San Francisco
atrakcje dla całej rodziny

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: San Francisco

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: San Francisco?

W: San Francisco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: San Francisco obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Musisz to zrobić, gdy jesteś w SF. Tak, to długa jazda, ale warto ją odwiedzić! Czas dotarcia do parku wynosi około 3 godzin, co jest w porządku - na mały spacer po domku, aby sprawdzić wodospady i może niektóre widoki na pół kopuły. Potrzebujesz dni, aby odkryć całość! Zimą nie można zobaczyć sekwoi, bo droga jest zamknięta. Zatrzymaliśmy się, aby zobaczyć niesamowity widok na tunel, a także zatrzymaliśmy się 2 razy, aby zobaczyć różne widoki elcap, które zapierają dech w piersiach! Kierowca był również bardzo dobry i dobrze poinformowany!

Nikt inny nie zapisał się na wycieczkę, którą kupiłem, więc zostałem przeniesiony do tej samej trasy z dodaną sekwoją. Wziąłem moją 16-letnią córkę, na szczęście przyniosła słuchawki, bo jazda jest długa. Ale dobrze się bawiła. Kierowca, Buck, był świetny i bardzo przyjazny. Jeśli robisz sekwoje, przygotuj się na wędrówkę. Nie wydaje się to zniechęcające w drodze w dół, ale ten powrót to zabójca pośladków! Ogólnie wycieczka była świetna i warta swojej ceny.

Udało nam się zobaczyć i dowiedzieć się więcej, niż się spodziewaliśmy. Przystanki znajdowały się w łatwych do zapamiętania miejscach, więc mogliśmy być pewni, że będziemy je odkrywać przed powrotem do autobusu. Wszyscy byli przyjaźni, profesjonalni i pomocni. To była nasza pierwsza podróż do San Francisco i pomogli nam podjąć decyzję o powrocie. Kiedy to zrobimy, na pewno znowu zagramy tę trasę.

Nie mam absolutnie nic negatywnego do powiedzenia. Byli bardzo uprzejmi przez telefon, a mój przewodnik też! Naprawdę podobała mi się ta trasa. Jedyną rzeczą jest to, że czas płynie tak szybko. To było zdecydowanie warte swojej ceny! Podróżowałem samotnie i czułem się bezpiecznie. Szukałem w Google i natknąłem się na tak wiele firm. Były najtańsze i były niesamowite od początku do końca.

Me encanto los paisajes y las paradas para las fotos