San Francisco Kultura i historia

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Pakiety
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 36
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: San Francisco

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: San Francisco?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: San Francisco

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: San Francisco to:

Napa

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2873 opinii

Maggie była fantastycznym przewodnikiem! ! ! Jest tak pełna wiedzy na temat historii SF i miała tak wiele wskazówek, którymi mogła się z nami podzielić. Naprawdę zainwestowała w upewnienie się, że nasza grupa wyciągnie z trasy jak najwięcej z trasy. Dzięki jej bogatym osobistym doświadczeniom i badaniom, które przeprowadziła w Chinatown, dowiedzieliśmy się tak wiele o historii i współczesnym życiu tego obszaru. Jest tak ujmująca, że czułem się, jakby stary przyjaciel oprowadzał cię po SF i wskazywał na wszystkie dziwactwa miasta i pisanki. Nie mogę jej wystarczająco polecić!

Mieliśmy szczęście i świetną pogodę na wycieczkę rowerową, również pojechaliśmy w dzień powszedni, więc podróż przez most była znacznie mniej zatłoczona niż się spodziewam w weekend, co ułatwiło sprawę. Wiele przystanków po drodze i cierpliwy przewodnik wycieczek ułatwiły również wycieczkę rowerową. Zameldowanie było sprawne, wszyscy byli bardzo przyjaźni i pomocni. Zameldowanie na wycieczkę Alcatraz nie mogło być łatwiejsze. W sumie wspaniałe doświadczenie, z którego wszyscy korzystają.

Nikt inny nie zapisał się na wycieczkę, którą kupiłem, więc zostałem przeniesiony do tej samej trasy z dodaną sekwoją. Wziąłem moją 16-letnią córkę, na szczęście przyniosła słuchawki, bo jazda jest długa. Ale dobrze się bawiła. Kierowca, Buck, był świetny i bardzo przyjazny. Jeśli robisz sekwoje, przygotuj się na wędrówkę. Nie wydaje się to zniechęcające w drodze w dół, ale ten powrót to zabójca pośladków! Ogólnie wycieczka była świetna i warta swojej ceny.

Nie mam absolutnie nic negatywnego do powiedzenia. Byli bardzo uprzejmi przez telefon, a mój przewodnik też! Naprawdę podobała mi się ta trasa. Jedyną rzeczą jest to, że czas płynie tak szybko. To było zdecydowanie warte swojej ceny! Podróżowałem samotnie i czułem się bezpiecznie. Szukałem w Google i natknąłem się na tak wiele firm. Były najtańsze i były niesamowite od początku do końca.

Niesamowita wycieczka! Przejście przez most GG było ekscytujące. 3 strome wzgórza do pokonania w drodze do mostu. Nie jest to wycieczka dla początkujących lub osób w złej kondycji, chyba że chcesz dużo chodzić. Wspaniale jest móc wrócić promem i jeździć na rowerze przez cały dzień. Scott był naszym przewodnikiem. Bardzo kompetentny. Gorąco polecam to zrobić.