Atrakcje i wycieczki
San Cristóbal, Bolivia

Wszystkie atrakcje

San Cristóbal, Bolivia: najczęściej polecane atrakcje

Niesamowity Salar Uyuni 3 dni / 2 noce.

Niesamowity Salar Uyuni 3 dni / 2 noce.

Dzień 1: Cmentarz kolejowy – Colchani – Hotel de Sal – Isla Incahuasi Początek wycieczki rozpocznie się od wizyty na cmentarzu kolejowym, aby zobaczyć stare lokomotywy. Następnie udajemy się do gminy Colchani (brama wejściowa do Salar), gdzie znajdziemy rustykalne warsztaty rękodzielnicze oraz rustykalną mikroprzeróbkę soli kuchennej. Kontynuując wyprawę do majestatycznego Salar de Uyuni, zatrzymamy się, aby zobaczyć wydobycie soli, oczy salara oraz hotel Sal Playa Blanca, który obecnie pełni jedynie funkcję muzeum. Później odwiedzimy najpopularniejszą wyspę Salar położoną pośrodku Salar, wyspę Incahuasi, po której będziemy spacerować i podziwiać duże połacie kaktusów, morskie skamieliny skalne oraz spektakularne widoki 360° z punktu widokowego. Na koniec naszej wycieczki udaliśmy się do naszej solnej chaty na odpoczynek Dzień 2: Punkt widokowy na wulkan Ollague – Lagunas de Altura – Pustynia Siloli – Kamienne drzewo – Laguna Colorada Dzień zaczyna się od śniadania w solnej chatce. Ruszamy w stronę punktu widokowego wulkanu Ollague, aby docenić wulkaniczny pustynny krajobraz i skąpą roślinność wysokoandyjską. Następnie wizyta w lagunie Chiarkota, Laguna Hedionda (nazwa pochodzi od zapachu siarki), lagunie Onda, lagunie Ramaditas te laguny są otoczone przez flamingi, które wykorzystują je jako miejsca żerowania i odpoczynku podczas swoich wędrówek, a w południe jest degustacja obiadu na trasa. Kontynuujemy naszą podróż na pustynię Siloli, gdzie znajduje się kamienne drzewo (dziwny skalisty kształt). Kontynuujemy naszą drogę do Laguna Colorada, która jest bardzo uderzająca ze względu na swój czerwonawy kolor. Kontynuując, docieramy do miasteczka Huayllajara, gdzie skosztujemy obiadu i spędzimy noc w miejscowym rodzinnym kwaterze Dzień 3: Fumaroles – Źródła Termalne Polques – Zielona Laguna – Dolina Skał – San Cristóbal – Uyuni Dzień zaczyna się bardzo wcześnie rano śniadaniem i wyjazdem do fumaroli i szczelin w ziemi, gdzie lawa wulkaniczna, gazy siarkowe. Podążając trasą dotrzemy do wód termalnych (wody wspomagające leczenie artretyzmu), gdzie można się wykąpać i odpocząć, woda ma temperaturę od 25 do 32°C. Kontynuujemy podróż przez drugą pustynię podczas naszej wycieczki po Salvadorze Dalí, z której roztacza się wspaniały widok panoramiczny i przypomina ten pustynny krajobraz. Następnie docieramy do zielonej laguny (wysoka zawartość minerałów nadaje jej charakterystyczny kolor), położonej u podnóża wulkanu Licancabur (5916 m npm). Następnie udaliśmy się do miasta Uyuni, zatrzymując się, aby odwiedzić Villa Mar, Valle de las Rocas, miasto San Cristóbal, jego kamienny kościół iw końcu zakończyliśmy naszą wycieczkę w mieście Uyuni. Opcjonalny transfer do San Pedro de Atacama: Po zwiedzeniu zielonej laguny możesz dokonać transferu na granicę Hito Cajones między Chile i Boliwią, aby później przenieść się do San Pedro de Atacama wspólnym transportem (sprawdź dodatkową cenę za transfer)

