San Francisco
bilety

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu bilety w: San Francisco

Oprócz atrakcji typu bilety jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: San Francisco?

W: San Francisco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu bilety w: San Francisco obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1367 opinii

Alcatraz o wiele chłodniej niż oczekiwano, autobus to świetny sposób na zwiedzanie miasta!

Nasz komentator autobusowy (nie w każdym autobusie) był przezabawny i pouczający. Gdy byliśmy w autobusie bez osoby na żywo, nagrane informacje były również świetne do słuchania. Podczas trasy koncertowej zobaczymy alcatraz, kiedy bilety zostały wyprzedane wszędzie! Alcatraz był również mile widzianą niespodzianką. O wiele fajniejsze niż się spodziewano. Słuchaliśmy dźwięku i wskoczyliśmy z powrotem na łódź. Zajęło to około 1 godziny. Wchodziliśmy w nasze dni, więc nie mieliśmy o wiele więcej czasu, ale zdecydowanie warto!

Mieliśmy szczęście i świetną pogodę na wycieczkę rowerową, również pojechaliśmy w dzień powszedni, więc podróż przez most była znacznie mniej zatłoczona niż się spodziewam w weekend, co ułatwiło sprawę. Wiele przystanków po drodze i cierpliwy przewodnik wycieczek ułatwiły również wycieczkę rowerową. Zameldowanie było sprawne, wszyscy byli bardzo przyjaźni i pomocni. Zameldowanie na wycieczkę Alcatraz nie mogło być łatwiejsze. W sumie wspaniałe doświadczenie, z którego wszyscy korzystają.

Doskonały dzień

Ta aktywność za pośrednictwem Royal Hawaiian Tours była doskonała. Jasna instrukcja dotycząca miejsca odbioru została otrzymana e-mailem w noc przed i w dniu, w którym się spotkaliśmy, zgodnie z zaleceniami naszego przewodnika Eddiego na następne 5 godzin. Wycieczka do centrum Pearl Bay była doskonała - obowiązkowa na Hawajach. Następnie Eddie wybrał się na wycieczkę po mieście, która była dla nas idealnym sposobem na obejrzenie miejsc w ograniczonym czasie. W sumie zdecydowanie polecam

Niesamowita wycieczka! Przejście przez most GG było ekscytujące. 3 strome wzgórza do pokonania w drodze do mostu. Nie jest to wycieczka dla początkujących lub osób w złej kondycji, chyba że chcesz dużo chodzić. Wspaniale jest móc wrócić promem i jeździć na rowerze przez cały dzień. Scott był naszym przewodnikiem. Bardzo kompetentny. Gorąco polecam to zrobić.

Wycieczka była świetna i bardzo pouczająca o historii San Fransisco i okolicach. Możesz uzyskać wspaniałe widoki na most Golden Gate, Alcatraz i miasto San Fransisco. Polecam osobiście obejść czas zachodu słońca (pod koniec grudnia zabrałem łódź 1615) i nie mogłem życzyć sobie lepszych widoków i kolorów.