Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Zatybrzu

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Zatybrzu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Zatybrzu? Kliknij tutaj.

Bazylika Najświętszej Maryi Panny na Zatybrzu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3609 opinii

odbiór karty

Sama karta super; mogłam dzięki niej odwiedzić Muzeum Watykańskie, Colloseum bez stania w kolejkach. Roma Pass dało mi możliwość korzystania z komunikacji miejskiej w Rzymie bez żadnych ograniczeń. Niestety dużym zgrzytem okazał się odbiór karty. Mimo stawienia się po odbiór karty w podanych na kuponie godzinach karty nie udało się odebrać ponieważ Opera była zamknięta na głucho. Na kuponie podano, że również w niedzielę można kartę odebrać do godz. 16. Byłam o godz. 14. Ta sytuacja poważnie popsuła plany i trzeba było następnego dnia stawić się po odbiór karty ponownie. Próbowałam tę sytuację wyjaśnić telefonicznie, ale uzyskałam tylko informację, że Opera została w niedzielę zamknięta o godz. 13. Super informacja, szkoda, że nie znalazła się na kuponie...ale widocznie klient płaci jeszcze za mało (ok. 500 zł), żeby go szanować. Z poważaniem. Katarzyna- Polska

Genialny sposób na zobaczenie miasta

To był prawdopodobnie jeden z najlepszych sposobów, w jaki kiedykolwiek zwiedzałem. Zwykle idziemy tam, gdzie wieje wiatr, nie widząc połowy danego miejsca. Tym razem postanowiliśmy zrobić wycieczkę rowerową. Było cudownie. Całe doświadczenie, od miejsca wynajmu i jego entuzjazmu i profesjonalizmu, po przewodnika i samą wycieczkę. Świetnie się bawiliśmy i zobaczyliśmy większość historycznego Rzymu w 4 godziny. Nasz przewodnik miał świetną wiedzę historyczną i opracowaliśmy część niebiańskiego rzymskiego jedzenia. Zdecydowanie gorąco polecam.

Wycieczka rowerowa była bardzo dobra, zwłaszcza z e-rowerami, ponieważ znacznie ułatwiały one jazdę. Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i pomocny, ponieważ dwukrotnie upadłem! Był bardzo pomocny i uważnie obserwował, jak kontynuowaliśmy naszą podróż. Przeprowadził nas obok wielu bardzo ważnych miejsc, takich jak Panteon, Circus Maximus i wiele miejskich placów. Jazda była niesamowita, a wiedza naszego przewodnika sprawiła, że wycieczka była wspaniała!

Naprawdę nam się podobało. Zrobiliśmy wycieczki rowerowe w innych miastach, w tym w Londynie i Paryżu, i świetnie się bawiliśmy. Gorąco polecam wycieczkę o 9:30, ponieważ można zobaczyć więcej wyjątkowych miejsc w miastach, w tym Fontannę di Trevi. Nie wspominając o niesamowitych widokach Rzymu.

To nie jest tania przepustka, ale zaoszczędziliśmy godziny oczekiwania

Dobra inwestycja na krótką wycieczkę do Rzymu, gdzie czas jest najważniejszy i jest tak wiele do zobaczenia. Darmowy transport też świetnie.