Uyuni: Uyuni Salt Flats i Red Lagoon 3-dniowa wycieczka

Uyuni: Uyuni Salt Flats i Red Lagoon 3-dniowa wycieczka

Dzień 1: Odbierzemy Cię z hotelu w Uyuni i zabierzemy naszym samochodem 4x4 dla 6 osób, w którym wykonamy całą wycieczkę w ciągu trzech dni. Wyruszymy w kierunku Uyuni Salt Flat, mijając wcześniej cmentarz pociągów i miasteczko Colchani, gdzie będziemy mogli kupić wyroby rękodzielnicze. Następnie, gdy już znajdziemy się na solnisku, odwiedzimy Muzeum Soli i udamy się na wyspę Incahuasi, formację wapienną w centrum solniska. Tutaj będziemy mogli przejść się ścieżką, zobaczyć gigantycznego kaktusa i mieć uprzywilejowany widok na solnisko ze szczytu wzgórza. Dzień zakończymy oglądając zachód słońca wewnątrz solniska, a następnie możemy udać się do hostelu Colcha K, gdzie zjemy obiad i odpoczniemy na następny dzień. Dzień 2: Rano opuszczamy Colcha K i jedziemy dalej drogą, która prowadzi przez solną równinę Chiguana. Odwiedzimy laguny Cañapa, Hedionda, Honda i Chiarkota, zanim wejdziemy na pustynię Siloli. Zakończymy dzień w Colorada Lagoon, centrum lęgowym ponad 30 000 flamingów. Noc spędzimy w Refugio Huayllajara. Dzień 3: Wyruszymy wcześnie rano, aby zobaczyć wschód słońca w gejzerach Sol de Mañana, okresowych źródłach wody, które podnoszą temperaturę do 90°C i gdzie będziemy mieli okazję zrobić zdjęcia przy użyciu kontrastów pierwszych świateł i pary. Ponadto odwiedzimy Gorące Źródła Polques (czas na kąpiel zgodnie z czasem wycieczki), Pustynię Salvador Dalí oraz Lagunę Verde i Lagunę Blanca, położone u podnóża wulkanu Licancabur. Dodatkowo miniemy Valle de Rocas i San Cristóbal, po czym rozpoczniemy nasz bezpośredni powrót do Uyuni, gdzie zakończymy wycieczkę.

Z La Paz: Uyuni i andyjskie laguny - 5-dniowa wycieczka z przewodnikiem

Z La Paz: Uyuni i andyjskie laguny - 5-dniowa wycieczka z przewodnikiem

Wyrusz na 5-dniową przygodę przez oszałamiające krajobrazy Boliwii i odkryj surrealistyczne piękno solnisk Uyuni oraz różnorodne cuda Rezerwatu Narodowego Eduardo Avaroa. Ciesz się wyjątkową mieszanką spotkań kulturowych, cudów natury i ekscytujących aktywności. Odwiedź laguny, gejzery i wulkaniczne krajobrazy. Dzień 1 - Udaj się do biura autobusowego późnym wieczorem, aby dokonać odprawy - Wejdź na pokład autobusu i zrelaksuj się podczas malowniczej przejażdżki z kolacją, śniadaniem i butelką wody. - Skorzystaj z toalety na pokładzie autobusu - Zostań na noc w autobusie Dzień 2 - Przyjedź do miasta Uyuni wcześnie rano - Ciesz się wolnym czasem do południa - Odjedź z dworca autobusowego w pobliżu biura organizatora aktywności - Podróżuj do solnisk transportem 4x4 WD - Poznaj "cmentarzysko pociągów" na obrzeżach Uyuni. - Odwiedź Colchani, osadę z warsztatami górników soli - Poznaj solniska Uyuni, w tym hotel solny przekształcony w muzeum, flagi świata i pomnik wyścigów Dakar. - Zjedz lunch w pobliżu Isla Incahuasi i wybierz się na szczyt wyspy - Zorganizuj zabawne zdjęcia z zaburzoną perspektywą na solnych płaskowyżach - Zatrzymaj się na noc w hotelu w Agencha Dzień 3 - Zacznij wcześnie od śniadania - Odwiedź wulkan Ollagüe, laguny Cañapa, Hedionda i Chiarcota. - Wejdź do Rezerwatu Narodowego Eduardo Avaroa i zobacz Pustynię Siloli, Skalne Drzewo i Czerwoną Lagunę. - Zatrzymaj się na noc w hotelu w Guadalajarze Dzień 4 - Zacznij wcześnie, aby odwiedzić gejzer Sol de Mañana, gorące źródła, pustynię Dali, Zieloną Lagunę i Białą Lagunę. - Wróć do Uyuni, mijając malownicze miejsca i jedząc piknikowy lunch. - Przejedź przez Rock Valley (Alota) i zatrzymaj się na krótki postój w wiosce San Cristobal. - Przyjedź do miasta Uyuni wczesnym wieczorem - Weź autobus z Uyuni do miasta La Paz w nocy - Ciesz się kolacją, śniadaniem, butelką wody i toaletą na pokładzie. - Odpocznij przez noc w autobusie sypialnym Dzień 5 - Przyjedź do miasta La Paz wcześnie rano - Zakończ wycieczkę na dworcu autobusowym w La Paz.

