Santiago de Querétaro – nasze najbardziej polecane atrakcje

Querétaro: wycieczka po mieście klasycznym pojazdem Ford T

1. Querétaro: wycieczka po mieście klasycznym pojazdem Ford T

Cofnij się w czasie na pokładzie pojazdów z początku XX wieku. Mamy 3 możliwości zwiedzania z terenu starego klasztoru, głównych świątyń i rezydencji kolonialnych. Podczas całej wycieczki gospodarz wycieczki będzie opowiadał historie, legendy i tradycje miasta. Dowiesz się o sposobie życia społeczeństwa Queretaro, jego postaciach, które ukształtowały historię narodu meksykańskiego, jako kolebki niepodległości, końca drugiego imperium i ogłoszenia konstytucji politycznej kraju.

Z Santiago de Querétaro: jednodniowa wycieczka do sera, wina i miast

2. Z Santiago de Querétaro: jednodniowa wycieczka do sera, wina i miast

Odwiedzane są następujące miejsca: - Sklep z serami o nazwie „La Mexicana”. Tutaj będziesz miał okazję skosztować 14 różnych serów z dwoma kieliszkami wina Queretaro. Wszystko to w towarzystwie sommeliera, który poprowadzi Cię przez całe doświadczenie. - Winnica. Tutaj dowiesz się o procesie opracowywania wina od siewu do produktu końcowego. Następnie będziesz miał okazję skosztować pysznego wina, a kieliszek do wina otrzymasz w prezencie (Winnica do odwiedzenia zależy od logistyki wycieczki. Może to być Freixenet lub Los Aztecas). - Magiczne miasto San Sebastián de Bernal. Tutaj będziesz miał trochę wolnego czasu, aby cieszyć się tym miejscem. - Magiczne miasto Tequisquiapan. Tutaj będziesz miał trochę wolnego czasu, aby cieszyć się tym miejscem. Furgonetka odjeżdża o godzinie 9 rano spod pomnika Corregidora, który można znaleźć w historycznym centrum Queretaro, i docierasz w to samo miejsce o godzinie 7 po południu.

Santiago de Querétaro: Wycieczka z przedstawieniami teatralnymi

3. Santiago de Querétaro: Wycieczka z przedstawieniami teatralnymi

Połącz przygodę pieszej wycieczki z zabawą przedstawienia teatralnego podczas tej pieszej wycieczki po historycznym centrum Santiago de Querétaro. Zobacz wspaniałe historyczne budynki i pomniki oraz obserwuj, jak legendarne historie grane są przez przebranych aktorów. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy wejściu do Muzeum Domu Zacatecana. Wejdź do świata, w którym wszystko jest możliwe, gdy legendarne postaci odtwarzają swoje role w starych opowieściach. Poczuj dreszczyk emocji oglądając wyszkolonych aktorów, którzy nadają nowe życie i znaczenie starym opowieściom. Zapoznaj się z pięknymi kostiumami z epoki, które płynnie wtapiają się w okazałą kolonialną architekturę Starego Miasta. Podążaj za swoim przewodnikiem po najważniejszych atrakcjach w sąsiedztwie Krzyża. Zakończ wycieczkę przy oszałamiającym pomniku Santiago Apostola na koniu.

Z Querétaro: wycieczka trolejbusem po centrum Querétaro

4. Z Querétaro: wycieczka trolejbusem po centrum Querétaro

Poznaj centrum Queretaro dzięki 2 różnym trasom, które oferuje wózek: Trasa akweduktu: Tutaj poznasz lokalną historię, założenie i legendę o stworzeniu Queretaro. Ta trasa ma przystanek 15 min. w kościele Santa Cruz i Placu Założycieli. Trasa Hill of Bells: Na tej trasie poznasz narodową historię Meksyku, upadek drugiego imperium w Meksyku i egzekucję Maksymiliana Habsburga. Ta trasa ma przystanek 15 min. na Wzgórzu Dzwonów, gdzie zabito Maksymiliana (park kosztuje 6 pesos, które nie są wliczone w cenę wózka). Pełna trasa trwa 2 godziny, w tym przystanki na każdej trasie. Na koniec dotrzyj do tego samego miejsca, w którym rozpoczęła się wycieczka, a to będzie koniec wycieczki.

