San Francisco
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

autobusem/minivanem: Popularne w kategorii San Francisco

Sightseeing in San Francisco

Möchten Sie alle Aktivitäten in San Francisco entdecken? Sehen Sie hier die vollständige Liste.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 3667 opinii

Najdoskonalsza oferta i połączenie ceny i jakości! bardzo fajna wycieczka! szkoda, że na spacer po lesie było mało czasu. a na początku była długa kolejka, która zabierała nam trochę czasu na spacer wśród sekwoi. Nasz przewodnik był po prostu super! zwolnił w najfajniejszych miejscach i niesamowicie emocjonalnie opowiadał o wszystkich widokach! On jest po prostu najlepszy! Przywiozłem go wcześniej do Alcotras, więc mieliśmy nawet czas na wypicie kawy, zanim nadszedł nasz czas na bilet na wyspę. PS: vouchery wydane przez firmę należy wymienić na bilety do Alcotras i są one ograniczone czasowo. przybyliśmy na czas, a dzień był po prostu niesamowicie pełen wydarzeń! wysoce zalecane. autobus jest wygodny. minusy - Sausalito, małe miasteczko, niezbyt nadające się na postój na lunch, ale całkiem przyjemne miejsce i mieliśmy szczęście do pogody, przyjemnie spędziliśmy tam godzinę. zabierali ze sobą własne pożywienie (owoce, wodę). to pomogło.

Po drodze napotkaliśmy kilka problemów związanych z pogodą i widocznością, ale Dustin poradził sobie z tym wszystkim z gracją i humorem, dzięki czemu była to bardzo przyjemna i pouczająca wycieczka. Samo Yosemite jest absolutnie oszałamiające i zdecydowanie warte podróży powrotnej i dłuższego pobytu. Jeśli masz czas na 2 lub 3 dni, zrób to i nie będziesz rozczarowany, ale jeśli Twoja trasa rozciąga się tylko do jednego dnia, mogę gorąco polecić tę wycieczkę, aby rzucić okiem na naprawdę majestatyczną część kraju i z każdym pojedynczym grosz. Same ekstranomiki były absolutnie genialne z dużą ilością wcześniejszej komunikacji, szybkiej kolekcji i najlepszego przewodnika na tej planecie. Bez wątpienia pięciogwiazdkowe doświadczenie z pięciogwiazdkową firmą.

Wyjazd z Union Square o godzinie 7 Przerwa na śniadanie około godziny 12 Przyjazd do Yosemite Do 13:00 Informacje o najważniejszych atrakcjach autobusem Do 16:00 Czas wolny około 19:00 Przerwa na obiad 21:30 Przyjazd na Union Square. Nie brałem żadnych innych wycieczek, ale to prawdopodobnie najlepszy wybór na jednodniową wycieczkę do Yosemite. Mogłem cieszyć się całym dniem. Wykład pana Chablisa, przewodnika i kierowcy, jest również łatwy do zrozumienia, lekki i przyjemny. Dziękuję Ci bardzo.

Wszystko zaczyna się od pogody, która była cudowna tego ranka. Schłodzić i rozgrzać się dość szybko. Przewodnik autobusowy był pouczający, ale szczerze mówiąc, sama możliwość zwiedzania Muir Woods była zadziwiająca. Ścieżki były świetne. Świetne zakwaterowanie przed i po wędrówce. Bardzo mi się podobało i następnym razem prawdopodobnie pojechałbym tam sam i wybrałby dłuższe szlaki.

Doświadczenie było fantastyczne, nasz przewodnik, Dory była bardzo miła i wie dużo, wycieczka była fajna, dała nam wskazówkę do zrobienia w San Francisco, opowiedziała nam o historii mostów, historii parku Yosemite , a także o niektórych wspinaczkach skalnych w „el capitan”.