Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

San Francisco

Zwiedź mozaikę unikatowych dzielnic i poczuj atmosferę miasta pełnego atrakcji kulturalnych.

Często zadawane pytania dotyczące: San Francisco

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: San Francisco?

Na jakich wycieczkach w: San Francisco obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

San Francisco: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco? Kliknij tutaj.

San Francisco: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 17 021 opinii

Tak bardzo podobała nam się ta krótka podróż! Dzień, w którym tam byliśmy, był chłodny, więc doceniliśmy możliwość znalezienia schronienia na dolnym pokładzie, gdy zimny wiatr był dla mnie zbyt silny. Dziwne było to, że chociaż w miejscu, w którym wyszliśmy, było słonecznie, wokół mostu było bardzo mgliście. Było gdzie kupić przekąski i napoje, ale my tam nie poszliśmy. Robienie zdjęć na dziobie bez innych ludzi było trochę trudne, a wiatr był bardziej intensywny, niż się spodziewałem. Myślę jednak, że był to o wiele bardziej relaksujący sposób na zobaczenie mostu niż próba objechania go.

Maggie była fantastycznym przewodnikiem! ! ! Jest tak pełna wiedzy na temat historii SF i miała tak wiele wskazówek, którymi mogła się z nami podzielić. Naprawdę zainwestowała w upewnienie się, że nasza grupa wyciągnie z trasy jak najwięcej z trasy. Dzięki jej bogatym osobistym doświadczeniom i badaniom, które przeprowadziła w Chinatown, dowiedzieliśmy się tak wiele o historii i współczesnym życiu tego obszaru. Jest tak ujmująca, że czułem się, jakby stary przyjaciel oprowadzał cię po SF i wskazywał na wszystkie dziwactwa miasta i pisanki. Nie mogę jej wystarczająco polecić!

Podróż była naprawdę świetna! Nasz przewodnik Alberto był absolutnie niesamowity, miał tak dużą wiedzę i był bardzo przyjazny! Podróż autobusem była długa, ale z przystankiem w połowie drogi, miała na sobie punkty ładowania USB. Więc warto, jeśli masz mało czasu lub nie masz samochodu, ale chcesz zwiedzić Yosemite?

a trip worth seeing, beautiful views. impressions will remain forever. Przepiękne widoki, wrażenia pozostaną na zawsze. the grandmother of the 70s was with us and she managed to get to the Sequoia, although it was not easy. Była z nami moja mama lat 70 i dała radę podejść chociaż nie było latwo

The guide and the girl driver were fantastic, helpful, friendly and kind.