Dodaj daty

Santa Cruz de Tenerife
Atrakcje na świeżym powietrzu

Atrakcje na świeżym powietrzu
Liczba znalezionych atrakcji: 80
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Santa Cruz de Tenerife Atrakcje na świeżym powietrzu

Teneryfa: bilety wstępu do Siam Park

1. Teneryfa: bilety wstępu do Siam Park

Poczuj adrenalinę dzięki temu całodniowemu biletowi do Siam Park na Teneryfie – ekscytującego parku rozrywki, który odtwarza dawne Królestwo Syjamu. Wybierz opcję, która obejmuje lunch albo pakiet premium lub deluxe, aby uzyskać doświadczyć niezapomnianych wrażeń w tym wyjątkowym parku rozrywki. Park obejmuje 185.000 metrów kwadratowych, zapewniając rozrywkę dla całej rodziny. Dzięki wyjątkowym przygodom w magicznym otoczeniu, każda atrakcja łączy w sobie kuszącą tajemnicę Syjamu z ekscytacją nowoczesnego parku rozrywki. W drodze do parku przywitają Cię lwy morskie. Wejdź na Wieżę Mocy i spłyń 28 metrów pionowo w dół przez zbiornik z rekinami, popłyń łagodnie meandrującą rzeką lub wygrzewaj się w słońcu, podziwiając piękne widoki z białych piaszczystych plaż. Siam Park szczyci się wieloma rekordami, ale uwagę przyciąga przede wszystkim basen z falami, który wytwarza największą sztuczną falę na świecie, osiągającą wysokość do 3 m. Pokonaj falę i poczuj moc. Koniecznie odwiedź pływający targ, aby odkryć typową tajską wioskę. Tutaj możesz skorzystać z tradycyjnego masażu tajskiego, kupić unikalne pamiątki i zaopatrzyć się w przekąski i słodycze. Gdy zgłodniejesz, możesz kupić jedzenie w restauracjach na miejscu lub zarezerwować przy zakupie opcję obejmującą lunch. Weź ze sobą własny ręcznik lub zarezerwuj opcję obejmującą ręczniki i dostęp do szafek. Zarezerwuj bilet wstępu bez kolejki, by uniknąć oczekiwania w kolejkach. Wybierz bilet z pakietem premium, który obejmuje posiłek składający się z sajgonek, tajskiej potrawy, nuggetsów z kurczaka, gałki lodów oraz napoju. Aby poczuć się jak VIP, zarezerwuj bilet all-inclusive deluxe, który obejmuje możliwość korzystania z szafki, ręcznik oraz posiłki all-inclusive wraz z napojami bezalkoholowymi, piwem, winem i wodą. Bilet ten obejmuje też wstęp priorytetowy do wszystkich atrakcji.

Puerto de la Cruz: Bilet wstępu do Loro Parque

2. Puerto de la Cruz: Bilet wstępu do Loro Parque

Odwiedź Loro Parque, jedną z największych atrakcji na Wyspach Kanaryjskich, z biletami wstępu. Odkryj niesamowite siedliska zwierząt, dzięki którym znajdziesz się na wyciągnięcie ręki od akcji, i przeżyj emocje związane z 4 światowej klasy prezentacjami w parku. Zobacz prezentację wielorybów w parku Orca Ocean. Jeden z najbardziej szanowanych ogrodów zoologicznych na świecie, Loro Parque słynie z wyjątkowego piękna, doskonałych obiektów i instalacji oraz koncentracji na naturze i środowisku. Jest to pierwszy taki park na świecie, któremu przyznano certyfikat środowiskowy Animal Embassy. Jest domem dla wielu zwierząt żyjących wśród tropikalnych palm i egzotycznej roślinności otaczającej oszałamiającą tajską architekturę parku. Całkowicie odnowiona prezentacja papug Loro Parque zwraca uwagę na potrzebę ochrony lasów, jednocześnie prezentując inteligencję egzotycznych papug, które pełnią rolę ambasadorów przyrody. Młodsi goście będą zachwyceni doświadczeniem w Kinderlandii. Ta atrakcja przypomina afrykańską wioskę chatek na drzewach, gdzie dzieci mogą się wspinać i cieszyć się dżunglą, balansując na wiszących mostach i ślizgając się po wężowej zjeżdżalni. Cała rodzina może wypróbować Orca Roller Coaster. W Kinderlandii zarówno dzieci, jak i rodzice mogą się świetnie bawić.

