San Francisco
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: San Francisco

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: San Francisco?

W: San Francisco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: San Francisco obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2705 opinii

To była moja ulubiona rzecz, jaką zrobiłem podczas mojej podróży do San Fran! Piękne widoki. Zapewniają również kurtki XL, jeśli zmarzniesz (poszedłem na Halloween). Jedyną rzeczą było to, że myślałem, że będziemy jeździć po Alcatraz i Sausalito, a nie zrobiliśmy tego, ale to w porządku. Mieli też świetny otwarty bar i świetne lekkie przekąski (ser / frytki / dipy / itp.). TAKŻE wskazówki, jak znaleźć łódź, są złe. Po prostu udaj się do miejsca, w którym lwy morskie są na molo 39 i tam jest łódź. Kierunki „nie schodź przez środek” nie są jasne, a jeśli zapytasz gdzieś, gdzie „bramka j” jest, nikt nie wie. Bałam się, że przegapię łódź, ponieważ nie mogę jej znaleźć.

Nikt inny nie zapisał się na wycieczkę, którą kupiłem, więc zostałem przeniesiony do tej samej trasy z dodaną sekwoją. Wziąłem moją 16-letnią córkę, na szczęście przyniosła słuchawki, bo jazda jest długa. Ale dobrze się bawiła. Kierowca, Buck, był świetny i bardzo przyjazny. Jeśli robisz sekwoje, przygotuj się na wędrówkę. Nie wydaje się to zniechęcające w drodze w dół, ale ten powrót to zabójca pośladków! Ogólnie wycieczka była świetna i warta swojej ceny.

Nie mam absolutnie nic negatywnego do powiedzenia. Byli bardzo uprzejmi przez telefon, a mój przewodnik też! Naprawdę podobała mi się ta trasa. Jedyną rzeczą jest to, że czas płynie tak szybko. To było zdecydowanie warte swojej ceny! Podróżowałem samotnie i czułem się bezpiecznie. Szukałem w Google i natknąłem się na tak wiele firm. Były najtańsze i były niesamowite od początku do końca.

Podobała nam się Denise jako nasz przewodnik. Była bardzo inspirująca wspaniałymi historiami. Czuliśmy się bezpiecznie w autobusie i polecamy ją na przyszłe wycieczki. Głośniki w autobusie były czasami niewyraźne, WiFi nie działało, a zawieszenie nie było najlepsze. Chociaż nie wpłynęło to poważnie na nasze doświadczenie.

Naprawdę warto, jeśli nie chcesz pełnej wycieczki do Alcatraz lub jej zarezerwowanej. To był świetny sposób na poznanie wyspy, podziwianie wspaniałych widoków i ogólnie poznanie historii SF. Dobry sposób również dla osób z małymi dziećmi - aby uzyskać wspaniały (krótszy) przegląd.