Atrakcje i wycieczki

São Vicente, Madera

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


São Vicente, Madera: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu São Vicente, Madera? Kliknij tutaj.

São Vicente, Madera: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 231 opinii

Pływanie w Porto Moniz było JEDYNYM powodem, dla którego zarezerwowaliśmy tę wycieczkę. Dlatego byliśmy bardzo rozczarowani, że powiedziano nam, że nie będziemy mieli czasu na wyjazd, zwłaszcza że nasz przewodnik powiedział nam wcześniej, że będziemy mieli tam 2 godziny. Jednak powiedział nam, że wie gdzieś lepiej… i miał rację!! Skalne baseny, które nas zabrał w Seixal, były cichsze, bardziej malownicze i również bezpłatne! Cieszymy się, że zabrał nas tutaj, zamiast poddać się temu, co myśleliśmy, że chcemy zrobić. Igor powiedział nam na początku wyprawy, że nie zatrudniono go z powodu wiedzy, ale umiejętności jazdy w terenie, i nie zawiódł. Stanie w Land Roverze podczas jazdy na górę było o wiele przyjemniejsze, niż się wydaje, a widoki na szczycie były oszałamiające. Powiedziano nam, że to jedyna firma, która wspięła się na górę z powodu zdradzieckich dróg. Igor był świetny, i tak wiedział o wszystkim, o co prosiliśmy, i był elastyczny w tym, co robiliśmy. Dodaj 15 innych godnych zd

Przewodnik sympatyczny, zabawny. Wyraźnie tłumaczył i opowiadał o każdej mijanej atrakcji, mieścinie itp. Odbiór dosłownie 20 metrów od hotelu z przystanku, dzień wcześniej dostaliśmy mapkę z dokładną lokalizacją mimo, że nie dało się nie trafić. Powrót praktycznie w to samo miejsce. Widoki piękne, w Porto Moniz dwie godziny czasu więc można spokojnie się wykąpać lub coś zjeść. Ogólnie polecamy z czystym sumieniem:)

Amazing trip. Our guide, Ruben, is very friendly and he told us a lot of interesting facts about places we've visited and Madeira island itself. He is also a great driver, offroad ride was exciting, but we also felt very safe. You should take a hoodie with you, because it's really cold and windy during the open-roof ride.

Fantastyczny dzień z wspaniałym doświadczeniem Nuno sprawił, że było to dla nas naprawdę zabawne, a ekspert ds. Dzieci w tym obszarze i szybka odbiór nic nie zawracał sobie głowy, jeśli chciałeś gdzieś dłużej i nie spieszył się z powrotem, jeśli chcesz zobaczyć więcej, nie mogę go ocenić wystarczająco wysoko!!

Super wycieczka, piękne widoki. Pan przewodnik wszystko fajnie opowiada. Można poznać i zobaczyć duża część wyspy. Polecam.