Teneryfa: góra Teide z kolejką linową i transportem

3. Teneryfa: góra Teide z kolejką linową i transportem

Weź udział w całodniowej wycieczce z Santa Cruz de Tenerife do Parku Narodowego Teide, gdzie znajduje się najwyższy szczyt Hiszpanii – Teide. Skorzystaj z odbioru z hotelu, a następnie udaj się do parku i odkrywaj jego księżycowe krajobrazy. Wjedź kolejką linową na szczyt i poświęć czas wolny na podziwianie widoków. Skorzystaj z odbioru z wybranej lokalizacji i odwiedź największy park narodowy na Wyspach Kanaryjskich. Podziwiaj wulkaniczny krajobraz dzięki biletowi na przejazd kolejką gondolową na górę Teide. Zrezygnuj z samochodu i przyczyń się do ochrony przyrody wulkanu Teide. Zdecyduj się na transport grupowy, aby uniknąć tłumów w strefach parkingowych na terenie parku. Dzięki temu pomożesz chronić przyrodę. Udaj się do dolnej stacji, wsiądź do gondoli kolejki linowej i rozpocznij 8-minutową podróż na najwyższy szczyt Hiszpanii. Górna stacja kolejki znajduje się na wysokości 3555 m n.p.m. i tam rozpoczynają się 3 ciekawe szlaki, które z pewnością zainteresują miłośników wędrówek. Szlakami dojdziesz do punktów widokowych Pico Viejo i La Fortaleza, skąd można podziwiać wspaniałe widoki na północ i południe wyspy. Szlak Telesforo Bravo prowadzi do najwyższego punktu wulkanu na wysokości 3718 metrów n.p.m. Aby móc wejść na szczyt, należy odpowiednio wcześniej uzyskać pozwolenie.

