Atrakcje i wycieczki
Sanur

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje


Sanur – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Sanur

Na jakich wycieczkach w: Sanur obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Sanur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sanur? Kliknij tutaj.

Sanur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2248 opinii

Mieliśmy szczęście zobaczyć 4 promienie w naszym dniu oprócz dużej ilości ryb !!! Obszary, w których znajdują się promienie, mogą być spokojne, szorstkie, więc jeśli masz skłonność do chorób morskich, zdecydowanie warto zabrać ze sobą leki na chorobę morską. Personel jest świetny, bardzo doświadczony i przyjazny - ma wspaniałe szkolenie z pierwszej pomocy i znajomość okolicy. Zdecydowanie poleciłbym !!!!

Zostaliśmy natychmiast zabrani, wszystko zostało zrobione z łatwością. Odebrany z hotelu, C złapał prom, odebrał po drugiej stronie i został zabrany na miejsce. Widzieliśmy 2 promienie manty w ciągu 5 minut od dotarcia do zatoki manty. Z łatwością wróciłem do hotelu. Personel bardzo dobrze mówił po angielsku i był bardzo pomocny i uprzejmy. Poleciłby

Zrobiłem trasę z Joni i było super! Gorąco polecam tę wycieczkę, a zwłaszcza z Joni. Był bardzo pomocny, wyjaśniał wiele o wyspie i kulturze i zrobił dla mnie piękne zdjęcia na Instagram itp. Cała podróż była idealna!

Genialna podróż! Ludziom bardzo zależało na mantach i utrzymaniu czystości środowiska. Bardzo pouczające i kompetentne, niesamowite !!

Fantastyczna przygoda, sprawna organizacj@, przemili ludzie, smaczne jedzenie. To co zobaczysz nurkując nie do opisania