Atrakcje i wycieczki
Santiago de Querétaro

Santiago de Querétaro – nasze najbardziej polecane atrakcje

Querétaro: Wycieczka po mieście klasycznym pojazdem Ford T.

1. Querétaro: Wycieczka po mieście klasycznym pojazdem Ford T.

Odkryj starożytne miasto Santiago de Querétaro na pokładzie klasycznego pojazdu z początku XX wieku w towarzystwie gospodarza turystycznego. Posłuchaj historii, postaci, tradycji i legend. Wybierz opcję zwiedzania, aby zobaczyć majestatyczny akwedukt, wzgórze dzwonów lub stary dworzec kolejowy. Na każdej trasie odkryj magię ulic, świątyń i klasztorów. Spacerując ulicami, odkryj historię rezydencji, zwyczaje Queretaro i historie postaci z przeszłości.

Z Santiago de Querétaro: jednodniowa wycieczka po serach, winach i miastach

2. Z Santiago de Querétaro: jednodniowa wycieczka po serach, winach i miastach

Odwiedzane są następujące miejsca: - Sklep z serami o nazwie „La Mexicana”. Tutaj będziesz miał okazję skosztować 14 różnych serów z dwoma kieliszkami wina Queretaro. Wszystko to w towarzystwie sommeliera, który poprowadzi Cię przez całe doświadczenie. - Winnica. Tutaj dowiesz się o procesie opracowywania wina od siewu do produktu końcowego. Następnie będziesz miał okazję skosztować pysznego wina, a kieliszek do wina otrzymasz w prezencie (Winnica do odwiedzenia zależy od logistyki wycieczki. Może to być Freixenet lub Los Aztecas). - Magiczne miasto San Sebastián de Bernal. Tutaj będziesz miał trochę wolnego czasu, aby cieszyć się tym miejscem. - Magiczne miasto Tequisquiapan. Tutaj będziesz miał trochę wolnego czasu, aby cieszyć się tym miejscem. Furgonetka odjeżdża o godzinie 9 rano spod pomnika Corregidora, który można znaleźć w historycznym centrum Queretaro, i docierasz w to samo miejsce o godzinie 7 po południu.

Z Querétaro: Wycieczka wózkiem po centrum Querétaro

3. Z Querétaro: Wycieczka wózkiem po centrum Querétaro

Poznaj centrum Queretaro dzięki 2 różnym trasom oferowanym przez trolejbus. Trasa akweduktem: Poznaj lokalną historię, założenie i legendę powstania Queretaro. Ta trasa obejmuje 15-minutowy przystanek przy kościele Santa Cruz i Placu Założycieli. Trasa Wzgórze Dzwonów: Poznaj narodową historię Meksyku, upadek drugiego cesarstwa w Meksyku i egzekucję Maksymiliana Habsburga. Ta trasa ma 15-minutowy przystanek na Wzgórzu Dzwonów, gdzie Maksymilian został zabity. Pełna wycieczka trwa 2 godziny, łącznie z przystankami na każdej trasie. Zakończ swoją przygodę w oryginalnym punkcie początkowym.

Querétaro: Wycieczka piesza Centro Historico - Occidente

4. Querétaro: Wycieczka piesza Centro Historico - Occidente

Odkryj historię miasta Santiago de Querétaro spacerując głównymi ulicami, zwiedzaj jego świątynie i klasztory, słuchaj historii początków niepodległości Meksyku, podziwiaj barokową architekturę starych domów. Zwiedzanie odbywa się w towarzystwie jednego z naszych gospodarzy i przewodników turystycznych. Wycieczka rozpoczyna się na Plaza de Armas i kończy przed świątynią Santa Rosa de Viterbo. Będziesz cieszyć się spacerem pełnym historii, legend i historii Querétaro.

