Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Santa Cruz de Tenerife

Wycieczki dostępne w dniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Transport
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 48
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Santa Cruz de Tenerife – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Santa Cruz de Tenerife

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Santa Cruz de Tenerife na deszczowe dni?

Santa Cruz de Tenerife: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Santa Cruz de Tenerife? Kliknij tutaj.

Santa Cruz de Tenerife: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 999 opinii

To był piękny dzień i mieliśmy również naszego przewodnika Angela i kierowcę. Zostaliśmy odebrani z naszego hotelu w Costa Adeje. Podróż była pełna informacji od Angela i jego rozległej wiedzy na temat bycia canarios i innych informacji podróżniczych. Omówiliśmy wszystkie te miejsca poniżej, ponieważ nie wydaje nam się, żebyśmy mogli je odwiedzić w jeden dzień, dla nas najlepiej jest poznać te miejsca, jeśli kiedykolwiek będziemy musieli to sprawdzić ponownie, a to pomaga nam dać pomysł. Nie możemy komentować niemieckiego przewodnika, a na tej trasie są tylko 4 osoby, ale on jest naszym przewodnikiem lub towarzyszy nam na zdjęciu lub krótkim spacerze. Zjedliśmy lunch w Candelaria, która znajduje się w pobliżu kościoła i wybraliśmy restaurację w pobliżu wybrzeża i była też piękna i świetna cena. Angel nigdy nie ma żadnych umów z tymi restauracjami, tak jak inne biura podróży, które nakłaniają cię do jedzenia w tym miejscu. Miejsca, które odwiedziliśmy Santiago del Teide Garachico Icod d

Miałem bardzo miły dzień. Furgonetka była prywatna dla naszej szóstki, co czyniło ją bardzo osobistą, więc mogliśmy wybrać, jak długo chodziliśmy po każdym mieście i sami dzielić nasz czas. Nasz kierowca był aniołem, bardzo przyjazny, udzielał wyjaśnień w samej furgonetce podczas jazdy, abyśmy mieli cały czas prywatnie w mieście. stosunek jazdy i czasu w mieście był z pewnością w porządku.Pierwszy postój na el teide (krótki postój 10 min - długi postój 40 min - długi postój 20 min - krótki postój 5 min), następnie jedziemy do laguny ( przystanek 40 min), potem do Garachico (przystanek 1h30) i wreszcie jedziemy do smoczego drzewa (przystanek 30 min) zdecydowanie polecam!

Mój przyjaciel i ja naprawdę podobała nam się ta wycieczka, ponieważ przewodnicy byli dla nas bardzo przyjaźni i mili! Sprawili, że czuliśmy się jak w domu i starali się, aby doświadczenie było przyjemne. Ta wycieczka pozwoliła nam poznać wiele miejsc na wyspie za dobrą cenę. Zrobienie tego samodzielnie byłoby znacznie droższe! 10/10 poleciłoby.

Polecany, Ángel był przewodnikiem i bardzo uważnym, opowiedział nam dużo historii o Teneryfie i Wyspach Kanaryjskich oraz zabawne i ciekawe anegdoty, bardzo ładne, bardzo nam się podobało.

we had a great time!!!! Our guide was very nice and professional. The trip was private only for my husband, me and our 11 year old daughter. I recommend!!!