Z Querétaro: hacjendy, winiarnie i magiczne miasta

5. Z Querétaro: hacjendy, winiarnie i magiczne miasta

Rozpocznij swoją wycieczkę w mieście Querétaro i udaj się do winnicy „Vinos del Marques”, gdzie będziesz mógł skosztować 3 win z lokalnej produkcji. Następnie zatrzymaj się w „Hacienda Atongo” i wybierz się na wycieczkę po starym mieście hacjendy i okolicach winnic. Podczas wizyty skosztuj 1 lokalnego wina. Następnie odwiedź magiczną wioskę Peña de Bernal i jej słynny monolit. W wolnym czasie zwiedzaj wioskę, rób zakupy lub coś przekąsić. Zakończ dzień podziwiając kunszt rynków w magicznej wiosce Tequisquiapan. Poznaj plac i park zwany „La Pila”. Następnie zostań wysadzony z powrotem do miasta Querétaro.

Querétaro: Wycieczka piesza Centro Historico - Occidente

6. Querétaro: Wycieczka piesza Centro Historico - Occidente

Odkryj historię miasta Santiago de Querétaro spacerując głównymi ulicami, zwiedzaj jego świątynie i klasztory, słuchaj historii początków niepodległości Meksyku, podziwiaj barokową architekturę starych domów. Zwiedzanie odbywa się w towarzystwie jednego z naszych gospodarzy i przewodników turystycznych. Wycieczka rozpoczyna się na Plaza de Armas i kończy przed świątynią Santa Rosa de Viterbo. Będziesz cieszyć się spacerem pełnym historii, legend i historii Querétaro.

Z CDMX: prywatna wycieczka do Peña de Bernal i winiarni Freixenet

7. Z CDMX: prywatna wycieczka do Peña de Bernal i winiarni Freixenet

Dołącz do jednodniowej wycieczki z Mexico City, która przedstawi Ci najważniejsze atrakcje regionu Queretaro podczas prywatnej wycieczki. Zobacz imponujące krajobrazy Peña de Bernal, odkryj magiczne miasto Bernal i ciesz się degustacją wina i wycieczką po słynnej winiarni Freixenet! Wyrusz z Mexico City prywatnym transportem i podziwiaj krajobrazy środkowego Meksyku w drodze do pierwszego celu podróży: Peña de Bernal. Zobacz wyjątkowe formacje skalne i zrób kilka zdjęć tego imponującego krajobrazu. Następnie udaj się do miasta Bernal i ciesz się wolnym czasem na robienie tego, co najbardziej Ci odpowiada, zakupy lub odkrywanie jego uroczych uliczek. Następnie udaj się do winiarni Freixenet i ciesz się pełną wizytą z przewodnikiem po obiektach, odwiedzając ich 25-metrowe piwnice z winami, gdzie dowiesz się wszystkiego o procesie produkcji wina, które jest tu wytwarzane. Podczas wycieczki będziesz miał okazję skosztować trzech różnych rodzajów wina i pięciu mieszanych tapas. Na zakończenie popołudnia wybierz się na spacer po winiarni i ciesz się wolnym czasem na terenie posiadłości przed powrotem do Mexico City. Niezależnie od tego, czy lubisz wino, czy nie, ta wycieczka jest idealna, jeśli szukasz nowych i różnych doświadczeń!