Santiago de Querétaro: Szlak sera i wina Pueblos Mágicos

5. Santiago de Querétaro: Szlak sera i wina Pueblos Mágicos

Podczas tej wycieczki poznasz niesamowite miejsca, takie jak QUESERÍA LA MEXICANA Ciesz się pyszną degustacją 14 serów z regionu Queretana, oprócz dwóch kieliszków wina (czerwonego i różowego). Poprowadzi Cię sommelier domu. Tequisquiapan Wyróżniające się różowym kamieniołomem miasto, w którym zakochasz się w jego alejkach, muzeach i dwóch rynkach skupionych na wiklinie De Palma. (Ciesz się czasem wolnym). Winnica Poznasz proces powstawania wina, od zbioru winogron po produkt końcowy. - Vivé Sala - Freixenet Pokonaj 25 metrów, aby dostać się do cavy i poznać amerykański proces produkcji wina, a na koniec skosztuj swojego wina musującego. - Viñedo Los Aztecas Zakochaj się w stylu tej winnicy, delektuj się jej winami, a w tle podziwiaj widok na Peña de Bernal. *Winnica jest wybierana w zależności od dostępności i logistyki danego dnia. Bernal W tym mieście zakochasz się od pierwszej chwili. Przemierzając jego ulice, możesz delektować się pysznym chubby z łamanej kukurydzy, nopales w ich matce i szeroką gamą smaków na nartach. Nie zapomnij zrobić zdjęcia na głównej ulicy ze skałą w tle. (Ciesz się czasem wolnym).

Querétaro: Hacjendy, winnice i magiczne miasta - 1-dniowa wycieczka

6. Querétaro: Hacjendy, winnice i magiczne miasta - 1-dniowa wycieczka

Rozpocznij swoją wycieczkę w mieście Querétaro i udaj się do winnicy „Vinos del Marques”, gdzie będziesz mógł skosztować 3 win z lokalnej produkcji. Następnie zatrzymaj się w „Hacienda Atongo” i wybierz się na wycieczkę po starym mieście hacjendy i okolicach winnic. Podczas wizyty skosztuj 1 lokalnego wina. Następnie odwiedź magiczną wioskę Peña de Bernal i jej słynny monolit. W wolnym czasie zwiedzaj wioskę, rób zakupy lub coś przekąsić. Zakończ dzień podziwiając kunszt rynków w magicznej wiosce Tequisquiapan. Poznaj plac i park zwany „La Pila”. Następnie zostań wysadzony z powrotem do miasta Querétaro.

Leyendas Santiago de Querétaro. El Tour

7. Leyendas Santiago de Querétaro. El Tour

Połącz przygodę pieszej wycieczki z zabawą przedstawienia teatralnego podczas tej pieszej wycieczki po historycznym centrum Santiago de Querétaro. Zobacz wspaniałe historyczne budynki i pomniki oraz obserwuj, jak legendarne historie grane są przez przebranych aktorów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy wejściu do Muzeum Domu Zacatecana. Wejdź do świata, w którym wszystko jest możliwe, gdy legendarne postaci odtwarzają swoje role w starych opowieściach. Poczuj dreszczyk emocji oglądając wyszkolonych aktorów, którzy nadają nowe życie i znaczenie starym opowieściom. Zapoznaj się z pięknymi kostiumami z epoki, które płynnie wtapiają się w okazałą kolonialną architekturę Starego Miasta. Podążaj za swoim przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach w sąsiedztwie Krzyża. Zakończ wycieczkę przy oszałamiającym pomniku Santiago Apostola na koniu.

Queretaro: Wycieczka po legendach i mitach

8. Queretaro: Wycieczka po legendach i mitach

Zanurz się w tajemniczą przeszłość Querétaro dzięki Legends and Myths Tour. Ta 1,5-godzinna nocna piesza wycieczka zabierze Cię przez historyczne centrum, przeplatając stare rezydencje i alejki. Oświetleni pochodniami profesjonalni aktorzy wcielają się w legendarne postacie, opowiadając 8 wciągających historii osadzonych w ich prawdziwych lokalizacjach z XVII-XIX wieku. Wycieczce towarzyszy akompaniament muzyczny z kojącymi dźwiękami skrzypiec lub gitary, dodając wyjątkowej i czarującej atmosfery do tego doświadczenia. Niektóre z legend, które spotkasz, to Don Bartolo, La llorona, Doña Lucha i jej koty, Dos frios, La Zacatecana, La Carambada, Vals Prohibido, Chucho el Roto i wiele innych. Dołącz do nas na niezapomnianą podróż do bogatego gobelinu folkloru i historii Querétaro.

Queretaro Sierra Gorda - pełna wycieczka

9. Queretaro Sierra Gorda - pełna wycieczka

Rozpoczynamy to wspaniałe doświadczenie, odbierając Cię z hotelu, aby stamtąd rozpocząć wspaniałą przygodę. Zaczniemy i będziemy podróżować około 2 godzin, aby dotrzeć do pierwszego miejsca do odwiedzenia, Pinal de amoles z jego wyjątkowym, osobliwym akcentem. Teraz nazwane magicznym miastem. Następnie zabierzemy Cię do spróbowania typowych potraw z Queretaro, które nie są wliczone w cenę. Przyjedziemy w miejsca wodospadów, rzek i bujnej przyrody, odwiedzimy takie cudowne miejsca. Odwiedzimy magiczne miasto o nazwie Peña de Bernal, które jest ogromnym monolitem, który jest tak wyjątkowy Wszystkie opłaty za wstęp są wliczone. Ta wycieczka trwa cały dzień od wschodu do zachodu słońca.

