Atrakcje i wycieczki
Sardynia

Zachwycające krajobrazy, zabytkowe miejsca i piaszczyste plaże – ta włoska wyspa ma coś dla każdego.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Sardynia

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Sardynia?

Na jakich wycieczkach w: Sardynia obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Sardynia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sardynia? Kliknij tutaj.

Sardynia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3255 opinii

Rejs na archipelag Maddalena odbył się w październiku więc pogoda była wietrzna i na statku trzeba było ciepło się ubrać. Odpoczywaliśmy na przepięknych dzikich plażach dostępnych tylko z pokładu statku czy jachtu. Bardzo miła i pomocna obsługa. Pani przewodnik władająca 3 językami mówiła w sposób zrozumiały i wyraźny. Dokładnie wszystko było objaśniane i czuliśmy się zaopiekowani. Przepyszne smażone sardynki i kalmarki na lunch! Na deser spacer przepięknymi uliczkami Maddaleny. Polecam! Z jednym małym wyjątkiem-zróbcie to latem!

Piękna wycieczka. Możesz zobaczyć fantastyczne plaże i piękne zatoki. Przewodnik mówił bardzo dobrze po angielsku i był w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Przy silnych falach wsiadanie do pontonu jest zdecydowanie wyzwaniem. W przeciwnym razie wycieczka jest wysoce zalecana!

To była bardzo udana wycieczka, wspaniałe plaże do snurkowania i pływania, relaksująca atmosfera na pokładzie, zabawny i przyjazny przewodnik, wino w drodze powrotnej o zachodzie słońca! Wszystko idealnie!

Gorąco polecana wycieczka z super przyjaznym i zabawnym przewodnikiem! Wszędzie były przystanki i było dużo w ofercie! Na pewno zrobimy to ponownie.

Fantastycznie piękny dzień na pięknych plażach - i to ze świetnym stosunkiem ceny do wydajności!