Atrakcja wodna

San Francisco: rejs po cieśninie Golden Gate

Organizator atrakcji: Red and White Fleet

San Francisco: rejs po cieśninie Golden Gate

Organizator atrakcji: Red and White Fleet

Od 164,46 zł za osobę

Podróżuj po przepięknym wybrzeżu San Francisco, przepłyń pod mostem Golden Gate i podziwiaj z bliska wsypę Alcatraz. Odkryj historię miasta dzięki komentarzom z systemu audio, dostępnych w 16 różnych językach.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu.
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Opiekun uczestników lub osoba witająca
Zawiera audioprzewodnik
hiszpański, tajski, wietnamski, chiński, angielski, francuski, niemiecki, hebrajski, hindi, indonezyjski, włoski, japoński, arabski, portugalski, rosyjski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Pływaj po wybrzeżu San Francisco
 • Popłyń pod mostem Golden Gate i udaj się w okolice wyspy Alcatraz
 • Posłuchaj opowieści audio dostępnego w 16-językach
 • Zobacz hipisowskie miasto Sausalito
 • Wypatruj delfinów, lwów morskich, wielorybów i pelikanów
Pełny opis

Weź udział w rejsie po cieśninie Golden Gate. Słuchaj interesującego komentarza, zobacz rozmaite atrakcje, w tym wyspę Alcatraz, i kupuj posiłki i napoje z baru pokładowego.

Ten godzinny rejs jest od 75 lat jedną z najlepszych atrakcji dla odwiedzających San Francisco, a zainicjowany został w 1939 roku podczas międzynarodowej wystawy w Golden Gate.

Dziennie odbywa się od 8 do 14 rejsów, które zaczynają się w Fisherman's Wharf. Podróżuj po imponującym wybrzeżu San Francisco, przepłyń pod majestatycznym mostem Golden Gate i zobacz z bliska wyspę Alcatraz. Odkryj historię San Francisco dzięki komentarzom z systemu audio w 16 różnych językach. Po drodze wypatruj pelikanów, lwów morskich, a nawet delfinów czy wielorybów. Po drodze do mostu Golden Gate przepłyń obok tętniącej życiem dzielnicy North Beach, słynnych klubów pływackich w Aquatic Park, zabytkowych statków przy Hyde Street Pier i Morskiego Historycznego Parku Narodowego San Francisco.

Podziwiaj widoki na Crissy Field i niesamowite wzgórza Presidio. W drodze powrotnej omiń rezerwat dzikiej przyrody Marin Headlands i zobacz legendarne miasto Sausalito, miejsce zamieszkania hipisów w latach 60. Opłyń wyspę Alcatraz i przepłyń obok parku stanowego Angel Island.

Ten godzinny rejs pełen jest naprawdę ekscytujących widoków. Na kultowych, czerwono-niebieskich statkach czeka na Ciebie bar z napojami, przekąskami i gadżetami, które dostępne są w rozsądnych cenach.

Wliczone w cenę
 • Rejs po cieśninie Golden Gate
 • Wielokrotnie nagradzany wielojęzyczny audioprzewodnik
 • Widoki na most Golden Gate
 • Widoki na Alcatraz
 • Bar pokładowy (zakupy na własny koszt)
 • Przekąski i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Udaj się do Red and White Fleet Box Office przy molo 43 1/2 w samym sercu Fisherman's Wharf (na rogu Taylor Street i Embarcadero). Biuro znajduje się tuż za kultowym szyldem z krabem. Planując dojazd, pamiętaj o możliwych opóźnieniach związanych z ruchem ulicznym i parkowaniem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Aparat fotograficzny

Niedozwolone

 • Palenie tytoniu

Co trzeba wiedzieć

 • Ten bilet pozwala przejść bezpośrednio do kolejki do wejścia na pokład.
 • Ten bilet jest ważny tylko w wyznaczonym dniu i o wyznaczonej godzinie.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 1716 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,6/5
 • Transport
  4,6/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Tak bardzo podobała nam się ta krótka podróż! Dzień, w którym tam byliśmy, był chłodny, więc doceniliśmy możliwość znalezienia schronienia na dolnym pokładzie, gdy zimny wiatr był dla mnie zbyt silny. Dziwne było to, że chociaż w miejscu, w którym wyszliśmy, było słonecznie, wokół mostu było bardzo mgliście. Było gdzie kupić przekąski i napoje, ale my tam nie poszliśmy. Robienie zdjęć na dziobie bez innych ludzi było trochę trudne, a wiatr był bardziej intensywny, niż się spodziewałem. Myślę jednak, że był to o wiele bardziej relaksujący sposób na zobaczenie mostu niż próba objechania go.

Czytaj dalej

5 sierpnia 2022

Otwarty autobus z góry po San Francisco był świetnym sposobem, aby zobaczyć wszystkie dzielnice i zdecydować, do których wrócić i odwiedzić - więc naprawdę świetna aktywność na początku pobytu, aby pomóc najlepiej zaplanować swój czas. Dobrze zawinąć się na górnym pokładzie na wycieczkę przez most Golden Gate. Komentarz ciekawy, ale miejscami wycinane są słuchawki. Dołączyliśmy do kilku przystanków przy nabrzeżu rybackim i ponieważ to była ostatnia wycieczka, nie do końca widzieliśmy wszystko - sprawdź czas ostatniej wycieczki (wyciągnięta lekcja). Naprawdę przyjazny i pomocny kierowca. Dość wysoka cena biletu, co moim zdaniem ogólnie było rozsądną wartością.

Czytaj dalej

13 lipca 2022

Warto było zobaczyć warte zobaczenia wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami piękne dość gładkie !!! Ale personel na pokładzie był naprawdę nieuprzejmy, nie było powitania. Co za pytanie, jak mija dzień, czy podobała ci się podróż? Właściwie nie obchodzi ich to w porządku. Ogólnie moja rodzina cieszyła się wspaniałym doświadczeniem !!! Przy okazji znajdź miejsce, które musisz przejechać aż do molo 43, które aż do samego końca molo powodzenia życzę ci powodzenia

Czytaj dalej

26 listopada 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 3285