Z Querétaro Grutas de Tolantongo

10. Z Querétaro Grutas de Tolantongo

Rano, przed świtem wyruszymy z Querétaro zmierza do jaskiń Tolantongo, jednej z najbardziej zaskakujące naturalne raje w stanie Hidalgo. Jest to oaza otoczona górami, składa się z imponujący wodospad, w którym na dole mieści się m.in grota i jaskinia, generując z kolei rzekę wody źródła termalne, turkusowy kolor dzięki cząsteczkom wapna i magnez, który dostarczają skały. Rzeka z kolei płynie w trakcie jest to ogromna podróż, a w jej kanale znajdują się różne baseny naturalne obszary, w których można pływać. To miejsce ma jeszcze jedną sekcję zwaną „Las Pocitas”. sztuczne i płytkie formacje; osiągnąć będziesz musiał skorzystać z transportu lub iść ścieżką przez około 25 minut minut, w tej okolicy znajdziesz także basen z zjeżdżalnia, most wiszący, kolejna grota z wodą i tyrolka z dodatkowymi kosztami. Na terenie obiektów znajdują się restauracje, łazienki, prysznice, pola namiotowe, grille, hotele, sklepy, wypożyczalnie domków namiotowych, mat, odzieży do pływania, koców, drewno opałowe, praktycznie wszystko, aby zabawa nigdy się nie kończyła.

Wszystkie atrakcje

Santiago de Querétaro – nasze najbardziej polecane atrakcje

Querétaro: Wycieczka po mieście klasycznym pojazdem Ford T.

Querétaro: Wycieczka po mieście klasycznym pojazdem Ford T.

Odkryj starożytne miasto Santiago de Querétaro na pokładzie klasycznego pojazdu z początku XX wieku w towarzystwie gospodarza turystycznego. Posłuchaj historii, postaci, tradycji i legend. Wybierz opcję zwiedzania, aby zobaczyć majestatyczny akwedukt, wzgórze dzwonów lub stary dworzec kolejowy. Na każdej trasie odkryj magię ulic, świątyń i klasztorów. Spacerując ulicami, odkryj historię rezydencji, zwyczaje Queretaro i historie postaci z przeszłości.

Z Santiago de Querétaro: jednodniowa wycieczka po serach, winach i miastach

Z Santiago de Querétaro: jednodniowa wycieczka po serach, winach i miastach

Odwiedzane są następujące miejsca: - Sklep z serami o nazwie „La Mexicana”. Tutaj będziesz miał okazję skosztować 14 różnych serów z dwoma kieliszkami wina Queretaro. Wszystko to w towarzystwie sommeliera, który poprowadzi Cię przez całe doświadczenie. - Winnica. Tutaj dowiesz się o procesie opracowywania wina od siewu do produktu końcowego. Następnie będziesz miał okazję skosztować pysznego wina, a kieliszek do wina otrzymasz w prezencie (Winnica do odwiedzenia zależy od logistyki wycieczki. Może to być Freixenet lub Los Aztecas). - Magiczne miasto San Sebastián de Bernal. Tutaj będziesz miał trochę wolnego czasu, aby cieszyć się tym miejscem. - Magiczne miasto Tequisquiapan. Tutaj będziesz miał trochę wolnego czasu, aby cieszyć się tym miejscem. Furgonetka odjeżdża o godzinie 9 rano spod pomnika Corregidora, który można znaleźć w historycznym centrum Queretaro, i docierasz w to samo miejsce o godzinie 7 po południu.

Z Querétaro: Wycieczka wózkiem po centrum Querétaro

Z Querétaro: Wycieczka wózkiem po centrum Querétaro

Poznaj centrum Queretaro dzięki 2 różnym trasom oferowanym przez trolejbus. Trasa akweduktem: Poznaj lokalną historię, założenie i legendę powstania Queretaro. Ta trasa obejmuje 15-minutowy przystanek przy kościele Santa Cruz i Placu Założycieli. Trasa Wzgórze Dzwonów: Poznaj narodową historię Meksyku, upadek drugiego cesarstwa w Meksyku i egzekucję Maksymiliana Habsburga. Ta trasa ma 15-minutowy przystanek na Wzgórzu Dzwonów, gdzie Maksymilian został zabity. Pełna wycieczka trwa 2 godziny, łącznie z przystankami na każdej trasie. Zakończ swoją przygodę w oryginalnym punkcie początkowym.

