Atrakcja wodna

Golden Gate: rejs po zatoce

Organizator atrakcji: Red and White Fleet

Golden Gate: rejs po zatoce

Organizator atrakcji: Red and White Fleet

Od 187,95 zł za osobę

Podróżuj po przepięknym wybrzeżu San Francisco, przepłyń pod mostem Golden Gate i podziwiaj z bliska wsypę Alcatraz. Odkryj historię miasta dzięki komentarzom z systemu audio, dostępnych w 16 różnych językach.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, tajski, wietnamski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, hebrajski, hindi, indonezyjski, włoski, japoński, arabski, portugalski, rosyjski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Rejs wzdłuż nabrzeża San Francisco
 • Przepłyń pod mostem Golden Gate Bay Bridge i wokół wyspy Alcatraz
 • Posłuchaj ciekawego i nagradzanego komentarza audio, dostępnego w 16 językach
 • Spójrz na dawną enklawę hipisów Sausalito
 • Uważaj na delfiny, lwy morskie, wieloryby i pelikany
Pełny opis

Rejs po zatoce Golden Gate podczas wycieczki łodzią. Ciesz się pouczającym komentarzem, zobacz zabytki, takie jak wyspa Alcatraz, i kupuj jedzenie i napoje w barze na pokładzie.

Rozpoczęty w 1939 roku w ramach Międzynarodowej Wystawy Golden Gate, ten 1-godzinny rejs był punktem kulminacyjnym każdej wizyty w San Francisco od ponad 75 lat.

Z 8-14 odlotami dziennie z Fisherman's Wharf, popłyniesz wzdłuż zapierającego dech w piersiach nabrzeża San Francisco, pod majestatycznym mostem Golden Gate i w pobliżu słynnej wyspy Alcatraz. Odkryj fascynującą historię San Francisco, ożywioną dzięki komentarzom audio transmitowanym w 16 językach przez osobiste słuchawki. Po drodze wypatruj dzikich zwierząt, w tym pelikanów, lwów morskich, a nawet delfinów i wielorybów. Przepłyń obok tętniącej życiem dzielnicy North Beach, słynnych klubów pływackich w Parku Wodnym, zabytkowych statków przy Hyde Street Pier i Morskiego Parku Narodowego San Francisco, a następnie skieruj się na zachód w kierunku mostu Golden Gate.

Podziwiaj widoki na Crissy Field i bujne wzgórza Presidio, a następnie przepłyń pod mostem Golden Gate. Wróć do zatoki, podróżując obok rezerwatów przyrody Marin Headlands i legendarnego miasta Sausalito, niegdyś domu dla pokolenia kwiatów lat 60. XX wieku. Z Parkiem Stanowym Angel Island po lewej stronie wyrusz w rejs po niesławnym Alcatraz.

Po pełnej godzinie ekscytujących widoków, szczekające lwy morskie w Pier 39 witają Cię z powrotem w Pier 43 1/2. Pełny bar z napojami, przekąskami i towarami, w tym ubrania z logo, jest dostępny w rozsądnych cenach na pokładzie kultowych statków na morzu czerwonym i niebieskim.

Wliczone w cenę
 • Wycieczka łodzią po zatoce Golden Gate
 • Nagradzany wielojęzyczny przewodnik audio
 • Widoki na most Golden Gate
 • Widoki Alcatraz
 • Korzystanie z pokładowego baru (zakupy na własny koszt)
 • Przekąski i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy wziąć ze sobą własne słuchawki
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Spotkaj się w kasie biletowej Red and White Fleet, znajdującej się przy molo 43 1/2 w sercu Fisherman's Wharf na rogu Taylor Street i Embarcadero. Biuro znajduje się tuż za kultowym znakiem Kraba. Zdecydowanie zaleca się planowanie z wyprzedzeniem i uwzględnienie możliwych opóźnień w ruchu i/lub parkowaniu.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Aparat fotograficzny

Niedozwolone

 • Palenie tytoniu

Co trzeba wiedzieć

 • Ten bilet pozwala przejść bezpośrednio do linii wejścia na pokład
 • Ten bilet jest ważny tylko na zarezerwowaną datę i godzinę wycieczki
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 1633 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Tak bardzo podobała nam się ta krótka podróż! Dzień, w którym tam byliśmy, był chłodny, więc doceniliśmy możliwość znalezienia schronienia na dolnym pokładzie, gdy zimny wiatr był dla mnie zbyt silny. Dziwne było to, że chociaż w miejscu, w którym wyszliśmy, było słonecznie, wokół mostu było bardzo mgliście. Było gdzie kupić przekąski i napoje, ale my tam nie poszliśmy. Robienie zdjęć na dziobie bez innych ludzi było trochę trudne, a wiatr był bardziej intensywny, niż się spodziewałem. Myślę jednak, że był to o wiele bardziej relaksujący sposób na zobaczenie mostu niż próba objechania go.

Czytaj dalej

5 sierpnia 2022

Otwarty autobus z góry po San Francisco był świetnym sposobem, aby zobaczyć wszystkie dzielnice i zdecydować, do których wrócić i odwiedzić - więc naprawdę świetna aktywność na początku pobytu, aby pomóc najlepiej zaplanować swój czas. Dobrze zawinąć się na górnym pokładzie na wycieczkę przez most Golden Gate. Komentarz ciekawy, ale miejscami wycinane są słuchawki. Dołączyliśmy do kilku przystanków przy nabrzeżu rybackim i ponieważ to była ostatnia wycieczka, nie do końca widzieliśmy wszystko - sprawdź czas ostatniej wycieczki (wyciągnięta lekcja). Naprawdę przyjazny i pomocny kierowca. Dość wysoka cena biletu, co moim zdaniem ogólnie było rozsądną wartością.

Czytaj dalej

13 lipca 2022

Warto było zobaczyć warte zobaczenia wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami piękne dość gładkie !!! Ale personel na pokładzie był naprawdę nieuprzejmy, nie było powitania. Co za pytanie, jak mija dzień, czy podobała ci się podróż? Właściwie nie obchodzi ich to w porządku. Ogólnie moja rodzina cieszyła się wspaniałym doświadczeniem !!! Przy okazji znajdź miejsce, które musisz przejechać aż do molo 43, które aż do samego końca molo powodzenia życzę ci powodzenia

Czytaj dalej

26 listopada 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 3285