Atrakcje i wycieczki
San Diego

Surferzy, beztroska atmosfera i gwarantowane słońce – właśnie z tym kojarzy się San Diego.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.

San Diego: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Diego? Kliknij tutaj.

San Diego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3606 opinii

Wspiąłem się na statek przez pięć godzin i świetnie się bawiłem! Byłem zaskoczony, o ile niższe były koszty ogólne niż Arleigh-Burke, na której byłem. Ale poradziłem sobie, wszystkie 6 '5 ze mnie, nawet wspinając się na PriFly. Miałem absolutny wybuch i mam nadzieję przyprowadzić tam mojego małego siostrzeńca w lutym. Gorąco poleciłbym to każdemu, kto interesuje się lotnictwem i / lub statkami, ale szczególnie tym, którzy są szczególnie zainteresowani lotnictwem morskim.

Najciekawszą niespodzianką byli weterani, którzy służyli na Midway (najwięcej podczas wojny w Wietnamie) i opowiadali historie o swoich lotach i doświadczeniach! Ale dobrze zorganizowane zwiedzanie wielu odcinków USS Midway, nawet pod pokładem. Nawet nasi 7-letni bliźniacy nigdy się nie nudzili. Wiele samolotów na pokładzie samolotu do zwiedzania i siedzenia. Doskonałe lekcje historii.

Sceneria. Sbook. Mieli pogotowie medyczne i byli w stanie przełożyć na później. Widok był doskonały, a głośnik przewodnika spisał się świetnie. Zrobiliśmy 2-godzinną przejażdżkę łodzią. Nie polecam 2-godzinnej jazdy, jeśli masz małe dzieci. Napoje i przekąski były dostępne w rozsądnej cenie. Ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz rozczarowany szczególnie ceną.

Trasa była równie zabawna i edukacyjna, że nasz kierowca znał drogę po San Diego i Meksyku. Posiłek z homara był bardzo dobry, a restauracja miała jasny widok na ocean. Podróż była klimatyzowana i poczuła się jak ziomek między wszystkimi, którzy podróżowali pojazdem. Nie mogę się doczekać rezerwacji wycieczek z tą firmą. Dobra robota!

Trasa była świetna i otwiera oczy podróż do Meksyku. Zjedliśmy miły lunch z homarem w nadmorskiej restauracji ze wspaniałym widokiem na Ocean Spokojny. Pojechałem na wtorek w październiku. Pogoda była idealna, w grupie było nas tylko sześciu. Wszystko szło gładko.