Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
San Miguel de Cozumel

San Miguel de Cozumel – nasze najbardziej polecane atrakcje

Cozumel: Starfish, Stingrays i Turtle Bay Snorkeling Tour

1. Cozumel: Starfish, Stingrays i Turtle Bay Snorkeling Tour

Odkryj podwodny świat meksykańskich Karaibów podczas wycieczki snorkelingowej, aby zobaczyć jedne z najlepszych miejsc do snorkelingu na wyspie Cozumel. Zanurz się i odkryj El Cielo, plażę El Cielito i Zatokę Żółwi Cozumel, podziwiając piękne życie morskie pod powierzchnią z przewodnikiem. Odwiedź El Cielo Cozumel, znane z piaszczystego dna i niesamowitych rozgwiazd. Poznaj plażę El Cielito, płytki obszar z płaszczkami i innym morskim życiem do podziwiania. Kontynuuj swoją podwodną przygodę w Zatoce Żółwi Cozumel, sanktuarium żółwi zamieszkałym przez te przyjazne stworzenia. Woda otaczająca Cozumel jest idealnym miejscem do snorkelingu dla początkujących i ekspertów. Woda jest ciepła, spokojna i przejrzysta, z doskonałą widocznością przez większość roku. Twoja wycieczka snorkelingowa rozpoczyna się i kończy w pobliżu głównych portów wycieczkowych w Cozumel, dzięki czemu jest to idealna wycieczka dla osób przybywających statkiem.

Cozumel: El Cielo, Palancar Reef i Beach Party z jedzeniem

2. Cozumel: El Cielo, Palancar Reef i Beach Party z jedzeniem

Dołącz do jednej z najbardziej luksusowych wycieczek katamaranem na Karaibach i odkryj dwie najlepsze części parku morskiego Cozumel: plażę El Cielo i rafę Palancar. Później zrelaksuj się lub graj na dziewiczej białej plaży, delektując się nieograniczonym piwem, margaritami i lunchem. Wypłyń na pokład pierwszej klasy katamaranu Fury o długości 65 stóp, z cieniem, prysznicami ze słodką wodą, łazienkami, odkażonym sprzętem do nurkowania i zupełnie nową rurą do nurkowania. Odkryj jedno z najlepszych miejsc do nurkowania w Cozumel, Palancar Reef. Następnie przygotuj się na odkrycie słynnej na całym świecie plaży El Cielo: zacisznej piaszczystej plaży, do której można dotrzeć tylko łodzią. Nurkuj i pływaj w tym dziewiczym raju i baw się w płytkich wodach otoczonych rozgwiazdami. Niezwykłe wrażenia na plaży nadchodzą: popłyń na prywatną plażę z białym piaskiem. Ciesz się cheeseburgerem Angus, nieograniczonymi margaritami, piwem, napojami gazowanymi i oczyszczoną wodą. Zrelaksuj się na leżaku lub hamaku, graj w pływającym parku wodnym, kajaku lub desce do wiosłowania na stojąco.

Cozumel: VIP Glass Bottom Boat & Snorkeling 3 Reefs Tour

3. Cozumel: VIP Glass Bottom Boat & Snorkeling 3 Reefs Tour

Spotkaj się z załogą przy wejściu do hotelu El Cid La Ceiba przy statkach wycieczkowych na molo Puerta Maya i molo międzynarodowym oraz około 2 km na południe od centrum Cozumel. Wejdź na pokład łodzi ze szklanym dnem i weź udział w wycieczce snorkelingowej po 3 rafach, idealnej dla tych, którzy chcą pływać lub tych, którzy chcą pozostać suchymi, te wspaniałe rafy nazywają się Villa Blanca Reef, Shallow Paradise Reef i Deep Paradise Reef. Łódź wyposażona jest w łazienki, pokład słoneczny i szklane dno, dzięki czemu osoby niepływające w Twojej grupie mogą być częścią imprezy, tak jak ci, którzy decydują się na nurkowanie. Załoga zadba o Twoje bezpieczeństwo i oczywiście pomoże Ci dobrze się bawić. Podczas aktywności woda i napoje gazowane będą dostępne przez cały czas, a po snorkelingu zapewnione zostanie piwo.