Teneryfa: Zachód słońca w Parku Narodowym Teide i obserwacja gwiazd

4. Teneryfa: Zachód słońca w Parku Narodowym Teide i obserwacja gwiazd

Jeśli jesteś miłośnikiem astronomii lub po prostu szukasz wyjątkowych wrażeń, wycieczka na Teide na Teneryfie jest koniecznością. Teneryfa słynie z niesamowitego piękna przyrody, w tym czystego nieba, co czyni ją doskonałym miejscem do obserwacji gwiazd. Góra Teide, wulkan o wysokości 3718 m, jest najwyższym punktem w Hiszpanii i oferuje zapierające dech w piersiach widoki na nocne niebo. Dołącz do nas i przeżyj niezapomniane wrażenia, zabierając Cię w podróż do Parku Narodowego Teide na wycieczkę o zachodzie słońca i obserwację gwiazd. Zostaniesz odebrany z różnych miejsc spotkań i lokalizacji w Costa Adeje, Playa las Americas i Los Cristianos. Wycieczka zabierze Cię w malowniczą podróż przez oszałamiające krajobrazy Teneryfy, gdzie będziesz świadkiem zapierającego dech w piersiach piękna naturalnej scenerii wyspy. Będziesz świadkiem spektakularnego zachodu słońca, a kolory nieba zadziwią Cię, gdy słońce zachodzi za horyzontem, malując niebo szeroką gamą kolorów, które zapierają dech w piersiach. Stąd pojedziemy dalej i zawieziemy Cię wyżej przez park narodowy Teide i wyjaśnimy historię oraz wspaniały krajobraz wulkaniczny parku narodowego, aż dotrzemy do celu na wysokości 2000 m npm. Zaczynają pojawiać się gwiazdy i tu zaczyna się prawdziwa magia. Park Narodowy Teide słynie z doskonałych możliwości obserwacji gwiazd, ponieważ znajduje się z dala od wszelkich źródeł zanieczyszczeń świetlnych, oferując krystalicznie czysty widok na nocne niebo. Prawie bez zanieczyszczenia światłem i znane z miejsca docelowego z certyfikatem światła gwiazd, możesz zobaczyć spadające gwiazdy jak nigdy dotąd. Użyjemy także potężnych laserów, aby wyjaśnić Ci niektóre z tych niesamowitych konstelacji, ważnych gwiazd i dowiedzieć się, jak znaleźć kierunek nawigacji za pomocą gwiazd. Użyjemy także potężnych teleskopów i pokażemy Ci obsługę Księżyca z wielkimi kraterami. Zrobimy Twoim telefonem przez teleskop niesamowite zdjęcia i udostępnimy Ci usługę Księżyca na ekranie Twojego telefonu. Zobaczymy niektóre planety, gdy będą na niebie, mgławice, gromady gwiazd, gwiazdy podwójne, a gdy będą odpowiednie warunki, będziemy mogli pokazać wam także galaktykę Andromedy. W niektórych porach roku mogliśmy także pokazać Państwu Drogę Mleczną i zrobić jej zdjęcia własnym smartfonem. Pod koniec wycieczki zabierzemy Cię z powrotem na miejsce spotkania, pozostawiając wspomnienia, które zostaną na całe życie.

Costa Adeje: rejs z obserwowaniem wielorybów i delfinów, jedzeniem oraz odbiorem

5. Costa Adeje: rejs z obserwowaniem wielorybów i delfinów, jedzeniem oraz odbiorem

Weź udział w tym wspaniałym rejsie katamaranem, by poznać malownicze południowe wybrzeże Teneryfy. Odpręż się, zjedz na pokładzie wyśmienity lunch i wypatruj miejscowej fauny oraz flory. Załoga zwróci Twoją uwagę na rozmaite dzikie zwierzęta, w tym na delfiny, wieloryby i wędrowne ptaki. Skorzystaj z usługi odbioru i wypłyń z przystani Puerto Colón. Wysłuchaj instruktażu na temat bezpieczeństwa i rozpocznij obserwację zwierząt. Wykorzystaj okazję, by poznać fantastyczne gatunki morskich stworzeń. Członkowie załogi przybliżą Ci każdy z nich i przedstawią ciekawostki dotyczące lokalnego środowiska. Po zakończeniu obserwacji zwierząt wyrusz w stronę zatoki przy plaży Playa de Diego Hernandez. Zażyj relaksu na siatkach do opalania lub orzeźwij się, wskakując do czystej wody. Delektuj się orzeźwiającym napojem i wybornym ryżem przyrządzonym w stylu kanaryjskim. Zabierz ze sobą sprzęt do nurkowania z rurką, by podziwiać kolorowe ryby. Jeśli dopisze Ci szczęście, uda Ci się dostrzec jednego lub dwa żółwie. Na koniec wróć do przystani Puerto Colón, która sąsiaduje z wybrzeżem Costa Adeje. Z tego miejsca roztaczają się fantastyczne widoki na okolicę, w tym na szczyt wulkaniczny Teide.

Teneryfa: Safari kajakiem i nurkowanie z żółwiami morskimi

6. Teneryfa: Safari kajakiem i nurkowanie z żółwiami morskimi

Przeżyj jedną z najbardziej atrakcyjnych i niezapomnianych atrakcji, jakie możesz zrobić na Teneryfie podczas kajakowego safari. Wyrusz na trasę z plaży Los Cristianos znajdującej się w symbolicznej wiosce rybackiej na południu wyspy. Wybierz kurs w kierunku klifów Guaza do chronionego rezerwatu przyrody, gdzie będziesz cieszyć się scenerią, klifami i ogromną różnorodnością biologiczną. Z asystą doświadczonego przewodnika kajakowego, w połowie spływu, po zwiedzeniu jaskini, udajemy się do punktu, aby odpocząć i cieszyć się zachodem słońca. Wypatruj delfinów w ich naturalnym środowisku podczas całej przygody.

