Więcej zdjęć

Od 512 zł za osobę

Wycieczka wskakuj/wyskakuj przez 72 godz. i Alcatraz

Numer identyfikacyjny produktu: 11316
Najważniejsze informacje
Czas trwania
72 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Przewodnik
angielski
Audioprzewodnik/słuchawki
angielski

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
 • Wsiadaj i wysiadaj z autobusów CitySightseeing na wyznaczonych przystankach, na 3 różnych trasach
 • Zobacz miasto po zmroku podczas specjalnej 90-minutowej wycieczki nocnej
 • Zobacz Golden Gate Bridge i japońskie ogrody herbaciane
 • Odwiedź Wyspę Alcatraz i owiane złą sławą więzienie
Wycieczka w skrócie
Jedź tam, gdzie chcesz i zobacz to, co chcesz z 72-godzinnym biletem z możliwością wsiadania i wysiadania na przystankach na 3 różnych trasach 3 – Golden Gate Bridge, Park Golden Gate i Sausalito. Zdobądź bilet do słynnego więzienia Alcatraz.
Tego możesz się spodziewać
Korzystaj z szerokiej oferty zwiedzania San Francisco za rozsądną cenę: 3 tras wycieczki autobusowej z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach, wyjątkowej wycieczki nocnej oraz biletów na owianą złą sławą Wyspę Alcatraz, na której zwiedzisz słynne więzienie z audioprzewodnikiem. Audioprzewodnik na Wyspie Alcatraz dostępny jest w różnych językach, natomiast wycieczka autobusowa z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach wyłącznie w języku angielskim.

Z pokładu dwupiętrowych autobusów wycieczkowych z otwartym dachem zobaczysz prawie całe San Francisco, a od przewodników, towarzyszących Ci podczas jazdy, dowiesz się wielu ciekawych informacji. Poruszając się na różnych trasach, dotrzesz do wszystkich najpopularniejszych zakątków miasta, a mając do dyspozycji aż 72 godziny, starczy Ci czasu na ponowne odwiedzenie ulubionych miejsc.

Główne atrakcje na trasie Downtown to: Fisherman's Wharf, Barbary Coast, dzielnica finansowa, budynek terminalu promowego, South of Market, ratusz, dzielnica Union Square, Chinatown, North Beach, ulica Lombard Street oraz przystań 39.

Główne atrakcje na trasie Official City Loop to: Palace of Fine Arts, South Vista Point (doskonałe miejsce do fotografowania mostu Golden Gate), Golden Gate Park (gdzie znajdziesz piękne ogrody japońskie), dzielnica Haight-Ashbury, śródmieście San Francisco, Chinatown, Civic Center oraz Embarcadero.

Podczas wycieczki z możliwością wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach po Sausalito przejedziesz przez słynny most Golden Gate i malownicze nadbrzeżne miasteczko, w którym będzie można coś zjeść, zrobić zakupy, podziwiać widoki lub odwiedzić kilka z licznych galerii.

Podczas 90-minutowej wycieczki nocnej zobaczysz wiele atrakcji z innych tras – z całkiem nowej perspektywy. Wycieczka nocna nie umożliwia wsiadania i wysiadania na dowolnych przystankach. Wycieczka rozpoczyna się przez cały rok w Fisherman’s Wharf o godz. 18.00, natomiast latem dodatkowo o godz. 19.00. Są też 2 krótkie wycieczki piesze, podczas których będziesz mieć dużo okazji do robienia zdjęć – naprawdę warto wziąć w nich udział.
Wliczone w cenę
 • Możliwość wsiadania i wysiadania na przystankach 3 tras przez 72 godziny
 • Specjalna wycieczka nocna
 • Anglojęzyczny przewodnik w każdym autobusie
 • Bilet na Wyspę Alcatraz
Niewliczone w cenę
 • Napiwki
Warunki anulowania
W przypadku tej atrakcji zwrot kosztów jest niemożliwy
Miejsce zbiórki

Koniecznie wymień swój kupon w biurze City Sightseeing w Fisherman's Wharf: 1331 Columbus Avenue, pomiędzy Beach Street i North Point, San Francisco, CA 94133. Aby otrzymać więcej informacji, zadzwoń pod numer podany na kuponie. (Otwórz w Google Maps)

Co trzeba wiedzieć
Wycieczki nie odbywają się 25 grudnia.

Alcatraz: Godzina rozpoczęcia tej części wycieczki zostanie podana 1. dnia wycieczki przy odbiorze biletów w godz. 9.00-10.00. Godzina rozpoczęcia jest stała i nie można jej zmienić. Jeśli nie odbierzesz biletów w godz. 9.00-10.00, bilety przepadną i nie otrzymasz zwrotu kosztów.

Dokonując rezerwacji, koniecznie podaj pełne imię i nazwisko każdego uczestnika wycieczki. Jeśli tego nie zrobisz, nie otrzymasz biletów na Alcatraz ani zwrotu kosztów tej części wycieczki. Wartość nominalna biletu na Alcatraz to 31 USD.

Rozkład jazdy:
Trasa Downtown: Autobusy kursują w godz. 9.00-16.00, co 15-20 minut latem, co 30 minut zimą
Trasa Golden Gate Bridge i Sausalito: 10.00-17.00, co 1 godzinę
Trasa Golden Gate Park: 10.00-16.00, co 1 godzinę latem, co 2 godziny zimą
Wycieczka nocna: Start o godz. 18.00, przez cały rok, dodatkowy termin latem
Trasa Muir Woods: 9.00-14.45, co 1 godzinę

Alamo Square (zamknięte na około 7 miesięcy od maja 2016 roku)
Gwarantujemy
 • Błyskawiczną i pewną rezerwację
 • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 35)

Organizator:

City Sightseeing San Francisco

Numer identyfikacyjny produktu: 11316

Te wycieczki też mogą Cię zainteresować…