Querétaro: Wycieczka piesza Centro Historico - Occidente

Querétaro: Wycieczka piesza Centro Historico - Occidente

Odkryj historię miasta Santiago de Querétaro spacerując głównymi ulicami, zwiedzaj jego świątynie i klasztory, słuchaj historii początków niepodległości Meksyku, podziwiaj barokową architekturę starych domów. Zwiedzanie odbywa się w towarzystwie jednego z naszych gospodarzy i przewodników turystycznych. Wycieczka rozpoczyna się na Plaza de Armas i kończy przed świątynią Santa Rosa de Viterbo. Będziesz cieszyć się spacerem pełnym historii, legend i historii Querétaro.

Santiago de Querétaro: Szlak sera i wina Pueblos Mágicos

Santiago de Querétaro: Szlak sera i wina Pueblos Mágicos

Podczas tej wycieczki poznasz niesamowite miejsca, takie jak QUESERÍA LA MEXICANA Ciesz się pyszną degustacją 14 serów z regionu Queretana, oprócz dwóch kieliszków wina (czerwonego i różowego). Poprowadzi Cię sommelier domu. Tequisquiapan Wyróżniające się różowym kamieniołomem miasto, w którym zakochasz się w jego alejkach, muzeach i dwóch rynkach skupionych na wiklinie De Palma. (Ciesz się czasem wolnym). Winnica Poznasz proces powstawania wina, od zbioru winogron po produkt końcowy. - Vivé Sala - Freixenet Pokonaj 25 metrów, aby dostać się do cavy i poznać amerykański proces produkcji wina, a na koniec skosztuj swojego wina musującego. - Viñedo Los Aztecas Zakochaj się w stylu tej winnicy, delektuj się jej winami, a w tle podziwiaj widok na Peña de Bernal. *Winnica jest wybierana w zależności od dostępności i logistyki danego dnia. Bernal W tym mieście zakochasz się od pierwszej chwili. Przemierzając jego ulice, możesz delektować się pysznym chubby z łamanej kukurydzy, nopales w ich matce i szeroką gamą smaków na nartach. Nie zapomnij zrobić zdjęcia na głównej ulicy ze skałą w tle. (Ciesz się czasem wolnym).

Querétaro: Hacjendy, winnice i magiczne miasta - 1-dniowa wycieczka

Querétaro: Hacjendy, winnice i magiczne miasta - 1-dniowa wycieczka

Rozpocznij swoją wycieczkę w mieście Querétaro i udaj się do winnicy „Vinos del Marques”, gdzie będziesz mógł skosztować 3 win z lokalnej produkcji. Następnie zatrzymaj się w „Hacienda Atongo” i wybierz się na wycieczkę po starym mieście hacjendy i okolicach winnic. Podczas wizyty skosztuj 1 lokalnego wina. Następnie odwiedź magiczną wioskę Peña de Bernal i jej słynny monolit. W wolnym czasie zwiedzaj wioskę, rób zakupy lub coś przekąsić. Zakończ dzień podziwiając kunszt rynków w magicznej wiosce Tequisquiapan. Poznaj plac i park zwany „La Pila”. Następnie zostań wysadzony z powrotem do miasta Querétaro.

Leyendas Santiago de Querétaro. El Tour

Leyendas Santiago de Querétaro. El Tour

Połącz przygodę pieszej wycieczki z zabawą przedstawienia teatralnego podczas tej pieszej wycieczki po historycznym centrum Santiago de Querétaro. Zobacz wspaniałe historyczne budynki i pomniki oraz obserwuj, jak legendarne historie grane są przez przebranych aktorów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy wejściu do Muzeum Domu Zacatecana. Wejdź do świata, w którym wszystko jest możliwe, gdy legendarne postaci odtwarzają swoje role w starych opowieściach. Poczuj dreszczyk emocji oglądając wyszkolonych aktorów, którzy nadają nowe życie i znaczenie starym opowieściom. Zapoznaj się z pięknymi kostiumami z epoki, które płynnie wtapiają się w okazałą kolonialną architekturę Starego Miasta. Podążaj za swoim przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach w sąsiedztwie Krzyża. Zakończ wycieczkę przy oszałamiającym pomniku Santiago Apostola na koniu.

