia - Zatrzymaj się na ziemi około 30 minut na plaży Calamosca, z możliwością nurkowania (jest bar z przekąskami i łazienki) - Nawigacja powrotna do punktu startu, z tranzytem przed charakterystycznymi skałami Krokodyla i Grzyba Jedynym przystankiem na plaży będzie Calamosca, ponieważ zarządzenia plażowe wydane przez Biuro Kapitana nie zezwalają na lądowanie na poprzednim odcinku wybrzeża.

Sardynia: Sunset Kayak Tour z nurkowaniem i aperitifem

6. Sardynia: Sunset Kayak Tour z nurkowaniem i aperitifem

Ciesz się zapierającym dech w piersiach zachodem słońca nad spokojnym morzem, z muzyką i aperitifem unoszącym się na wodzie. Wycieczka z przewodnikiem z przystankiem na małej wyspie Proratora. Popłyniemy kajakiem między białymi plażami, klifami i czasem delfinami. Wejdziemy do jaskini morskiej i ponurkujemy w krystalicznie czystej wodzie. I wreszcie typowy sardyński aperitif unoszący się na morzu. Łatwe kajaki podwójne dla początkujących i szybsze kajaki pojedyncze dla tych z pewnym doświadczeniem.

Wyspa Sant'Antioco: wycieczka kajakiem morskim

7. Wyspa Sant'Antioco: wycieczka kajakiem morskim

Odkryj wspaniałe malownicze piękno Sant'Antioco podczas wycieczki kajakiem z profesjonalnym przewodnikiem. Po pokazie bezpiecznego pływania kajakiem wyrusz na wycieczkę po fantastycznym wybrzeżu Sant'Antioco. Zbliż się do natury dzięki temu spływowi kajakowemu i eksploruj wzdłuż wybrzeża, aby zobaczyć wąwozy i małe jaskinie. Podziwiaj wspaniałe odcienie wody Morza Sardyńskiego i podziwiaj wspaniałe widoki w interesujących miejscach po drodze. Zatrzymasz się na kilku kąpieliskach w zatoczkach i w najbardziej sekretnych zakątkach, aby w pełni cieszyć się miejscami i ochłodzić się przed letnim upałem. Spójrz i podziwiaj zapierające dech w piersiach piękno natury.

Bosa: Wypożyczalnia kajaków na rzece Temo

8. Bosa: Wypożyczalnia kajaków na rzece Temo

Piękna przygoda na własną rękę bez przewodnika, wiosłowanie wzdłuż skalistego wybrzeża Bosa lub odkrywanie Temo, jedynej żeglownej rzeki Sardynii! Wypożycz wygodne i bezpieczne kajaki od Bosa na zachodniej Sardynii; do wyboru kilka tras rzecznych. Możesz żeglować po rzece Temo, starożytnej drodze wodnej, aby dotrzeć do średniowiecznej wioski. Wody Temo poprowadzą Cię wzdłuż murów miasta z widokiem na zamek. Po przekroczeniu starego mostu popłyniesz w kierunku katedry San Pietro, która jest najstarszym kościołem na Sardynii w stylu romańskim. Wymyśl własną trasę między dziką przyrodą a starożytną historią! Doświadczenie jest bez przewodnika, ale w miejscu spotkania nasi lokalni partnerzy zapewnią wszystkie przydatne wskazówki na rzece, w zależności od warunków pogodowych w ciągu dnia. Możliwe trasy - Stary most: odległość ok. 1,5 km, czas przejścia ok. 2 godz - Katedra San Pietro: dystans ok. 3 km, czas przejazdu ok. 2 godz - Su Guadu: dystans ok. 4 km, czas trwania ok. 3 godz

