Wybierz daty
San Francisco

Krajoznawcze wycieczki piesze

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: San Francisco

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: San Francisco?

W: San Francisco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: San Francisco obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 650 opinii

Świetny sposób na spędzenie dnia w San Francisco i pokrycie wielu rzeczy.

Ta wycieczka to świetny sposób na zobaczenie trzech kultowych zabytków San Francisco w ciągu jednego dnia bez pośpiechu. Nasz przewodnik. Eddie był świetny, szczególnie na spacer po Chinatown, który jest wyraźnie bliski jego sercu. W tej sprawie był bardzo kompetentny i wróciliśmy, aby spróbować jego rekomendacji żywieniowych, które były bardzo smaczne. Zrobienie Alcatraz i wycieczki kolejką linową we własnym czasie było dobrym sposobem na zrobienie tego. Jedyną drobną skargą były ograniczone wskazówki, jak znaleźć dolny koniec kolejki linowej California Street. Można to wyjaśnić jaśniej.

Maggie była fantastycznym przewodnikiem! ! ! Jest tak pełna wiedzy na temat historii SF i miała tak wiele wskazówek, którymi mogła się z nami podzielić. Naprawdę zainwestowała w upewnienie się, że nasza grupa wyciągnie z trasy jak najwięcej z trasy. Dzięki jej bogatym osobistym doświadczeniom i badaniom, które przeprowadziła w Chinatown, dowiedzieliśmy się tak wiele o historii i współczesnym życiu tego obszaru. Jest tak ujmująca, że czułem się, jakby stary przyjaciel oprowadzał cię po SF i wskazywał na wszystkie dziwactwa miasta i pisanki. Nie mogę jej wystarczająco polecić!

Trudno nam było znaleźć miejsce spotkania na wycieczkę po China Town. Miałem zdjęcie mapy i wygooglowałem adres, ale musieliśmy znaleźć transport i tu był problem. Próba znalezienia autobusu i tramwaju, kiedy nigdy nie byłeś w mieście, była przytłaczająca.