San Francisco
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Sitemap San Francisco

Wil je alle activiteiten in San Francisco ontdekken? Klik hier voor de volledige lijst.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2705 opinii

Najdoskonalsza oferta i połączenie ceny i jakości! bardzo fajna wycieczka! szkoda, że na spacer po lesie było mało czasu. a na początku była długa kolejka, która zabierała nam trochę czasu na spacer wśród sekwoi. Nasz przewodnik był po prostu super! zwolnił w najfajniejszych miejscach i niesamowicie emocjonalnie opowiadał o wszystkich widokach! On jest po prostu najlepszy! Przywiozłem go wcześniej do Alcotras, więc mieliśmy nawet czas na wypicie kawy, zanim nadszedł nasz czas na bilet na wyspę. PS: vouchery wydane przez firmę należy wymienić na bilety do Alcotras i są one ograniczone czasowo. przybyliśmy na czas, a dzień był po prostu niesamowicie pełen wydarzeń! wysoce zalecane. autobus jest wygodny. minusy - Sausalito, małe miasteczko, niezbyt nadające się na postój na lunch, ale całkiem przyjemne miejsce i mieliśmy szczęście do pogody, przyjemnie spędziliśmy tam godzinę. zabierali ze sobą własne pożywienie (owoce, wodę). to pomogło.

To była moja ulubiona rzecz, jaką zrobiłem podczas mojej podróży do San Fran! Piękne widoki. Zapewniają również kurtki XL, jeśli zmarzniesz (poszedłem na Halloween). Jedyną rzeczą było to, że myślałem, że będziemy jeździć po Alcatraz i Sausalito, a nie zrobiliśmy tego, ale to w porządku. Mieli też świetny otwarty bar i świetne lekkie przekąski (ser / frytki / dipy / itp.). TAKŻE wskazówki, jak znaleźć łódź, są złe. Po prostu udaj się do miejsca, w którym lwy morskie są na molo 39 i tam jest łódź. Kierunki „nie schodź przez środek” nie są jasne, a jeśli zapytasz gdzieś, gdzie „bramka j” jest, nikt nie wie. Bałam się, że przegapię łódź, ponieważ nie mogę jej znaleźć.

Fantastyczna jazda!

Uwielbiamy tę wycieczkę! Voucher wystawiony na miejscu, potwierdzenie e-mailem 3 dni wcześniej, zawierające wszystkie szczegółowe informacje, harmonogram, plan podróży ... Spokojna wycieczka, z zabezpieczeniem i dostępnym czasem na realizację działań. Muir Woods jest znacznie piękniejszy i wspanialszy, gdy ogląda się go na żywo, a Alcatraz wygląda jak wizyta w kinie… tak naprawdę spacer jest koniecznością w San Francisco.

Wycieczka była świetna i bardzo pouczająca o historii San Fransisco i okolicach. Możesz uzyskać wspaniałe widoki na most Golden Gate, Alcatraz i miasto San Fransisco. Polecam osobiście obejść czas zachodu słońca (pod koniec grudnia zabrałem łódź 1615) i nie mogłem życzyć sobie lepszych widoków i kolorów.

Naprawdę warto, jeśli nie chcesz pełnej wycieczki do Alcatraz lub jej zarezerwowanej. To był świetny sposób na poznanie wyspy, podziwianie wspaniałych widoków i ogólnie poznanie historii SF. Dobry sposób również dla osób z małymi dziećmi - aby uzyskać wspaniały (krótszy) przegląd.