Valledoria: Wypożyczalnia kajaków na rzece Coghinas

9. Valledoria: Wypożyczalnia kajaków na rzece Coghinas

Dzięki tej wycieczce kajakowej możesz odkryć naturalne i dzikie piękno rzeki Coghinas, trzeciej rzeki Sardynii o długości 116 km żeglownych wód. Trasa przebiega w pobliżu mostu Baduboi w Badesi: prosty, zabawny i odpowiedni dla każdego zejście rzeką, gdzie nie sposób nie zachwycić się wyjątkową panoramą okolicy: trzciny, śródziemnomorskie zarośla, jałowce i możliwość spotkania wielu gatunków ptaków, takich jak czaple białe i cinerini, zimorodki i sokoły. Trasa obejmuje spływ rzeką rozpoczynający się od mostu Badesi i docierający do ujścia rzeki Coghinas o długości około 6 km. ŻADEN przewodnik nie będzie Ci towarzyszył podczas schodzenia po rzece. Można wypożyczyć pojedynczy lub podwójny kajak. Cena dotyczy jednej osoby. Ciekawostka: Coghinas ze swoimi 116 km jest trzecią najdłuższą rzeką Sardynii, najważniejszą w północnej części wyspy. Swoją nazwę zawdzięcza Coghinas ("kuchnie" w Logudorese) ze względu na obecność gorących źródeł w pobliżu Casteldorii, których słono-bromowo-jodowe wody mają temperaturę 76°C i ożywiają ważny kompleks termalny.

Cagliari: Ekskluzywna wycieczka w małej grupie do Devil's Saddle

10. Cagliari: Ekskluzywna wycieczka w małej grupie do Devil's Saddle

Rozpocznij spływ kajakowy w Marina Piccola. Wsiądź do wygodnego kajaka, aby łatwo dostać się do Diabelskiego Siodła. Posłuchaj, jak twój przewodnik opowiada o tym, jak powstały skały w okolicy. Poczuj się swobodnie z kamizelką ratunkową i wodoodporną torbą, podczas gdy profesjonalni instruktorzy pokażą Ci podstawy wiosłowania kajakiem. Ta wycieczka trwa około 3 godzin i obejmuje kilka przystanków, aby podziwiać piękne jaskinie, klify i dziką przyrodę w okolicy.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj wg:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki kanadyjką i kajakiem w: Sardynia

Oprócz atrakcji typu Wycieczki kanadyjką i kajakiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Sardynia?

W: Sardynia są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Sardynia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sardynia? Kliknij tutaj.

Sardynia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 12 opinii

Kajak to bardzo dobry sposób na obserwację delfinów będąc na ich poziomie i bliżej niż z łodzi. Pozwala też trochę wydać, nawet jeśli ballada jest w zasięgu każdego. Przewodnicy są bardzo mili i przyjemni. To było naprawdę dobre doświadczenie. Niezależnie od tego, czy z dziećmi, czy bez, warto.

Niestety nie widziano delfinów. Szkoda, ale wciąż świetna trasa z dużą zabawą. Obaj chłopcy są naprawdę super mili i bardzo się starają. Poszliśmy na dwie piękne plaże i były napoje i mała przekąska. Sprzęt do nurkowania dla wszystkich był na pokładzie. Nawet bez delfinów gładkie 5 punktów!

Niesamowite doświadczenie! Mogliśmy zobaczyć delfiny z bliska dzięki naszym dwóm niesamowitym przewodnikom, Michael i Francesco są super mili, przygotowali dla nas doskonały sardyński aperitif! Poświęcili nawet dodatkowy czas, aby ponownie zobaczyć delfiny. Mogę tylko polecić tę aktywność.

Bardzo piękne i wyjątkowe przeżycie w kajakach, pełne zabawy, pływania, snorkelingu, aperitifów i zachodu słońca z widokiem na delfiny. Chłopcy instruktorzy byli mili, gościnni i sprawili, że od razu poczuliśmy się swobodnie. Wrócimy, aby je znaleźć!

Widzieliśmy delfiny To było niesamowite przeżycie. Gorąco polecam.