San Francisco
kulinaria i życie nocne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kulinaria i życie nocne w: San Francisco

Oprócz atrakcji typu kulinaria i życie nocne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: San Francisco?

W: San Francisco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kulinaria i życie nocne w: San Francisco obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Świetny sposób na spędzenie dnia w San Francisco i pokrycie wielu rzeczy.

Ta wycieczka to świetny sposób na zobaczenie trzech kultowych zabytków San Francisco w ciągu jednego dnia bez pośpiechu. Nasz przewodnik. Eddie był świetny, szczególnie na spacer po Chinatown, który jest wyraźnie bliski jego sercu. W tej sprawie był bardzo kompetentny i wróciliśmy, aby spróbować jego rekomendacji żywieniowych, które były bardzo smaczne. Zrobienie Alcatraz i wycieczki kolejką linową we własnym czasie było dobrym sposobem na zrobienie tego. Jedyną drobną skargą były ograniczone wskazówki, jak znaleźć dolny koniec kolejki linowej California Street. Można to wyjaśnić jaśniej.

Świetnie się bawiłem i do wyboru był szeroki wybór win. Każda wytwórnia win była inna, ale chciałbym, aby wybrane przez nich lokalizacje zajęły trochę więcej czasu, aby przeprowadzić nas przez ich obiekt i wyjaśnić proces. We wszystkich oprócz jednego, po prostu nas witają i pozwalają nam skosztować wina bez informacji lub zwiedzania samej winnicy. Nasz przewodnik był początkowo trochę niegrzeczny, przez co cała grupa czekała przed autobusem, gdy było zimno, aż do 5 minut, zamiast pozwalać nam wsiadać, jak robił to każdy inny kierowca autobusu.

Wycieczka była absolutnie niesamowita! Klimat, lokalizacje, w których nas zabrali, wino - fenomenalne! Nasz przewodnik był tak zabawny, że ogólne wrażenia były jeszcze lepsze! Mały margines, upewnij się, że miejsce odbioru znajduje się blisko miejsca, w którym się zatrzymujesz. Musieli zmienić nasze dzień wcześniej i skończyło się na tym, że spacerowaliśmy przez jakieś 15 minut wczesnym rankiem w niepewnej okolicy, podczas gdy inni zabrali przecznicę od naszego miejsca. Ale poza tym gorąco polecam każdemu!

Podróż była dobra, a nasz przewodnik był zabawny i przyjazny. Jedyne, co chciałbym, to więcej informacji na przystankach o tym, jak wino jest uprawiane, wytwarzane, butelkowane itp. Poszliśmy do ładnych winnic i widoki i wina były świetne, ale po prostu dali nam historię o tej konkretnej winnicy, a następnie dali nam kilka win do wypróbowania (bez wyjaśnienia, jak smakować wino lub różne smaki itp.), co uczyniłoby to bardziej „doświadczeniem”.

O mój Boże, Kimmy była najlepsza! Tak kompetentny, zabawny i ujmujący. Żałuję, że nie mogła mnie obwozić po winnicach i San Francisco przez całą moją wizytę. Czułem, że na każdym przystanku mamy wystarczająco dużo czasu i nigdy nie czułem się pospieszny. Muir Woods był niesamowity. Podobała mi się pierwsza winnica, a ostatnia winnica na przystanku była moją ulubioną. Pomyśleliśmy, że to świetna wartość!