Atrakcje i wycieczki

Sant Sadurní d'Anoia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Sant Sadurní d'Anoia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sant Sadurní d'Anoia? Kliknij tutaj.

Sant Sadurní d'Anoia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 359 opinii

Dobry wybór na krótką wizytę w mieście. Cena za wariant 2-dniowy jest mniej więcej taka sama jak bilet metra z / na lotnisko (osobny bilet) i bilet na 10 przejazdów metrem. Powiedziałbym, że rabaty dla muzeów to dodatkowa wartość. Nie wiem, czy pani podająca mi kartę (w informacji turystycznej na lotnisku) popełniła błąd, ale dostałam tylko niebieską „kartę transportową”, która działała w transporcie publicznym (w tym metro na lotnisku), a następnie w muzea i inne miejsca poprosiły mnie o pokazanie im „czerwonej kartki” (karty ekspresowej), której nie dostałem. W większości miejsc pokazujących im mapę dołączoną do karty Express wystarczyło, aby uzyskać zniżkę, ale powiedzieli, że powinienem mieć „czerwoną kartkę”. Upewnij się więc, że otrzymujesz wszystko, co powinieneś otrzymać, podnosząc kartę (karty)!

Super lokalny transport.

Naprawdę podobała mi się karta Barcelony. Dobrze dogadywaliśmy się z lokalnym transportem publicznym. Należy zauważyć, że nie można na przykład wziąć Aerobus (prywatna firma), ale można dostać się na lotnisko metrem. Była także soczysta zniżka dla Golondrines. Zdecydowanie kupiłbym je ponownie. Aby otrzymać zniżkę, musisz pokazać kartę Barcelona Barcelona, ale także otrzymany plan.

To był bardzo wygodny kupon, zwłaszcza Serona, komunikacja miejska była dobra, a ja z łatwością wymieniłem twój kupon na Hitty Cat i był on automatycznie używany przez 48 godzin od pierwszego użycia, więc korzystałem z niego bardzo wygodnie. Kupowanie i wykorzystywanie tego kuponu z wyprzedzeniem podczas podróży po Europie jest bardzo wygodne.

Bardzo łatwo było wymienić kupon na bilet na lotnisku bez konieczności zmagania się z automatami biletowymi. Jedynym minusem było to, że nie udało mi się zbadać rabatów oferowanych przez kartę, ale naprawdę było wiele opcji!

Hotel był świetny we wszystkim. Lot z rayenair opóźniony i w pełni przetestowany.