Cozumel: Rejs statkiem pirackim z otwartym barem, kolacją i pokazem

4. Cozumel: Rejs statkiem pirackim z otwartym barem, kolacją i pokazem

Ciesz się pierwszym pirackim pokazem i wycieczką obiadową w Cozumel z ponad 15 latami dawania radości, emocji i pysznych kolacji swoim gościom. Baw się opowieściami o piratach, walkami na miecze, grami i tańcami podczas rejsu po Karaibach na pokładzie repliki XVII-wiecznego galeonu i delektuj się wyśmienitymi potrawami na kolację. Żegluj po pięknym Morzu Karaibskim z piracką załogą, wygrywaj nagrody, tańcz, śmiej się i pij drinka zawsze pod ręką z otwartym barem premium. Rozkoszuj się kolacją dla smakoszy, która obejmuje: sałatkę z sosem rzemieślniczym, warzywa, ryż, pieczone ziemniaki, homar i wyjątkowo przyprawiony stek. Poczuj morską bryzę i poznaj najlepszy punkt orientacyjny wyspy. Możesz także ożywić noc dzięki biletowi Deluxe Open Bar, który obejmuje butelki takie jak Don Julio, Johnnie Walker, Zacapa, Grey Goose, Champagne i inne.

Cozumel: Prywatna wycieczka buggy z lunchem i snorkelingiem

5. Cozumel: Prywatna wycieczka buggy z lunchem i snorkelingiem

Rozpocznij swoją wycieczkę buggy po Cozumel od przejazdu przez miasto do tequilery, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego o procesie destylacji tequili. Następnie odkryj piękne plaże po wschodniej stronie wyspy ze wspaniałymi plażami z białym piaskiem, hipnotyzujące formacje skalne, tajne plaże, ścieżki terenowe i wiele więcej. Poznaj nietkniętą część wyspy, gdzie nie ma elektryczności i tylko kilka rozproszonych restauracji i barów na plaży. Podróżuj leśnymi drogami, aby dotrzeć do Morza Karaibskiego i nurkuj z morskim życiem. Poświęć trochę czasu na relaks na plaży i zjedz lunch składający się z autentycznego meksykańskiego jedzenia.

Atlantis Submarine Experience w Cozumel

6. Atlantis Submarine Experience w Cozumel

Zapraszamy do przekonania się, dlaczego Cozumel jest jednym z pięciu najlepszych miejsc do nurkowania na świecie. Zejdź na głębokość 100 stóp (30 metrów) pod wodę i ciesz się magią na pokładzie prawdziwej łodzi podwodnej z certyfikatem US Coast Guard, podczas podwodnej podróży do Chankanaab. Chroniony ekologicznie park morski Chankanaab jest domem dla ogromnej różnorodności życia morskiego, do tej pory widzianego tylko przez nurków. Twoja przygoda z nurkowaniem podwodnym rozpocznie się na pokładzie promu, który zabierze Cię w 12-minutowy rejs wzdłuż zachodniego wybrzeża Cozumel. Po przybyciu do miejsca nurkowego Chankanaab zostaniesz przeniesiony do łodzi podwodnej Atlantis, gdzie będziesz miał okazję zobaczyć ten podwodny raj przez duże okna w klimatyzowanym komforcie. Podziwiaj ogromną różnorodność ryb tropikalnych, w tym papugoryby, pomruki i graniki, gdy twój kapitan fachowo porusza się po wspaniałych 30-metrowych głowach koralowców, a wszystko to w klimatyzowanym komforcie. Podczas podróży doświadczony drugi pilot zapewnia pouczającą narrację na żywo, która chętnie odpowie na wszelkie pytania. Nie będziesz chciał zapomnieć o swoich aparatach, aby raz w życiu rzucić okiem na ten niesamowity podwodny świat.