Teneryfa: Zachód słońca i obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

7. Teneryfa: Zachód słońca i obserwacja gwiazd w Parku Narodowym Teide

Będziesz podziwiać zachód słońca nad wyspami La Palma, La Gomera i El Hierro z punktu widokowego (1400 m wysokości), tuż przy strumieniu lawy z erupcji wulkanu odnotowanej w dzienniku okrętowym Krzysztofa Kolumba w 1492 roku. Każdy zachód słońca jest inny! Możesz świętować to wyjątkowe doświadczenie i robić zdjęcia pięknych kolorów nieba ze słońcem świecącym przez kieliszek Cava (hiszpańskie wino musujące), które zapewniamy. Po zachodzie słońca przeniesiemy się do innego pięknego punktu widokowego tuż poniżej 2000 m, aby obserwować gwiazdy. Nasi przewodnicy pokażą Ci gwiazdy, konstelacje i planety za pomocą wskaźnika laserowego i swoich umiejętności opowiadania historii. Wyjaśnimy Ci, jak znaleźć Gwiazdę Polarną, Gwiazdę Północną, używając asteryzmu w Wielkiej Niedźwiedzicy i jak znaleźć galaktykę Andromedy za pomocą wielkiego kwadratu Pegaza, a wszystko to podczas nauki mitologii greckiej. Będziesz także cieszyć się szczegółami planet, galaktyk, mgławic i gromad gwiazd przez 12-calowy teleskop Dobsona, który zapewniamy. W zależności od pory roku, zobaczysz: - Księżyc, który będzie głównym obiektem na niebie w dniach poprzedzających pełnię (w tym celu co miesiąc obowiązują oferty specjalne) - planety i ich cechy, takie jak pierścienie Saturna i księżyce galileuszowe wokół Jowisza, gdy są widoczne na niebie (w miesiącach letnich i jesiennych), - piękne galaktyki, mgławice i gromady gwiazd, takie jak Plejady, znane również jako Siedem Sióstr w gwiazdozbiorze Byka (zimą). Zrobimy zdjęcia gościom indywidualnie przy użyciu technik astrofotografii, które pokażą koc gwiazd nad tobą. Bezpłatnie! Zabierz do domu wspaniałe wspomnienia z ciemnego nieba Teneryfy!

Los Cristianos: Wycieczka o zachodzie słońca ekologicznym jachtem w poszukiwaniu wielorybów

8. Los Cristianos: Wycieczka o zachodzie słońca ekologicznym jachtem w poszukiwaniu wielorybów

Wyrusz na niezapomnianą przygodę na słynnym eko jachcie Travelin' Lady w Los Cristianos. Będziesz mógł cieszyć się przejażdżką łodzią, która zapewni Ci spektakularne chwile, podczas których ostatnie wizyty wielorybów i ostatnie godziny światła na wyspie zapewnią Ci niezapomniane wrażenia. Docenisz wspaniały zachód słońca, podczas którego zobaczysz ostatnie światło, które pokryje klify Los Cristianos i nasz wielki wulkan El Teide. Nie możesz przegapić tego wspaniałego doświadczenia z rodziną i przyjaciółmi, gdzie bajeczna przejażdżka jachtem potrwa od 1.30 do 2 godzin, inwestując jak najwięcej czasu w poszukiwanie wielorybów i podziwianie spektakularnych widoków na południe Teneryfy.

