Dodaj daty

SardyniaSkutery i motory

Nasze najbardziej polecane Sardynia Skutery i motory

Prywatna wycieczka brzegiem Cagliari: ukryte zatoczki skuterem

1. Prywatna wycieczka brzegiem Cagliari: ukryte zatoczki skuterem

Zacznij od odbioru z portu w Cagliari, elastycznego w zależności od czasu dokowania rejsu. Ciesz się jazdą na skuterze o pojemności 125 cm3, podczas gdy przewodnik poprowadzi Cię do zielonego raju i ukrytych plaż południowej Sardynii. Ciesz się wycieczką wśród ukrytych plaż południowej Sardynii. Przechodząc starożytną rzymską ulicą będzie można zobaczyć plażę Su Coldorinu i antyczny port Chia. Dotrzyj do niesamowitej plaży Cala Cipolla, skąd będzie można wejść do wnętrza latarni morskiej Capo Spartivento. Stamtąd podziwiaj wspaniały widok i pozwól sobie zobaczyć skrajny punkt południowej Sardynii: Capo Teulada. Z latarni morskiej odwiedzisz plażę i Wieżę Capo Malfatano, Cala Crabittu i Porto Larboi. Za dodatkową opłatą można wybrać się na obiad w Capo Malfatano. Na każdym przystanku będzie można popływać w niesamowitych, krystalicznie czystych wodach morskich. Twój przewodnik, prowadząc wycieczkę na własnym skuterze, dostarczy informacji i barwnych opowieści o życiu i naturze południowej Sardynii oraz poleci przystanki fotograficzne po drodze. Ta wycieczka będzie doskonałym wprowadzeniem dla osób, które odwiedzają ten region po raz pierwszy lub dla turystów, którzy ponownie odwiedzają region, aby uzyskać głębszy wgląd. Twój lokalny przewodnik dołoży wszelkich starań, aby wycieczka była jak najbardziej osobista. Pomoże ci swoją wiedzą i przypomni ci ciekawe anegdoty, zanim zabierze cię z powrotem na statek wycieczkowy.

Olbia: Wypożyczalnia motorowerów elektrycznych

2. Olbia: Wypożyczalnia motorowerów elektrycznych

Zwiedzaj sardyńskie miasto Olbia na motorowerze elektrycznym. Odbierz swój ekologiczny motorower ze sklepu, uzyskaj porady, jak go używać, a następnie wyrusz w swoją przygodę. Dotrzyj do części miasta, których nie ogarniesz pieszo lub rowerem. Ciesz się przyjemnym i zrównoważonym doświadczeniem. Rozpocznij swoją przygodę od odbioru elektrycznego motoroweru w Olbii i uzyskaj porady, jak z niego korzystać To. Zapytaj o wskazówki dotyczące najbardziej malowniczych tras w okolicy. Wsiądź na swój elektryczny motorower i ruszaj na odkrywanie północno-wschodniej Sardynii. Ciesz się niezależnością decydowania o własnej trasie. Odwiedź historyczne miasto Olbia i zobacz na przykład Bazylikę San Simplicio lub udaj się na łono natury i zwiedź park Fausto Noce. Z łatwością podziwiaj oszałamiające krajobrazy i pozwól, aby zwinność motoroweru pomogła Ci w dotarciu do najlepszych punktów widokowych. Odkryj na nowo przyjemność płynącą z poruszania się bez codziennego stresu związanego z ruchem ulicznym i poszukiwania parking. Zatrzymaj się, gdy potrzebujesz odpoczynku, aby podziwiać widoki, zrobić kilka zdjęć lub zjeść suchy prowiant. Poznaj wyspę w autentyczny, dynamiczny i zrównoważony sposób.

Cagliari: Hidden Coves by Scooter Private Tour z Chia

3. Cagliari: Hidden Coves by Scooter Private Tour z Chia

Ciesz się jazdą na skuterze o pojemności 125 cm3, podczas gdy przewodnik poprowadzi Cię do zielonego raju i ukrytych plaż na południu Sardynii. Przechodząc ulicą starożytnego Rzymu będzie można zobaczyć plażę Su Coldorinu i starożytny Port Chia. Udaj się na niesamowitą plażę Cala Cipolla i wejdź do latarni morskiej Capo-Spartivento. Zobacz wspaniały widok i zobacz skrajny punkt południowej Sardynii: Capo Teulada. Z latarni odwiedź plażę i wieżę Capo Malfatano, Cala Crabittu i Porto Larboi. W Capo Malfatano jest opcjonalny dodatek do lunchu. Na każdym przystanku istnieje możliwość kąpieli w niesamowitej, krystalicznie czystej wodzie. Twój przewodnik, prowadząc wycieczkę na własnym skuterze, dostarczy informacji i barwnych opowieści o życiu i przyrodzie południowej Sardynii oraz poleci przystanki fotograficzne po drodze. Ta wycieczka jest doskonałym wprowadzeniem dla osób odwiedzających region po raz pierwszy lub oferuje głębszy wgląd dla turystów ponownie odwiedzających region.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Sardynia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sardynia? Kliknij tutaj.