Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

San Diego

Surferzy, beztroska atmosfera i gwarantowane słońce – właśnie z tym kojarzy się San Diego.

Często zadawane pytania dotyczące: San Diego

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: San Diego?

Na jakich wycieczkach w: San Diego obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

San Diego: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Diego? Kliknij tutaj.

San Diego: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 4174 opinii

Wspiąłem się na statek przez pięć godzin i świetnie się bawiłem! Byłem zaskoczony, o ile niższe były koszty ogólne niż Arleigh-Burke, na której byłem. Ale poradziłem sobie, wszystkie 6 '5 ze mnie, nawet wspinając się na PriFly. Miałem absolutny wybuch i mam nadzieję przyprowadzić tam mojego małego siostrzeńca w lutym. Gorąco poleciłbym to każdemu, kto interesuje się lotnictwem i / lub statkami, ale szczególnie tym, którzy są szczególnie zainteresowani lotnictwem morskim.

Niesamowity sposób na zobaczenie San Diego!

Ten rejs po porcie był świetnym sposobem na zobaczenie San Diego! To był piękny dzień, a przewodnik narratora oprowadził nas po tym, co widzieliśmy podczas rejsu po zatoce. Powiedział nam zabawne fakty o San Diego i witrynach w ciekawy i pouczający sposób. Ten rejs jest dla wszystkich grup wiekowych - widziałem pary, rodziny z małymi dziećmi, singli, tak nazywasz. Zdecydowanie polecam ten rejs, bez względu na to, czy jesteś lokalnym czy podróżującym z całego świata!

Najciekawszą niespodzianką byli weterani, którzy służyli na Midway (najwięcej podczas wojny w Wietnamie) i opowiadali historie o swoich lotach i doświadczeniach! Ale dobrze zorganizowane zwiedzanie wielu odcinków USS Midway, nawet pod pokładem. Nawet nasi 7-letni bliźniacy nigdy się nie nudzili. Wiele samolotów na pokładzie samolotu do zwiedzania i siedzenia. Doskonałe lekcje historii.

Sceneria. Sbook. Mieli pogotowie medyczne i byli w stanie przełożyć na później. Widok był doskonały, a głośnik przewodnika spisał się świetnie. Zrobiliśmy 2-godzinną przejażdżkę łodzią. Nie polecam 2-godzinnej jazdy, jeśli masz małe dzieci. Napoje i przekąski były dostępne w rozsądnej cenie. Ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz rozczarowany szczególnie ceną.

Wycieczka bardzo mi się podobała, a „Odprawa” była łatwa do znalezienia (wystarczy poszukać Flagowego Biura Rejsów i Imprez, ponieważ prowadzą one wycieczkę, a Brama jest właśnie tam). Niestety kod QR na kuponie, który otrzymałem od GetYourGuide, nie zadziałał, więc musiałem iść do biura, aby wydrukować mój bilet ponownie.