Holbox: Yalahau, wyspa Passion i wycieczka łodzią na Punta Mosquito

7. Holbox: Yalahau, wyspa Passion i wycieczka łodzią na Punta Mosquito

Poznaj okolice wyspy Holbox podczas wycieczki łodzią do trzech niesamowitych miejsc - Punta Mosquito, laguny Yalahau i wyspy Passion. Zobacz wielobarwne krajobrazy wyspy Passion, popływaj w orzeźwiającej cenocie w Yalahau i obserwuj ptaki na plaży Punta Mosquito. Odkryj lokalną populację ptaków gromadzącą się na Punta Mosquito, ogromnej piaszczystej ławicy tuż przy wybrzeżu wyspy Holbox. Ciesz się nieskazitelnie białą piaszczystą ławicą z panoramicznymi widokami i stadami flamingów. Dowiedz się więcej o lokalnej przyrodzie od swojego przewodnika. Popływaj w krystalicznie czystych wodach laguny Yalahau, która w przeszłości była wykorzystywana przez piratów i rybaków jako źródło słodkiej wody. Zanurz się w dużym naturalnym basenie z naturalną wodą źródlaną, otoczonym roślinami, drzewami i krzewami. Następnie udaj się na wyspę Passion, prawdziwy tropikalny raj, z dala od cywilizacji i hałasu. Zobacz różnorodne ptaki i różowe flamingi w ich naturalnym środowisku i ciesz się kolorowymi wodami otaczającymi wyspę.

Z Cozumel: rejs łodzią po 3 rafach z napojami i snorkelingiem

8. Z Cozumel: rejs łodzią po 3 rafach z napojami i snorkelingiem

Odkryj niektóre z najsłynniejszych raf Cozumel podczas tej wycieczki łodzią, która jest odpowiednia zarówno dla doświadczonych nurków, jak i początkujących. Używaj dobrze utrzymanego sprzętu do snorkelingu, aby odkryć świat pod falami. Po drodze uzupełnij zapasy przekąskami i orzeźwiającymi napojami. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w dogodnym miejscu spotkań, zaledwie 5 minut taksówką od portów Royal Caribbean i Carnival. Poczuj wiatr we włosach, udając się do spektakularnych raf Palancar, Columbia i Playa el Cielo. Przygotuj się na każdym przystanku i zobacz niesamowite życie morskie, takie jak rozgwiazdy, płaszczki i żółwie morskie, korzystając z pomocy przewodnika snorkelingu. Po drodze popijaj piwo, wodę i napoje gazowane. Zachowaj energię dzięki smacznej przekąsce na łodzi. Na koniec wycieczki wróć do miejsca spotkania z niezapomnianymi wspomnieniami.

Cozumel: Spotkanie manatów z wejściem do parku Chankanaab

9. Cozumel: Spotkanie manatów z wejściem do parku Chankanaab

Poznaj Cozumel niezapomniane w bezpośrednim kontakcie z uroczymi, pulchnymi ssakami morskimi znanymi jako manaty. W Dolphin Discovery-Cozumel wejdź w interakcję z tymi żywymi stworzeniami, a nawet je nakarm. Nurkuj z rurką i ciesz się wliczonym w cenę dostępem do parku Chankanaab. Dzięki programowi Manatee Encounter posłuchaj, jak twój instruktor przedstawia krótką odprawę, jak bawić się ssakami morskimi. Ciesz się, gdy manat pływa obok ciebie, abyś mógł go dotknąć i pogłaskać. Nie obawiaj się, ponieważ manaty są bardzo delikatne. Następnie podejdź do zbliżenia, ponieważ daje ci to duży, uroczy uścisk. Nawiąż więź ze swoim nowym kumplem, nawet jeśli go nakarmisz. Aby uzyskać jeszcze więcej zabawy, odwiedź Chankanaab Park, gdzie możesz podziwiać lokalną florę i faunę oraz skorzystać z najwyższej klasy udogodnień, aby się zrelaksować.

Cozumel: Nurkowanie z jednym zbiornikiem i pełny dostęp do parku Chankanaab

10. Cozumel: Nurkowanie z jednym zbiornikiem i pełny dostęp do parku Chankanaab

Poznaj podwodny świat Chankanaab Adventure Beach Park podczas nurkowania wprowadzającego z jedną butlą. Z pierwszej ręki zobaczysz życie morskie drugiej co do wielkości bariery rafowej, a także starożytne jaskinie i podwodne rzeźby. To idealna wycieczka nurkowa dla certyfikowanych i niecertyfikowanych nurków. Możesz łatwo podziwiać tropikalne ryby, podwodne rzeźby i formacje raf koralowych, które sprawiają, że jest to najlepsze doświadczenie nurkowe w Cozumel. Po zakończeniu nurkowania zrelaksuj się i pozostań w parku tak długo, jak chcesz. Ciesz się pełnym dostępem do udogodnień, w tym plaży, hamaków, zacienionych palapas, pokazu lwów morskich.

Najciekawsze atrakcje

San Miguel de Cozumel: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 79
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: San Miguel de Cozumel

San Miguel de Cozumel: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Miguel de Cozumel? Kliknij tutaj.