Bilet wstępu

San Fran: bilet na Alcatraz i Big Bus City Tour

San Fran: bilet na Alcatraz i Big Bus City Tour

Zaoszczędź nawet 17%

Od 469,93 zł 391,45 zł za osobę

Zobacz więcej San Francisco z biletem wstępu premium do Alcatraz w połączeniu z biletem na wycieczkę po mieście lub biletem autobusowym typu hop-on hop-off. Wykorzystaj w pełni swoją wizytę i odkryj wszystkie atrakcje San Francisco.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Kupony muszą być wymienione na bilety.
Czas trwania 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Kierowca
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj San Francisco we własnym tempie z biletem autobusowym Hop-On Hop-Off.
 • Zwiedź owiane złą sławą więzienie na wyspie Alcatraz z audioprzewodnikiem
 • Dołącz do bezpłatnej wycieczki pieszej po Chinatown
 • Weź udział w wycieczce trolejbusowej po Sausalito
Pełny opis

Zwiedź słynne więzienie, które odegrało rolę w folklorze więziennym i historycznej ewolucji Zachodniego Wybrzeża. Poznaj wyspę Alcatraz i poznaj jej historię jako zasób armii amerykańskiej, a także więzienie federalne. Dowiesz się więcej o 14 nieudanych próbach ucieczki ponad 30 więźniów i ich losach. Twój bilet łączony obejmuje również wybór wycieczki panoramicznej z jedną pętlą lub biletu typu hop-on, hop-off na autobus Big Bus, aby zobaczyć zabytki San Francisco.

Z biletem panoramicznym z jedną pętlą możesz cieszyć się jednorazową przepustką na wycieczkę autobusem San Francisco Big Bus. Po prostu wsiądź do autobusu, usiądź wygodnie i zrelaksuj się na górnym pokładzie, podziwiając wszystkie słynne zabytki, w tym spektakularną podróż powrotną przez most Golden Gate. Ta opcja nie obejmuje dostępu wskakuj/wyskakuj.

Lub wybierz opcję biletu typu hop-on, hop-off premium, aby uzyskać bardziej dogłębne wrażenia. Bilet ten jest ważny przez 1 pełny dzień nieograniczonego dostępu wskakuj/wyskakuj i obejmuje pieszą wycieczkę z przewodnikiem po China Town oraz 1-godzinną panoramiczną nocną wycieczkę. W cenę wliczona jest również dodatkowa godzina wypożyczenia roweru (przy wykupieniu 1-godzinnego wypożyczenia). Przystanki na wycieczkę wskakuj/wyskakuj obejmują: Przystanek 1: róg Jefferson & Mason Street Przystanek 2: Washington Square – Columbus i Union Streets Przystanek 3: Centrum Embarcadero – narożne ulice z gliną i baterią Przystanek 4: Budynek promowy – Market St b/w Stuart & Spear Streets Przystanek 5: Union Square South – Geary St naprzeciwko Macy's Przystanek 6: hotel Hilton – róg ulic Mason i Ellis Przystanek 7: Civic Center – Fulton St b/w Larkin & Hyde Streets Przystanek 8: Alamo Square – ulice Corner Fell i Pierce Przystanek 9: Haight Ashbury – ulice Haight i Shrader Przystanek 10: Golden Gate Park – Music Concourse Drive Golden Gate Park Przystanek 11: most Golden Gate – North Vista Point Przystanek 12: Pałac Sztuk Pięknych – ulica Richardson i Francisco Przystanek 13: Okolica Marina – ulice Lombard i Fillmore Przystanek 14: Lombard Street Corridor - Lombard i Gough Streets Przystanek 15: Terminal wycieczkowy Pier 35 – Embarcadero Przystanek 16: molo 39 Fisherman's Wharf (następnie wróć do przystanku 1)

Wliczone w cenę
 • 24-godzinny bilet na autobus wskakuj/wyskakuj na autobus Big Bus lub bilet na wycieczkę panoramiczną w jedną pętlę
 • bilet na wyspę Alcatraz i audioprzewodnik z przewodnikiem
 • bilet na prom Alcatraz
 • 1 wycieczka piesza (tylko z opcją wsiadania i wysiadania)
 • 1-godzinna panoramiczna nocna wycieczka (tylko z opcją hop-on, hop-off)
 • Posiłki i napoje
 • Napiwki

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Miejsce zbiórki

Aby otrzymać karnet na wycieczkę autobusową Hop-On Hop-Off, należy wymienić kupon na bilet na 24 do 48 godzin przed rejsem na wyspę Alcatraz. Biuro, w którym można dokonać wymiany, znajduje się w centrum informacji turystycznej przy rogu z Mason Street, w Fisherman’s Wharf. Adres: 99 Jefferson Street, San Francisco, CA 94133, USA.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Paszport lub dowód osobisty

Niedozwolone

 • Zwierzęta

Co trzeba wiedzieć

 • Rejs na wyspę Alcatraz odbywa się w dzień wycieczki wybrany podczas dokonywania rezerwacji. Podczas wymiany kuponu na bilet na 24-48 godzin przed rozpoczęciem wycieczki otrzymasz informację dotyczącą dokładnej godziny rozpoczęcia rejsu na wyspę Alcatraz.
 • Ostatni autobus, który przejeżdża całą trasę, odjeżdża z pierwszego przystanku o godz. 17.00.
 • Autobusy kursują co 10 minut w sezonie oraz co 30 minut poza sezonem.
 • Wartość nominalna biletu do Alcatraz to 39.90 USD.
 • Bilet na wycieczkę Hop-On Hop-Off jest elastyczny i zostanie aktywowany w chwili pierwszego użycia.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,4 /5

na podstawie 452 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4/5
 • Transport
  3,8/5
 • Jakość/cena
  3,9/5
 • Bezpieczeństwo
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Doskonały dzień

Ta aktywność za pośrednictwem Royal Hawaiian Tours była doskonała. Jasna instrukcja dotycząca miejsca odbioru została otrzymana e-mailem w noc przed i w dniu, w którym się spotkaliśmy, zgodnie z zaleceniami naszego przewodnika Eddiego na następne 5 godzin. Wycieczka do centrum Pearl Bay była doskonała - obowiązkowa na Hawajach. Następnie Eddie wybrał się na wycieczkę po mieście, która była dla nas idealnym sposobem na obejrzenie miejsc w ograniczonym czasie. W sumie zdecydowanie polecam

Czytaj dalej

25 września 2019

Alcatraz o wiele chłodniej niż oczekiwano, autobus to świetny sposób na zwiedzanie miasta!

Nasz komentator autobusowy (nie w każdym autobusie) był przezabawny i pouczający. Gdy byliśmy w autobusie bez osoby na żywo, nagrane informacje były również świetne do słuchania. Podczas trasy koncertowej zobaczymy alcatraz, kiedy bilety zostały wyprzedane wszędzie! Alcatraz był również mile widzianą niespodzianką. O wiele fajniejsze niż się spodziewano. Słuchaliśmy dźwięku i wskoczyliśmy z powrotem na łódź. Zajęło to około 1 godziny. Wchodziliśmy w nasze dni, więc nie mieliśmy o wiele więcej czasu, ale zdecydowanie warto!

Czytaj dalej

11 września 2019

Excellent value

1 października 2019

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 230367