Atrakcje i wycieczki
Sankt Gilgen

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Sankt Gilgen

Na jakich wycieczkach w: Sankt Gilgen obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Sankt Gilgen: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sankt Gilgen? Kliknij tutaj.

Sankt Gilgen: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 112 opinii

Podróż była świetna! Mieliśmy 30 minut opóźnienia, ale zapomniało o tym, co przyszło później - miasto było piękne! ale droga tam iz powrotem była dla mnie najlepsza. Pomyśleli o wszystkim, aby było jak najpełniej, z 2 różnymi pięknymi drogami do miasta iz powrotem. Widoki były niesamowite, przejażdżki autobusem były jego własną atrakcją. Przewodnikiem był wspaniały, uspokajający starszych Niemców, który po drodze przekazywał miłe fakty i historie. Obowiązkowa wycieczka, jeśli jesteś w pobliżu!

Trasa była wyjątkowa i jest koniecznością, jeśli jesteś fanem Sound of Music. Nawet jeśli nie jesteś fanem, wycieczka zabierze Cię do wielu bardzo interesujących austriackich miejsc, które są bardzo piękne i pełne piknych widoków z możliwościami robienia zdjęć. Bardzo polecam spróbować wsiąść do autobusu April's prowadzonego przez Heike. Kwiecień, sama wielka fanka SOM to bogactwo wiedzy na temat wszystkiego, co SOM.

Fantastyczna wycieczka. Posłuchaliśmy rady poprzedniego recenzenta i usiedliśmy po lewej stronie autobusu. widoki były niesamowite. Przewodnikiem był starszy Niemiec, który znał swoje fakty i miał świetne poczucie humoru. Polecamy zabrać ze sobą coś do jedzenia, aby nie tracić czasu w pięknym Hallstatt czekając na jedzenie.

Z powodu małej grupy z 4 różnych krajów trochę czasu zajęło jej rozjaśnienie. Leopold był świetny, a dodatkowa historia Salzburga była fantastyczna, ponieważ był to nasz pierwszy raz tutaj. Wrócę i polecę podróż innym, którzy lubią Dźwięk Muzyki, ale także, aby poznać okolicę i historię.

Poszukiwanie ducha filmu

Bardzo sympatyczna podróż w miłym towarzystwie miłośników filmu.