San Francisco
wycieczki jednodniowe

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki jednodniowe: Popularne w kategorii San Francisco

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki jednodniowe w: San Francisco

Oprócz atrakcji typu wycieczki jednodniowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: San Francisco?

W: San Francisco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki jednodniowe w: San Francisco obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1307 opinii

Musisz to zrobić, gdy jesteś w SF. Tak, to długa jazda, ale warto ją odwiedzić! Czas dotarcia do parku wynosi około 3 godzin, co jest w porządku - na mały spacer po domku, aby sprawdzić wodospady i może niektóre widoki na pół kopuły. Potrzebujesz dni, aby odkryć całość! Zimą nie można zobaczyć sekwoi, bo droga jest zamknięta. Zatrzymaliśmy się, aby zobaczyć niesamowity widok na tunel, a także zatrzymaliśmy się 2 razy, aby zobaczyć różne widoki elcap, które zapierają dech w piersiach! Kierowca był również bardzo dobry i dobrze poinformowany!

Wycieczka była absolutnie niesamowita! Klimat, lokalizacje, w których nas zabrali, wino - fenomenalne! Nasz przewodnik był tak zabawny, że ogólne wrażenia były jeszcze lepsze! Mały margines, upewnij się, że miejsce odbioru znajduje się blisko miejsca, w którym się zatrzymujesz. Musieli zmienić nasze dzień wcześniej i skończyło się na tym, że spacerowaliśmy przez jakieś 15 minut wczesnym rankiem w niepewnej okolicy, podczas gdy inni zabrali przecznicę od naszego miejsca. Ale poza tym gorąco polecam każdemu!

Nikt inny nie zapisał się na wycieczkę, którą kupiłem, więc zostałem przeniesiony do tej samej trasy z dodaną sekwoją. Wziąłem moją 16-letnią córkę, na szczęście przyniosła słuchawki, bo jazda jest długa. Ale dobrze się bawiła. Kierowca, Buck, był świetny i bardzo przyjazny. Jeśli robisz sekwoje, przygotuj się na wędrówkę. Nie wydaje się to zniechęcające w drodze w dół, ale ten powrót to zabójca pośladków! Ogólnie wycieczka była świetna i warta swojej ceny.

O mój Boże, Kimmy była najlepsza! Tak kompetentny, zabawny i ujmujący. Żałuję, że nie mogła mnie obwozić po winnicach i San Francisco przez całą moją wizytę. Czułem, że na każdym przystanku mamy wystarczająco dużo czasu i nigdy nie czułem się pospieszny. Muir Woods był niesamowity. Podobała mi się pierwsza winnica, a ostatnia winnica na przystanku była moją ulubioną. Pomyśleliśmy, że to świetna wartość!

Me encanto los paisajes y las paradas para las fotos