San Francisco Bay: rejs Sail & Jail oraz wstęp do Alcatraz

San Francisco Bay: rejs Sail & Jail oraz wstęp do Alcatraz

Od 369,17 zł za osobę

Zobacz panoramę San Francisco, wyspę Alcatraz i most Golden Gate z nowej perspektywy podczas 1,5-godzinnego rejsu katamaranem. Poczuj wiatr we włosach i rozkoszuj się morskim powietrzem, wypatrując w zatoce lwów morskich!

Informacje

Łatwa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 4 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
Opcjonalnie audioprzewodnik
hiszpański, chiński, niderlandzki, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, portugalski, rosyjski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Udaj się na wyspę Alcatraz, by poznać owiane złą sławą więzienie
 • Przepłyń obok wyspy Alcatraz i pod mostem Golden Gate, wypatrując lwów morskich
 • Podziwiaj niesamowitą panoramę San Francisco – zawsze widoczną z pokładu
 • Wyrusz w 1,5-godzinny rejs po wspaniałej zatoce San Francisco
 • Wsiądź na prom i odwiedź wyspę Alcatraz
Pełny opis
Poznaj wspaniałą zatokę San Francisco podczas 1,5-godzinnego rejsu katamaranem. Podziwiaj zapierającą dech w piersiach panoramę, przepływając obok wyspy Alcatraz i pod mostem Golden Gate. Poczuj we włosach kalifornijską bryzę i wypatruj w zatoce lwów morskich! Możesz oglądać widoki z zabezpieczonego pokładu widokowego. Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, możesz też stanąć na płóciennej „trampolinie” – tuż nad falami! Zabierz ze sobą przewodnik książkowy i dowiedz się po drodze paru rzeczy o atrakcjach turystycznych San Francisco. Zakończ wycieczkę, zakładając czapkę kapitana i przejmując ster! To wspaniała atrakcja dla dzieci – zarówno tych małych, jak i tych trochę większych. Kapitan i załoga katamaranu chętnie pomogą Ci zrobić zdjęcie i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące atrakcji San Francisco. Jeśli z wrażenia nie będziesz w stanie opanować głodu, w pokładowym barze znajdziesz przekąski, napoje gazowane, piwo i wino. Wyrusz w ten niesamowity rejs, by zobaczyć panoramę San Francisco z zupełnie innej perspektywy! Drugim etapem tej wycieczki łączonej jest rejs promem na owianą złą sławą wyspę Alcatraz – miejsce, na którym w latach 1934-1963 znajdowało się więzienie federalne, w którym wyroki odsiadywali złoczyńcy tacy jak Al Capone czy Robert Stroud znany jako „Ptasznik z Alcatraz”. Wybierz się na niezwykłą, 45-minutową wycieczkę z audioprzewodnikiem (wycieczka „Cellhouse”) i posłuchaj opowieści ludzi, którzy odsiadywali wyroki lub pracowali w Alcatraz. Podczas wycieczki historia ożywa na nowo – usłyszysz opowieści zarówno strażników, jak i więźniów. Uwaga! Katamaran nie zatrzymuje się na wyspie Alcatraz. Otrzymasz osobny bilet na prom z przystani 33 na wyspę Alcatraz Prosimy mieć na uwadze, że od 1 marca do 24 maja oraz od 4 września do 30 listopada 2020 r. bilet do Alcatraz będzie na godzinę w przedziale 8.45-9.30, a rejs odbędzie się o godz. 13.30. Od 25 maja do 3 września 2020 r. bilet do Alcatraz będzie na godzinę w przedziale 14.30-15.20, a rejs odbędzie się o godz. 11.30.
Wliczone w cenę
 • 1,5-godzinny rejs katamaranem (katamaran nie zatrzymuje się na wyspie Alcatraz)
 • Bilet na prom i wstęp na wyspę Alcatraz
 • Napoje i przekąski (do nabycia na pokładzie)
 • Napiwki
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Poniższe informacje mogą się zmienić, jeśli zaktualizujesz aktualnie wybrane elementy:

  Miejsce zbiórki

  Rejs na wyspę Alcatraz rozpoczyna się w przystani Pier 33. Twoje bilety będą na Ciebie czekać w kasie z zarezerwowanymi biletami (will call). Od marca do maja i od września do grudnia: Rejs na wyspę Alcatraz rozpoczyna się pomiędzy 8.45 a 9.30. Katamaran wypływa o godz. 13.00 z przystani nr 39 (bramka J), w pobliżu lwów morskich. Od czerwca do sierpnia: Rejs na wyspę Alcatraz rozpoczyna się pomiędzy 14.10 a 15.20. Katamaran wypływa o godz. 11.00 z przystani nr 39 (bramka J), w pobliżu lwów morskich.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Co należy przynieść

  • Paszport lub dowód osobisty
  • Kurtka

  Co trzeba wiedzieć

  • Wycieczka składa się z 2 osobnych rejsów: rejsu katamaranem po zatoce San Francisco (katamaran nie zatrzymuje się na wyspie Alcatraz) oraz rejsu promem z San Francisco na wyspę Alcatraz.
  • Aby otrzymać bilety do Alcatraz, dokonując rezerwacji, podaj pełne imię i nazwisko każdego uczestnika wycieczki. W przypadku podania niepełnych informacji nie otrzymasz biletów ani zwrotu kosztów.
  • Ubierz buty z miękką podeszwą
  • Na pokład nie wolno wnosić napojów
  • Ostateczne potwierdzenie z dokładną godziną wyjazdu do Alcatraz otrzymasz drogą mailową na 4 dni przed wycieczką
  • Po dokonaniu rezerwacji nie ma możliwości otrzymania zwrotu kosztów
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,7 / 5

  na podstawie 296 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   4,8/5
  • Transport
   4,8/5
  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Bezpieczeństwo
   4,8/5
  Sortuj wg

  Sortuj wg

  Nice Bay Cruise but no Commentary!

  The crew before during and after the cruise couldn't have been nicer. But not a word was spoken about where we were in the Bay and what we were seeing. After about 30 minutes, I approached the woman behind the bar and asked about commentary. She handed me an audio-guide, of which they had dozens and said I could look at the list of topics and listen. As far as I could tell, no mention was made of the guides and passengers were just sitting or standing, staring out of the boat. A huge omission! For this reason I would never recommend this cruise. The Alcatraz cruise was much better. t seemed duplicative though, to bring our tickets we'd purchased online only to have to go to the ticket booth to redeem them into actual tickets--more inconvenience for us and more time and money for the company. I'd do the Alcatraz cruise again.

  Czytaj dalej

  4 lipca 2018

  Przetłumacz

  Absolutely amazing!

  I'm so glad I did this trip! I spent all morning on Alcatraz and then upon returning to San Francisco it was just a short walk to the golden gate cruise. I was really pleasantly surprised to find that rather than being on a big tourist boat we were on a beautiful catamaran. There was a really small group of us so there was no fighting for space to get the best views. It was a sunny October day so we got some beautiful photos of the bay, the Golden Gate Bridge and Alcatraz from the water. I cannot say how amazing the crew were and I will recommend this to everyone I know. Thanks for a wonderful day!

  Czytaj dalej

  6 października 2016

  Przetłumacz

  2 great experiences with a but! !

  Both brilliant. .but poorly planned. .alcatraz in morning but had to be back before 12. 45 to start cruise. .unfortunately we only had time to do audio tour and a quick visit to shop but not enough time to do the island justice at all. .very disappointed as both events great in own right. .needs to be a later cruise time. ..3 pm would be much better

  Czytaj dalej

  3 października 2016

  Przetłumacz
  Organizator:

  Numer identyfikacyjny produktu: 7247