Queretaro: Wycieczka po legendach i mitach

Queretaro: Wycieczka po legendach i mitach

Zanurz się w tajemniczą przeszłość Querétaro dzięki Legends and Myths Tour. Ta 1,5-godzinna nocna piesza wycieczka zabierze Cię przez historyczne centrum, przeplatając stare rezydencje i alejki. Oświetleni pochodniami profesjonalni aktorzy wcielają się w legendarne postacie, opowiadając 8 wciągających historii osadzonych w ich prawdziwych lokalizacjach z XVII-XIX wieku. Wycieczce towarzyszy akompaniament muzyczny z kojącymi dźwiękami skrzypiec lub gitary, dodając wyjątkowej i czarującej atmosfery do tego doświadczenia. Niektóre z legend, które spotkasz, to Don Bartolo, La llorona, Doña Lucha i jej koty, Dos frios, La Zacatecana, La Carambada, Vals Prohibido, Chucho el Roto i wiele innych. Dołącz do nas na niezapomnianą podróż do bogatego gobelinu folkloru i historii Querétaro.

Queretaro Sierra Gorda - pełna wycieczka

Queretaro Sierra Gorda - pełna wycieczka

Rozpoczynamy to wspaniałe doświadczenie, odbierając Cię z hotelu, aby stamtąd rozpocząć wspaniałą przygodę. Zaczniemy i będziemy podróżować około 2 godzin, aby dotrzeć do pierwszego miejsca do odwiedzenia, Pinal de amoles z jego wyjątkowym, osobliwym akcentem. Teraz nazwane magicznym miastem. Następnie zabierzemy Cię do spróbowania typowych potraw z Queretaro, które nie są wliczone w cenę. Przyjedziemy w miejsca wodospadów, rzek i bujnej przyrody, odwiedzimy takie cudowne miejsca. Odwiedzimy magiczne miasto o nazwie Peña de Bernal, które jest ogromnym monolitem, który jest tak wyjątkowy Wszystkie opłaty za wstęp są wliczone. Ta wycieczka trwa cały dzień od wschodu do zachodu słońca.

Z Querétaro Grutas de Tolantongo

Z Querétaro Grutas de Tolantongo

Rano, przed świtem wyruszymy z Querétaro zmierza do jaskiń Tolantongo, jednej z najbardziej zaskakujące naturalne raje w stanie Hidalgo. Jest to oaza otoczona górami, składa się z imponujący wodospad, w którym na dole mieści się m.in grota i jaskinia, generując z kolei rzekę wody źródła termalne, turkusowy kolor dzięki cząsteczkom wapna i magnez, który dostarczają skały. Rzeka z kolei płynie w trakcie jest to ogromna podróż, a w jej kanale znajdują się różne baseny naturalne obszary, w których można pływać. To miejsce ma jeszcze jedną sekcję zwaną „Las Pocitas”. sztuczne i płytkie formacje; osiągnąć będziesz musiał skorzystać z transportu lub iść ścieżką przez około 25 minut minut, w tej okolicy znajdziesz także basen z zjeżdżalnia, most wiszący, kolejna grota z wodą i tyrolka z dodatkowymi kosztami. Na terenie obiektów znajdują się restauracje, łazienki, prysznice, pola namiotowe, grille, hotele, sklepy, wypożyczalnie domków namiotowych, mat, odzieży do pływania, koców, drewno opałowe, praktycznie wszystko, aby zabawa nigdy się nie kończyła.

Często zadawane pytania dotyczące: Santiago de Querétaro

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Santiago de Querétaro?

Najlepsze atrakcje to:

Santiago de Querétaro: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Santiago de Querétaro

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Santiago de Querétaro to:

Santiago de Querétaro – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Jakie są najlepsze atrakcje w: Santiago de Querétaro dla osób z dziećmi?

Najlepsze atrakcje w: Santiago de Querétaro dla osób z dziećmi to:

Santiago de Querétaro – zobacz wszystkie atrakcje dla rodzin na GetYourGuide

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Santiago de Querétaro?

Najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Santiago de Querétaro to:

Santiago de Querétaro – zobacz wszystkie oferty i zniżki w na GetYourGuide

Santiago de Querétaro: Najciekawsze atrakcje

Santiago de Querétaro: Wycieczki i bilety

Meksyk: Ciekawe miejsca

Santiago de Querétaro: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Santiago de Querétaro? Kliknij tutaj.

Santiago de Querétaro: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8
(60 recenzji)