Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Bilet wstępu

Bilety wstępu: Muzeum Sztuki Współczesnej w San Francisco (SFMOMA)

4,7 / 5

Opinie: 77

Bilety wstępu: Muzeum Sztuki Współczesnej w San Francisco (SFMOMA)

Od 97,90 zł za osobę

Otwarty w 2016 r. Obiekt SFMOMA został rozbudowany o 7 pięter, co potroiło przestrzeń galerii muzeum, umożliwiając oglądanie jego wyjątkowej kolekcji. SFMOMA to niezapomniane przeżycie i nieodzowny cel podróży w San Francisco.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Poznaj ogromne zbiory nowo rozbudowanej SFMOMA o powierzchni 170 000 stóp kwadratowych
 • Ciesz się zasobami ponad 33 000 nowoczesnych i współczesnych dzieł sztuki wśród najbardziej znanych artystów na świecie
 • Zrelaksuj się i ciesz się różnorodnymi napojami i posiłkami w Cafe 5, In Situ lub Sightglass Coffee Bar
Pełny opis
SFMOMA rozszerza się teraz do 170 000 stóp kwadratowych, oferując znakomite zasoby ponad 33 000 nowoczesnych i współczesnych dzieł sztuki autorstwa Alexandra Caldera, Fridy Kahlo, Julie Mehretu i wielu innych, w tym całe piętro poświęcone wyłącznie fotografii. Z sześcioma wypełnionymi dziełami sztuki tarasami, nową rzeźbiarską klatką schodową i rzymskimi schodami, na których można zgromadzić publiczność, rozmaitymi lokalami gastronomicznymi i sklepem muzealnym oferującym pomysłowe opcje prezentów dla wszystkich, SFMOMA to niezapomniane przeżycie i obowiązkowe miejsce w San Francisco . Muzeum stara się odkrywać nowe, trudne i nieoczekiwane. Od uznanej na całym świecie i dynamicznie rosnącej kolekcji ponad trzydziestu tysięcy dzieł sztuki po innowacyjne programy filmowe i performansowe, SFMOMA stale udoskonala interpretację, prezentację i zachowanie sztuki współczesnej i współczesnej - obejmując jej związek ze światem wokół nas. Odzwierciedlając tradycję technologiczną i myślenie przyszłościowe w Bay Area, muzeum było jednym z pierwszych amerykańskich muzeów sztuki, które uznawało fotografię i film za formy sztuki, a także broniło architektury, designu i sztuki medialnej, zanim stały się one przedmiotem kolekcjonowania muzeów. W muzeum znajdują się bogate zbiory prac poszczególnych artystów w ich karierze, zwłaszcza w kolekcji Malarstwa i Rzeźby. Muzeum zajmuje się także wspieraniem i gromadzeniem dzieł artystów z Kalifornii, zwłaszcza tych działających w rejonie Zatoki. Artyści są w centrum pracy na wyświetlaczu. Kuratorzy i konserwatorzy pracują bezpośrednio z artystami, aby interpretować, prezentować i dbać o dzieło sztuki przez całe życie, nawet - jak w przypadku performance - jeśli jest to tylko na jedną noc. Znajduje się w tętniącej życiem dzielnicy SoMA w San Francisco, SFMOMA znajduje się zaledwie kilka kroków od Ogrodów Yerba Buena, hoteli w centrum, Moscone Centre, transportu publicznego (w tym BART i Muni) oraz licznych parkingów. Garaż SFMOMA przy ulicy Minna znajduje się kilka kroków od głównego wejścia do muzeum na Third Street. Dodatkowo parkowanie na miejscu bezpośrednio wspiera muzeum. Dostępny jest także ograniczony parking dla rowerów.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco, które można spożywać we własnym tempie
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Przygotuj się

  Miejsce zbiórki

  Muzeum Sztuki Nowoczesnej w San Francisco 151 Trzecia ulica San Francisco, CA 94103. Wejdź na Trzecią Ulicę lub nowe wejście na Howard Street.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co trzeba wiedzieć

  • Musisz wymienić swój kupon na faktyczny bilet na 3 dowolnych biletach na podłodze 2 - Biuro sprzedaży biletów, Biuro członkostwa i Biuro informacji
  • Wejście do specjalnych eksponatów można dodać w kasie za symboliczną opłatą
  • Pobierz bezpłatną aplikację SFMOMA i słuchaj pięknie wyprodukowanych opowieści o osobowościach, które często nie są słyszane w muzeach. Wypożyczalnie urządzeń audio są dostępne na 2. piętrze. Pobierz aplikację Audio na stronie sfmoma.org/app
  • Na miejscu dostępny jest ograniczony parking dla rowerów
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 /5

  na podstawie 77 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Jakość/cena
   4,4/5
  • Jakość usług
   4,8/5
  • Organizacja
   4,8/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  SFMOMA is always a treat. We go every time we are in San Francisco. My favorite is Amstel Keivfer and he never disappoints. The museum’s special features never fail to amaze me and I can never leave the venue without a trip to the shop to see their new additions.

  15 sierpnia 2021

  Przetłumacz

  A fabulous collection!! Broad in its coverage of artists and impressive in its choice of pieces by each artist. The Diego mural, in and of itself, is worth the price of admission. The German artists after 1960 was exceptional. The range of Richter's was most impressive. New exhibit of "COVID related art" was moving. Racially immersive room was painful but very important.

  Czytaj dalej

  25 lipca 2021

  Przetłumacz

  Reserve an early reservation and definitely try to visit the bridge first thing as the line builds! Overall, an amazing experience. Very friendly and incredibly helpful security and staff in each exhibit. I brought my four-year-old daughter. While the exhibits are aimed at more mature audiences (we went in knowing this information), I found having a discussion about the tape on the floor and expectations and rules before heading in to be rather helpful. She knew what to expect and wasn't put off by my reminders for her to step back. It gets a tad stuffy indoors, so take advantage of the beautiful sculpture gardens on the different floors' terraces.

  Czytaj dalej

  20 czerwca 2021

  Przetłumacz
  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 182342