Teneryfa: wizyta na plantacji bananów Finca Las Margaritas

9. Teneryfa: wizyta na plantacji bananów Finca Las Margaritas

Ciesz się wzbogacającym doświadczeniem edukacyjnym i odkryj kulturę i przyrodę otaczającą uprawę bananów dzięki temu biletowi do Finca Las Margaritas Banana Experience. Zwiedź plantację z przewodnikiem lub samodzielnie, przespaceruj się po plantacji i skosztuj tradycyjnego wyspiarskiego jedzenia Gofio. Jeśli wybierzesz wycieczkę z przewodnikiem, przespaceruj się po plantacji z przewodnikiem, ucząc się podczas spaceru o najważniejszych aspektach uprawy bananów. Zatrzymaj się, aby zobaczyć pokaz tradycyjnej metody wytwarzania Gofio, tradycyjnej mąki. Jeśli wybierzesz wycieczkę z przewodnikiem, zwiedzaj okolicę we własnym tempie, korzystając z numerowanych znaków po drodze, drukowanych przewodników w wielu językach, materiałów ilustracyjnych i kodów QR z materiałami wideo do pobrania. Poświęć co najmniej godzinę na wizytę, chociaż możesz poświęcić tyle czasu, ile chcesz. Zakończ wizytę przystankiem w El Cuartito, gdzie możesz skosztować bananów i uzupełniających tradycyjnych produktów z Gofio.

Z Santiago del Teide: wycieczka quadem o zachodzie słońca na Teide

10. Z Santiago del Teide: wycieczka quadem o zachodzie słońca na Teide

Szukasz przygody, która zapiera dech w piersiach? W takim razie wycieczka Teide Sunset Quad jest dla Ciebie! Przejedź przez piękne krajobrazy po drogach i szlakach Teneryfy na quadzie. Zobacz urzekający zachód słońca na szczycie Teide, jednego z najwspanialszych wulkanów w Hiszpanii. Nie przegap tego niesamowitego doświadczenia, uruchom quada i odkrywaj Teneryfę w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie miałeś! Zostaniesz odebrany z hotelu i zabrany do naszego biura w Santiago del Teide, gdzie otrzymasz odprawę bezpieczeństwa i instrukcje dotyczące prowadzenia quada. Następnie rozpoczniemy naszą podróż w kierunku Teide, zatrzymując się po drodze na wiele okazji, by zrobić sobie zdjęcie. Podczas podróży na Teide podziwiaj oszałamiający krajobraz, wspinając się na wysokość 2000 m n.p.m., majestatyczne miejsce do oglądania zachodu słońca. Gdy osiągniemy 2000 m, zatrzymamy się i obejrzymy wspaniały zachód słońca nad chmurami z przekąskami i napojami. Aby zakończyć to magiczne przeżycie, po zakończeniu wycieczki odprowadzimy Cię z powrotem do hotelu. Ta jednodniowa wycieczka to niezapomniane przeżycie, którego nie możesz przegapić!

Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu w: Santa Cruz de Tenerife

Oprócz atrakcji typu Atrakcje na świeżym powietrzu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Santa Cruz de Tenerife?

W: Santa Cruz de Tenerife są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Santa Cruz de Tenerife: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Santa Cruz de Tenerife? Kliknij tutaj.

Santa Cruz de Tenerife: Co mówią inni?

Byliśmy małą grupą 6 turystów, a nasz przewodnik José był bardzo niezawodny, doświadczony, spokojny, przyjazny, otwarty, przystępny,... w skrócie: byliśmy pod dobrą opieką, czuliśmy się bardzo komfortowo, wycieczka była bardzo zabawna i interesująca . A widok ze szczytu bezcenny! Wysoce polecany!

Świetny dzień z idealną pogodą, małą aktywnością w kolejce linowej, bez czasu oczekiwania, miły, kompetentny przewodnik, odbiór w pobliżu hotelu.

Mieliśmy bardzo interesującą wycieczkę z Christianem i Julianem, był bardzo dobrym przewodnikiem.

Bardzo szkoda, że kolejka linowa nie była dostępna. Super przewodnik, bardzo miła wycieczka

Dobrze zorganizowane, dobre wyjaśnienia na temat historii kraju i geologii