Wybierz daty
San Francisco

winnice i degustacja win

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 24
Sortuj według:
1 - 16 / 24

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu winnice i degustacja win w: San Francisco

Oprócz atrakcji typu winnice i degustacja win jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: San Francisco?

W: San Francisco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu winnice i degustacja win w: San Francisco obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 695 opinii

Świetnie się bawiłem i do wyboru był szeroki wybór win. Każda wytwórnia win była inna, ale chciałbym, aby wybrane przez nich lokalizacje zajęły trochę więcej czasu, aby przeprowadzić nas przez ich obiekt i wyjaśnić proces. We wszystkich oprócz jednego, po prostu nas witają i pozwalają nam skosztować wina bez informacji lub zwiedzania samej winnicy. Nasz przewodnik był początkowo trochę niegrzeczny, przez co cała grupa czekała przed autobusem, gdy było zimno, aż do 5 minut, zamiast pozwalać nam wsiadać, jak robił to każdy inny kierowca autobusu.

Wycieczka była absolutnie niesamowita! Klimat, lokalizacje, w których nas zabrali, wino - fenomenalne! Nasz przewodnik był tak zabawny, że ogólne wrażenia były jeszcze lepsze! Mały margines, upewnij się, że miejsce odbioru znajduje się blisko miejsca, w którym się zatrzymujesz. Musieli zmienić nasze dzień wcześniej i skończyło się na tym, że spacerowaliśmy przez jakieś 15 minut wczesnym rankiem w niepewnej okolicy, podczas gdy inni zabrali przecznicę od naszego miejsca. Ale poza tym gorąco polecam każdemu!

Podróż była dobra, a nasz przewodnik był zabawny i przyjazny. Jedyne, co chciałbym, to więcej informacji na przystankach o tym, jak wino jest uprawiane, wytwarzane, butelkowane itp. Poszliśmy do ładnych winnic i widoki i wina były świetne, ale po prostu dali nam historię o tej konkretnej winnicy, a następnie dali nam kilka win do wypróbowania (bez wyjaśnienia, jak smakować wino lub różne smaki itp.), co uczyniłoby to bardziej „doświadczeniem”.

O mój Boże, Kimmy była najlepsza! Tak kompetentny, zabawny i ujmujący. Żałuję, że nie mogła mnie obwozić po winnicach i San Francisco przez całą moją wizytę. Czułem, że na każdym przystanku mamy wystarczająco dużo czasu i nigdy nie czułem się pospieszny. Muir Woods był niesamowity. Podobała mi się pierwsza winnica, a ostatnia winnica na przystanku była moją ulubioną. Pomyśleliśmy, że to świetna wartość!