San Francisco Bilety wstępu

  • Bilety wstępu
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dotyczące: San Francisco

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: San Francisco?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: San Francisco

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: San Francisco to:

Napa

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1367 opinii

Wycieczka po mieście była dobra, ponieważ zabrali nas do miejsc, których sami byśmy nie widzieli. Alcatraz był bardzo interesujący i był doświadczeniem, ale tylko dlatego, że musieliśmy poczekać 1,5 godziny na prom, ponieważ nasza wycieczka po mieście zakończyła się o godzinie 12, a prom do Alcatraz był o 1.30. Nie mieliśmy możliwości dotarcia tam wcześniej. Nasz bilet wskazywał 1.30 i nie mogliśmy wsiąść na następny prom. To był zimny dzień, więc stanie w pobliżu nie było zabawne! ! ! Gdyby to było latem lub innymi porami roku może ale zimą nie jest to taki świetny pomysł.

Alcatraz o wiele chłodniej niż oczekiwano, autobus to świetny sposób na zwiedzanie miasta!

Nasz komentator autobusowy (nie w każdym autobusie) był przezabawny i pouczający. Gdy byliśmy w autobusie bez osoby na żywo, nagrane informacje były również świetne do słuchania. Podczas trasy koncertowej zobaczymy alcatraz, kiedy bilety zostały wyprzedane wszędzie! Alcatraz był również mile widzianą niespodzianką. O wiele fajniejsze niż się spodziewano. Słuchaliśmy dźwięku i wskoczyliśmy z powrotem na łódź. Zajęło to około 1 godziny. Wchodziliśmy w nasze dni, więc nie mieliśmy o wiele więcej czasu, ale zdecydowanie warto!

Doskonały dzień

Ta aktywność za pośrednictwem Royal Hawaiian Tours była doskonała. Jasna instrukcja dotycząca miejsca odbioru została otrzymana e-mailem w noc przed i w dniu, w którym się spotkaliśmy, zgodnie z zaleceniami naszego przewodnika Eddiego na następne 5 godzin. Wycieczka do centrum Pearl Bay była doskonała - obowiązkowa na Hawajach. Następnie Eddie wybrał się na wycieczkę po mieście, która była dla nas idealnym sposobem na obejrzenie miejsc w ograniczonym czasie. W sumie zdecydowanie polecam

Poprosiliśmy o odbiór z hotelu, ale nie otrzymaliśmy potwierdzenia. Tym bardziej byliśmy zdziwieni nad ranem, gdy autobus był gotowy. Szkoda, że cała wycieczka została przesunięta o godzinę. To było naprawdę wcześnie, jak na pierwszy dzień wakacji. Autobus był przestronny i dobrze temperowany, kierowca mówił wyraźnie i był bardzo zabawny. Wyjazd do Alcatraz i pobyt tam był super.

Polecam autobus hop on hop off, jeżdżą bardzo często, trasa jest ciekawa. Wycieczka do Alcatraz również spełniła nasze oczekiwania - prom i zwiedzanie więzienia we własnym zakresie