Więcej zdjęć
niedostępny
Obecnie nie ma możliwości zarezerwowania tego produktu z powodu ograniczonej dostępności.

San Francisco: Rejs, Golden Gate i bilet na Alcatraz

Atrakcja z certyfikatem GetYourGuide
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Nie zwlekaj!
 • Udaj się na wyspę Alcatraz, by poznać owiane złą sławą więzienie
 • Przepłyń obok wyspy Alcatraz i pod mostem Golden Gate, wypatrując lwów morskich
 • Podziwiaj niesamowitą panoramę San Francisco – zawsze widoczną z pokładu
 • Wyrusz w 1,5-godzinny rejs po wspaniałej zatoce San Francisco
 • Wsiądź na prom i odwiedź wyspę Alcatraz
Wycieczka w skrócie
Poznaj panoramę San Francisco, wyspę Alcatraz i most Golden Gate z nowej perspektywy podczas 1,5-godzinnego rejsu katamaranem. Poczuj wiatr we włosach i rozkoszuj się morskim powietrzem, wypatrując w zatoce lwów morskich!
Tego możesz się spodziewać
Poznaj wspaniałą Zatokę San Francisco podczas 1,5-godzinnego rejsu katamaranem. Podziwiaj zapierającą dech w piersiach panoramę, przepływając obok wyspy Alcatraz i pod mostem Golden Gate. Poczuj we włosach kalifornijską bryzę i wypatruj w zatoce lwów morskich!

Możesz oglądać widoki z zabezpieczonego pokładu widokowego. Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, możesz też stanąć na płóciennej „trampolinie” – tuż nad falami! Zabierz ze sobą przewodnika i dowiedz się po drodze paru rzeczy o atrakcjach turystycznych San Francisco.

Zakończ wycieczkę, zakładając czapkę kapitana i przejmując ster! To wspaniała atrakcja dla dzieci – tych małych i tych trochę większych. Kapitan i załoga katamaranu chętnie pomogą Ci zrobić zdjęcie i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące atrakcji San Francisco.

Jeśli z wrażenia nie będziesz w stanie opanować głodu, w pokładowym barze znajdziesz przekąski, napoje gazowane, piwo i wino. Wyrusz w ten niesamowity rejs, by zobaczyć panoramę San Francisco z zupełnie innej perspektywy!

Drugim etapem tej wycieczki łączonej jest rejs promem na owianą złą sławą wyspę Alcatraz – miejsce, na którym w latach 1934 – 1963 znajdowało się więzienie federalne, w którym wyroki odsiadywali złoczyńcy tacy jak Al Capone czy Robert Stroud – „Ptasznik z Alcatraz”. Wybierz się na niezwykłą, 45-minutową wycieczkę z audioprzewodnikiem (wycieczka „Cellhouse”) i posłuchaj opowieści ludzi, którzy odsiadywali wyroki lub pracowali w Alcatraz. Podczas wycieczki historia ożywa na nowo – usłyszysz opowieści zarówno strażników, jak i więźniów.

Uwaga! Katamaran nie zatrzymuje się na wyspie Alcatraz. Otrzymasz osobny bilet na prom z przystani 33 na wyspę Alcatraz
San Francisco: Rejs katamaranem, Golden Gate i bilet na Alcatraz
Wliczone w cenę
 • 1,5-godzinny rejs katamaranem (katamaran nie zatrzymuje się na wyspie Alcatraz)
 • Bilet na prom i bilet wstępu na wyspę Alcatraz
Niewliczone w cenę
 • Napoje i zakąski (do nabycia na pokładzie)
 • Napiwki
Miejsce zbiórki

W miesiącach czerwiec - sierpień weźmiesz katamaran Tour (nie zatrzymują się na wyspie Alcatraz) o godzinie 11:00, która odchodzi od Pier 39, Brama J, obok lwów morskich. Gdy dojdziesz do Pier 39, stoją na chodniku i spojrzeć w kierunku wody. Nie idź w dół do centrum gdzie sklepy są, ale wziąć lewy chodnik na zewnątrz. Idź ku lwów morskich i szukać Brama J. W miesiącach marzec - maj i wrzesień - listopad będzie odwiedzić Alcatraz rano i wziąć rejs katamaranem o 13:00. Podnieś swoje bilety Alcatraz na wezwie / zarezerwowane bilety okna znajdującego się Alcatraz Landing, Pier 33.

To musisz wiedzieć
Bądź na miejscu zbiórki na 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki.

Marzec – maj/wrzesień – grudzień: Odbiór biletów w Alcatraz Landing (przystań 33). Prom odpływa w godz. 8.45-9.30. Zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem! Katamaran wypływa o godz. 13.00 z przystani nr 39 (bramka J), w pobliżu lwów morskich.

Po dokonaniu rezerwacji zwrot kosztów nie będzie możliwy.

Załóż kurtkę i buty na miękkiej podeszwie. Na pokład nie wolno wnosić napojów.

Wycieczka składa się z 2 osobnych rejsów: rejsu katamaranem po zatoce San Francisco (katamaran NIE ZATRZYMUJE SIĘ na wyspie Alcatraz) oraz rejsu promem z San Francisco na wyspę Alcatraz.

Aby otrzymać bilety do Alcatraz, dokonując rezerwacji, podaj pełne imię i nazwisko każdego uczestnika wycieczki. W przypadku podania niepełnych informacji nie otrzymasz biletów ani zwrotu kosztów.

Wartość nominalna biletu na Alcatraz do 35,50 USD.
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 185)

Organizator:

GetYourGuide Tours & Tickets GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 7247