Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki San Diego

Surferzy, beztroska atmosfera i gwarantowane słońce – właśnie z tym kojarzy się San Diego.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Rejsy po zatoce
  • Obserwowanie wielorybów, ogrody zoologiczne i nie tylko
  • Zwiedzanie San Diego
  • Zwiedzanie La Jolla
  • Przez San Diego na kołach
Liczba znalezionych atrakcji: 126
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: San Diego

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: San Diego?

San Diego: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Diego? Kliknij tutaj.

San Diego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5126 opinii

Nie wróciłem od 30 lat, przyniosłem tam moją piękną siostrzenicę, która świetnie się bawiła, było bardzo, bardzo miło, piękna jak zwykle CZYSTA wszyscy byli bardzo mili, z wyjątkiem dwóch mężczyzn, których imion nie dostałem w budce informacyjnej, która mówi, gdzie idź do autobusu, naprawdę nie byli bardzo pomocni, niegrzeczni i nie rozmawiali i nie patrzyli ci w twarz, kiedy z tobą rozmawiali, więc mam nadzieję, że możesz im trochę porozmawiać z ich wystarczająco starymi, aby wiedzieć lepiej. Właściwie zachowywali się tak, jak ty narzucenie im zadania pytania przypomnij im, że powinni być zadowoleni, że mają pracę, dziękuję za wspaniałe wydarzenie

Zdecydowanie warto tu zapłacić i doceniliśmy to, że mogliśmy dokonać przedpłaty w CDN $ i podobało nam się, że istniała dobra, przejrzysta strona internetowa, przewodnik i zasady anulowania. Musisz trochę wcześniej zaplanować i zbadać, aby jak najlepiej wykorzystać swoją przepustkę, ale nigdy nie mieliśmy żadnych problemów z korzystaniem z przepustki i cieszyliśmy się Aquarium of the Pacific, wycieczką po porcie, wycieczką po Big Bus LA, Madame Tussauds, Walk of Fame, Mann Chinese Theatre, Universal Studios i Knotts Berry Farm.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i zadowoleni, że w każdej chwili wrócimy z większą rodziną do rozrywki i odwiedzenia zoo w San Diego. Uwielbiam zwierzęta do oglądania i podziwiania przyrody. Dziękuję Ci bardzo.

Jest bliżej niż myślałem do centrum San Diego. Przewodnik powiedział, że za godzinę. Ale tak naprawdę to 30 minut.

Dobrze ułożone. Kochał całą przyrodę, nawet poza zwierzętami. Naprawdę świetne miejsce na spędzenie dnia.