Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Sanur

Sanur – najciekawsze atrakcje

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Sanur: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sanur? Kliknij tutaj.

Sanur: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3962 opinii

Spędziliśmy wspaniały dzień z Putu. Był ostrożnym kierowcą i bardzo dobrze się nami opiekował. Cieszyliśmy się każdym aspektem dnia, widokiem na wulkan z naszym śniadaniem, spacerem po lawie, pływaniem, lunchem w dżungli oraz plantacją kawy i degustacją. Fajnie było jeździć otwartym pojazdem, ponieważ można wyraźnie uchwycić wszystkie widoki i zapachy. Dobrym pomysłem byłoby polecanie długich rękawów na wczesną porę dnia i ochrony przeciwsłonecznej podczas jazdy. Zdecydowanie bardzo dobry stosunek jakości do udanego dnia. Putu był bardzo kompetentny i zawsze chętnie pomagał. Wielkie dzięki.

To było wspaniałe doświadczenie! Odebrał nas z naszego hotelu i wysadził, co było bardzo przydatne Nurkowanie z rurką zakończyło się sukcesem, zobaczyłem płaszczkę manty i popływałem z nią, zobaczyłem ośmiornicę i zobaczyłem dużo ryb - mogłem pływać przez ławice ryb. Obiad był w formie bufetu, niewiele opcji, ale był bardzo dobry i było go mnóstwo, więc można było dobrze zjeść! Następnie wsiedliśmy do kajaków i zrobiliśmy wycieczkę po lasach namorzynowych, co było zabawne!

Świetne przeżycie dla całej rodziny. Widziałem tyle miejsc i miałem tyle doświadczeń w jeden dzień… Góra Batur i region skał wulkanicznych, gorące źródła, degustacja kawy, lunch z widokiem na dżunglę, majestatyczne pola ryżowe i to wszystko z góry na dół… Froggy była świetnym przewodnikiem, dzieci uwielbiały jego!!

Wspaniałe miejsca do nurkowania, niesamowite wrażenia z manty, pomocni przewodnicy i cudowny lunch! Co za wspaniały dzień i niesamowite przeżycie!

Wycieczka zorganizowana i zarządzana bardzo dobrze, gorąco polecam!