San Gimignano

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

San Gimignano: największe atrakcje

San Gimignano – najciekawsze atrakcje

San Gimignano: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Gimignano? Kliknij tutaj.

San Gimignano: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6453 opinii

Święta wycieczka dla Tych, którzy chcą zobaczyć trochę Toskanii, a nie mają ochoty męczyć się z dojazdami i parkowaniem. Lunch w winnicy smaczny, a pracownik winnicy w bardzo zajmujący opowiadał o winach / winnicy / Toskanii. Jedynym minusem byli przewodnicy, którzy (szczególnie pod koniec wycieczki) szli bardzo szybko nie zwracając uwagi na to czy cała grupa za nimi nadąża - w rezultacie w Pizie cześć osób została na światłach z tylu i potem nie wiedziała gdzie i kiedy jest zbiórka.

Wycieczka była dobrze zaplanowana, pokazała różnorodność Toskanii. Średniowieczny gród zamkowy, potężną i niemal bajkowo nierealną Sienę, winnicę w Chianti i urzekające pięknymi placami, uliczkami oraz widokami San Gimignano . Wisienką na torcie była przesympatyczna, ciekawie opowiadająca przewidniczka Rosa. Polecam wycieczkę fanom Italii .

Świetna wycieczka!!! Idealnie zorganizowana, czas wolny w każdej lokalizacji, wystarczająco dużo żeby wypić kawę, zjeść coś. Przewodniczka Julie w Siennie była najlepsza na świecie - dziękuję Polecam, naprawdę warto!!!

Przewodniczka Valentina bardzo kompetentna. San Gimignano przepiękne. Degustacja 5 win i smaczny obiad. Siena warta zwiedzenia