Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Sarajewo

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Transport
  • Przygody
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Inne atrakcje
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 69
Sortuj według:
Strona 1 z 5

Często zadawane pytania dotyczące: Sarajewo

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sarajewo

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sarajewo to:

Mostar

Sarajewo: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sarajewo? Kliknij tutaj.

Sarajewo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 1327 opinii

Zarezerwowałem to w ostatniej chwili, ponieważ wydawało się, że to dobry sposób, aby zobaczyć niektóre z głównych miejsc Sarajewa w ciągu jednego dnia. I tak właśnie było. Warto zobaczyć muzeum Tunnel i podobał mi się tor bobslejowy. Widok z Żółtego Bastionu jest niesamowity. Tak wygodnie było podróżować autobusem, a wycieczka ma prawdopodobnie znacznie lepszy stosunek jakości do ceny niż próba wskoczenia taksówką do tych miejsc i zrobienia tego niezależnie, ponieważ są one rozsiane po różnych częściach miasta. Przewodnicy są bardzo kompetentni i przeżyli doświadczenie wojny, dzięki czemu mogą opowiedzieć własne historie o tym strasznym czasie w historii. Zalecana!

Dobra wycieczka! Agan był bardzo kompetentny, rozważny i dobry w odpowiadaniu na nawet skomplikowane pytania. Widać było, że był bardzo doświadczony i szczerze zainteresowany historią. Postój na bobslejowym obiekcie olimpijskim był trochę nieostry i niezbyt interesujący. Jednak zdecydowanie polecam wycieczkę.

To była naprawdę świetna wycieczka po dawnych zimowych olimpiadach i wędrówkach po śniegu. Mój przewodnik Safet był absolutnie niesamowity i oceniłbym go na A++++. Jest bardzo życzliwy, gościnny i ma ogromną wiedzę i pasję do swojej pracy. Nie mogłem już polecić tej wycieczki, a zwłaszcza Safet.

Naprawdę podobała mi się wycieczka, krajobrazy, zabytki, stare przytulne miasto i tak dalej. Jeden sposób na Mostar był dla mnie dobrym planem. Nasz przewodnik Mustafa był naprawdę dobry.

Przewodnik eksperta (Armin), który ożywia fascynującą i burzliwą historię miasta. Pomimo tego, że Tour przebiegł ponad godzinę w czasie, nie był pospieszny.