Wybierz daty
São Vicente, Madera

Wycieczki jednodniowe

  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj według:
1 - 16 / 21

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki jednodniowe w: São Vicente, Madera

Oprócz atrakcji typu Wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: São Vicente, Madera?

W: São Vicente, Madera są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Wycieczki jednodniowe w: São Vicente, Madera obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

São Vicente, Madera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu São Vicente, Madera? Kliknij tutaj.

São Vicente, Madera: Co mówią inni?

Podobała mi się ta wycieczka, ponieważ czułem się dość zmęczony wędrówkami i nurkowaniem. To był miły relaksujący sposób (i dobry stosunek jakości do ceny, jeśli myślisz, ile kosztowałaby taksówka), aby jeździć po okolicy, aby zobaczyć części wyspy, których prawdopodobnie nie miałbym inaczej. Propozycja na lunch była absolutnie w porządku i przyzwoita.

Zrobiliśmy tę wycieczkę po West Island z przewodnikiem Marco. To było bardzo dobre doświadczenie, wzbogacające o komentarze naszego przewodnika. Przystanki w różnych miejscach trasy były wspaniałe. Marco był zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na nasze pytania. Naprawdę podobał nam się ten dzień. Gorąco polecam !! Thea Young

Our guide Nuno was also our driver. The van was in great condition, the ride was very pleasant. We learned a lot from our guide. We’ve seen many beautiful spots. Communication with the company was great and the price was very competitive. We highly recommend this offer!

To doświadczenie to absolutne 10/10. Nadal nie mam słów. Najpierw nad chmurami, potem w mistycznym baśniowym lesie, a na koniec pływanie w wulkanicznych basenach. Nasz przewodnik Spencer zaprojektował tę trasę szczególnie dobrze. Miły mężczyzna. Gorąco polecam wszystko.

Idealna wycieczka, nasz przewodnik Bruno był idealny. Prowadził, mówił w dwóch językach i jeszcze opowiadał na bieżąco o wszystkim co było widać! Świetny i zabawny człowiek, zatrzymywał się nawet w miejscach poza planem wycieczki. To był naprawdę udany dzień!