Wycieczka i hotel: Queretaro, Guanajuato i San Miguel de Allende

8. Wycieczka i hotel: Queretaro, Guanajuato i San Miguel de Allende

Ta wciągająca wycieczka, wraz z zakwaterowaniem, daje szansę poznania najbardziej charakterystycznych atrakcji niezwykłych miast. Twoja przygoda zaczyna się od zapierającej dech w piersiach panoramy Queretaro z Mirador Los Arcos, której towarzyszą fascynujące spostrzeżenia historyczne udostępnione przez Twojego przewodnika. Nie zostawiaj kamienia obojętnie, odwiedzając najważniejsze zabytki miasta, w tym świątynię Santa Cruz de los Milagros i Exconvent. Odkryj wspaniałość parafii Santiago Apostol i jej słynnego barokowego patio. Przejdź się po malowniczych ogrodach Plaza de la Corregidora i zakończ wycieczkę z przewodnikiem w Teatro de la República. Po spędzeniu wolnego czasu zostaniesz przeniesiony do swojego komfortowego trzygwiazdkowego hotelu w Guanajuato. Gdy zapadnie noc, przygotuj się na urzekającą nocną wyprawę urokliwymi uliczkami miasta. Podziwiaj piękno kultowego ogrodu La Paz. Zachwyć się najstarszą rzeźbą Matki Boskiej w obu Amerykach w cenionej bazylice Guanajuato. Podziwiaj arcydzieło architektury, jakim jest Teatro Juárez, inspirowany wspaniałymi świątyniami starożytnej Grecji. Uzupełnij swoje wrażenia z Guanajuato tradycyjną Callejoneada, zachwycającą podróżą po charakterystycznych uliczkach miasta w towarzystwie tuńczyków, tętniącego życiem zespołu muzycznego przypominającego hiszpańską tradycję z XVII wieku. Następnego dnia cofnij się w czasie, zwiedzając malowniczy Plaza del Baratillo, miejsce, które trzeba zobaczyć, które ucieleśnia esencję Guanajuato. Przemierzaj dawny dom rodzinny znanego artysty Diego Rivery i zanurz się w urzekającej historii i splendorze architektonicznym Uniwersytetu Guanajuato i Alhondiga de Granaditas. Zanim pożegnasz się z Guanajuato, będziesz miał czas wolny na spacer po targu rękodzieła, gdzie możesz podziwiać lokalne rzemiosło i kupić wartościową pamiątkę. San Miguel de Allende, miasto słynące z tradycyjnej hiszpańskiej architektury barokowej i tętniących życiem festiwali kulturalnych, przygotowuje scenę na wielki finał Twojej wycieczki. Rozpocznij swoją podróż w Parroquia de San Miguel Arcangel, przepięknej parafii, która jest ikonicznym symbolem miasta. Zagłęb się w jego urzekające ogrody, odkrywając bogatą historię i intrygujące tajemnice. Kontynuuj eksplorację, odwiedzając intrygującą Świątynię San Francisco, która jest przedmiotem debaty architektonicznej wśród ekspertów. Zapoznaj się z kultowymi miejscami, takimi jak Casa de Allende, School of Arts i Civic Plaza.

Queretaro: Rancho Santa Marina Farm Tour po hiszpańsku

9. Queretaro: Rancho Santa Marina Farm Tour po hiszpańsku

Odwiedź Rancho Santa Marina podczas wycieczki z przewodnikiem. Zobacz pasące się zwierzęta, sad i ekologiczną winnicę. Odwiedź fabrykę sera i naturalną piwnicę do dojrzewania. Spróbuj wina i ekologicznych serów. Przyjedź na ranczo i rozpocznij wycieczkę przy głównym wejściu. Poznaj społeczność zwierząt, która żyje w wolnym, mieszanym środowisku wypasu. Idź do szklarni, ekologicznej winnicy i fabryki sera. Zwiedź naturalną piwnicę do dojrzewania, w której sery nabierają niepowtarzalnego smaku. Przejdź do sali degustacyjnej, gdzie skosztujesz ekologicznych serów i lokalnego wina. Jedz chleb rzemieślniczy. Zakończ zwiedzanie rancza.

Kompletna trasa Queretaro Sierra Gorda

10. Kompletna trasa Queretaro Sierra Gorda

Rozpoczynamy to wspaniałe doświadczenie, odbierając Cię z hotelu, aby stamtąd rozpocząć wspaniałą przygodę. Zaczniemy i będziemy podróżować około 2 godzin, aby dotrzeć do pierwszego miejsca do odwiedzenia, Pinal de amoles z jego wyjątkowym, osobliwym akcentem. Teraz nazwane magicznym miastem. Następnie zabierzemy Cię do spróbowania typowych potraw z Queretaro, które nie są wliczone w cenę. Przyjedziemy w miejsca wodospadów, rzek i bujnej przyrody, odwiedzimy takie cudowne miejsca. Odwiedzimy magiczne miasto o nazwie Peña de Bernal, które jest ogromnym monolitem, który jest tak wyjątkowy Wszystkie opłaty za wstęp są wliczone. Ta wycieczka trwa cały dzień od wschodu do zachodu słońca.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Santiago de Querétaro

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 32
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Santiago de Querétaro: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Santiago de Querétaro

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Santiago de Querétaro?

Najlepsze atrakcje to:

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Santiago de Querétaro

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Santiago de Querétaro to:

Peña de Bernal

Jakie są najlepsze atrakcje w: Santiago de Querétaro dla osób z dziećmi?

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Santiago de Querétaro?

Santiago de Querétaro: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Santiago de Querétaro? Kliknij tutaj.