Atrakcje i wycieczki Sanur

Sanur – najciekawsze atrakcje

Sanur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sanur? Kliknij tutaj.

Sanur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2750 opinii

to było dużo transferu, zajęło to trochę czasu, ale możesz cieszyć się scenerią, chociaż mój tyłek zaczął boleć od tego całego siedzenia i czekania. baza była faktycznie na wyspie, która była piękna, a jedzenie było świetne. mieliśmy wiele różnych miejsc do nurkowania! wszystko niesamowite! jedyne, co było bardzo turystyczne i zatłoczone, przewodnik chciał, żebyśmy byli blisko, co jest zrozumiałe, ale wtedy nie można trochę zwiedzać samemu. mieliśmy nawet spływ kajakowy przez namorzyny po obiedzie, zanim zabrano nas do domu. mieli prysznice i toalety, szatnie i garderoby, wszystko było dobrze zorganizowane. jedyną złą rzeczą jest to, że długo czekaliśmy na łodzi transportowej z powrotem na Bali. zamiast tego mogliśmy nurkować z rurką lub coś takiego?

Miłe doświadczenie. Widzieliśmy słynną mantę (trzeba się spieszyć, kiedy się mówi, że nadchodzi. Nie czeka). Następnie dwie fajne fazy snorkelingu w innych miejscach. Następnie po południu mała sesja spływu kajakowego po namorzynach. Dobrze zorganizowana i dobra atmosfera.

Bardzo fajna wycieczka. Przewodnicy byli bardzo mili, mieliśmy okazję zobaczyć płaszczkę, żółwia i wiele pięknych ryb. Posiłek też był bardzo dobry, a spływ kajakowy na koniec bardzo przyjemny. Cała organizacja była idealna, a grupa niezbyt liczna. Polecam !

Wspaniałe nurkowania, super mili towarzysze z doskonałym powitaniem! Posiłek na górze!

Najlepsze doświadczenie, mieliśmy szczęście zobaczyć manty, a nawet żółwia!