San Francisco Audioprzewodniki

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Inne atrakcje
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 43
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: San Francisco

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: San Francisco?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: San Francisco

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: San Francisco to:

Napa

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 4577 opinii

Tak bardzo podobała nam się ta krótka podróż! Dzień, w którym tam byliśmy, był chłodny, więc doceniliśmy możliwość znalezienia schronienia na dolnym pokładzie, gdy zimny wiatr był dla mnie zbyt silny. Dziwne było to, że chociaż w miejscu, w którym wyszliśmy, było słonecznie, wokół mostu było bardzo mgliście. Było gdzie kupić przekąski i napoje, ale my tam nie poszliśmy. Robienie zdjęć na dziobie bez innych ludzi było trochę trudne, a wiatr był bardziej intensywny, niż się spodziewałem. Myślę jednak, że był to o wiele bardziej relaksujący sposób na zobaczenie mostu niż próba objechania go.

Był to bardzo długi dzień, ale mieliśmy niesamowitego przewodnika (Ben), który był tak miły i angażujący się w grupę. Można było powiedzieć, że szczerze kochał Yosemite i zapewnił, że wykorzystaliśmy tam maksymalnie czas. Jedyne skargi na podróż to brak wifi w autobusie, a klimatyzacja nie działała tak dobrze. Ale poza tym podróż była niesamowita. Zdecydowanie dodaj to do swojej listy rzeczy do zrobienia

Podróż była naprawdę świetna! Nasz przewodnik Alberto był absolutnie niesamowity, miał tak dużą wiedzę i był bardzo przyjazny! Podróż autobusem była długa, ale z przystankiem w połowie drogi, miała na sobie punkty ładowania USB. Więc warto, jeśli masz mało czasu lub nie masz samochodu, ale chcesz zwiedzić Yosemite?

Rob był bardzo pomocny, bardzo pouczający, utrzymywał ducha całej podróży bez lenistwa w każdej chwili. Pani bezpiecznie zawiozła nas tam i z powrotem. Wszyscy razem naprawdę się nami zaopiekowali. Gorąco polecam tę wycieczkę każdemu, kto chce objąć Park Narodowy Yosemite w jeden dzień.

The guide and the girl driver were fantastic, helpful, friendly and kind.