Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Santa Cruz de Tenerife

Najciekawsze atrakcje

Santa Cruz de Tenerife – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Santa Cruz de Tenerife

Na jakich wycieczkach w: Santa Cruz de Tenerife obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Santa Cruz de Tenerife: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Santa Cruz de Tenerife? Kliknij tutaj.

Santa Cruz de Tenerife: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1221 opinii

Doskonałe wrażenia, 2 godziny wrażeń. Ale uważaj, fale na Teneryfie są bardzo silne i bardzo wysokie. Jeśli jesteś trochę nieśmiały lub dość młody, może to być trochę mrożące krew w żyłach, a nawet trochę niebezpieczne. Moim zdaniem konieczne jest minimum doświadczenia w jeździe na skuterze wodnym. Młoda dama, która nigdy nie robiła tego rodzaju aktywności, ukończyła wyścig na łodzi, ponieważ siła fal wyrzuciła ją z skutera wodnego. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i mocnych wrażeń, spróbuj! Możliwy jest również zakup zdjęć i filmów zrobionych podczas zajęć w cenie 20 euro za wszystkie ujęcia. Bo niestety na pokładzie skutera wodnego nie wolno iść pro i telefonować. Niemniej jednak nie jest tak źle. Podczas przejażdżki czeka nas chwila snurkowania. Wspaniałe doświadczenie!

2-godzinna aktywność od 9:15 była wspaniała. Zdecydowaliśmy się na 2 skutery wodne dla jednej osoby. Rano było mało wiatru i kilka fal. Wspaniale jest móc jechać pełną parą i cieszyć się. Kiedy wróciliśmy, to była ciężka praca, bo potem fale się pogorszyły. To utrudniło przejście na całość. Wskazówki i wyjaśnienia były dobre. Po wycieczce można było kupić zdjęcia i film za 20 euro. Są one udostępniane za pośrednictwem łącza w chmurze.

facet, który wspierał nas podczas tego doświadczenia, był naprawdę miły i bardzo pomocny. jeśli zatrzymasz się na południu wyspy, jest to z pewnością doświadczenie do wypróbowania. jest przesunięty w stosunku do innych doświadczeń, które oferuje wyspa, ale właśnie dlatego, że nie ma zamieszania, należy go bardziej docenić.

Moje córki to uwielbiały, osoba odpowiedzialna za ich towarzyszenie była bardzo miła i udzielała jasnych wyjaśnień. Jest to mały klub tuż przy porcie, który zasługuje na bycie znanym, próbowali innych bardzo turystycznych klubów lub byli rozczarowani organizacją dla turystów

we had a great time!!!! Our guide was very nice and professional. The trip was private only for my husband, me and our 11 year old daughter. I recommend!!!