Wybierz daty

Santa Cruz de Tenerife Natura i przygoda

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 29
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Santa Cruz de Tenerife? Kliknij tutaj.

Santa Cruz de Tenerife: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 221 opinii

Miałem bardzo miły dzień. Furgonetka była prywatna dla naszej szóstki, co czyniło ją bardzo osobistą, więc mogliśmy wybrać, jak długo chodziliśmy po każdym mieście i sami dzielić nasz czas. Nasz kierowca był aniołem, bardzo przyjazny, udzielał wyjaśnień w samej furgonetce podczas jazdy, abyśmy mieli cały czas prywatnie w mieście. stosunek jazdy i czasu w mieście był z pewnością w porządku.Pierwszy postój na el teide (krótki postój 10 min - długi postój 40 min - długi postój 20 min - krótki postój 5 min), następnie jedziemy do laguny ( przystanek 40 min), potem do Garachico (przystanek 1h30) i wreszcie jedziemy do smoczego drzewa (przystanek 30 min) zdecydowanie polecam!

Polecany, Ángel był przewodnikiem i bardzo uważnym, opowiedział nam dużo historii o Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich oraz zabawne i ciekawe anegdoty, bardzo ładne, bardzo nam się podobało.

we had a great time!!!! Our guide was very nice and professional. The trip was private only for my husband, me and our 11 year old daughter. I recommend!!!