Z Uyuni: Gejzer i słone równiny Uyuni 3-dniowe | Flamingi |

Z Uyuni: Gejzer i słone równiny Uyuni 3-dniowe | Flamingi |

Dzień 1: Odbierzemy Cię z Twojego hotelu w Uyuni i przewieziemy naszym samochodem 4x4 dla 6 osób, którym przejedziemy całą trasę w ciągu trzech dni. Wyruszymy do Salar de Uyuni, mijając cmentarz kolejowy i przed miastem Colchani, gdzie możemy kupić rękodzieło. Następnie, gdy już dotrzemy do równiny solnej, odwiedzimy Muzeum Soli i udamy się na wyspę Incahuasi, formację wapienną pośrodku równiny solnej. Tutaj możemy spacerować ścieżką, zobaczyć gigantyczne kaktusy i mieć uprzywilejowany widok na równinę solną ze szczytu wzgórza. Zakończymy dzień oglądając zachód słońca w solnisku, a następnie udamy się do miejsca zakwaterowania. Dzień 2: Rano odbiór odbywa się w kierunku drogi przecinającej Salar de Chiguana. Przed wejściem na pustynię Siloli odwiedzimy laguny Cañapa, Hedionda, Honda i Chiarkota. Dzień zakończymy w Laguna Colorada, ośrodku lęgowym dla ponad 30 000 flamingów. Noc spędzimy w schronisku Huayllajara. Dzień 3: Wyruszymy wcześnie rano, aby zobaczyć wschód słońca przy gejzerach Sol de Mañana, okresowych źródłach wody, które osiągają temperaturę 90°C i gdzie będziemy mieli okazję zrobić zdjęcia, wykorzystując kontrasty pierwsze światła. i parę. Ponadto odwiedzimy Gorące Źródła Polques (czas na kąpiel, w zależności od harmonogramu wycieczki), pustynię Salvador Dalí oraz Laguna Verde i Laguna Blanca, położone na zboczach wulkanu Licancabur. Dodatkowo przejedziemy przez Dolinę Skał i San Cristóbal, po czym rozpoczniemy bezpośredni powrót do Uyuni, gdzie zakończymy wycieczkę.

Słone równiny Uyuni i Czerwona Laguna 3-dni | Angielski w Przewodniku |

Słone równiny Uyuni i Czerwona Laguna 3-dni | Angielski w Przewodniku |

Dzień 1: Najpierw zaczniemy od odbioru z hotelu w Uyuni, następnie udamy się na cmentarz kolejowy, aby obejrzeć stare lokomotywy. Następnie udajemy się do gminy Colchani (brama do Salar), gdzie znajdziemy rustykalne warsztaty rzemieślnicze i rustykalny mikroprocesor soli kuchennej. Kontynuując wyprawę do majestatycznego Salar de Uyuni, zatrzymamy się, aby zobaczyć wydobycie soli, oczy solniska i hotel Playa Blanca Salt, który obecnie pełni jedynie funkcję muzeum. Później odwiedzimy najpopularniejszą wyspę Salar położoną pośrodku Salar, wyspę Incahuasi, gdzie będziemy wędrować i podziwiać duże połacie kaktusów, skamieniałości skał morskich i spektakularne widoki 360° z punktu widokowego. Na koniec naszej wycieczki udaliśmy się do naszej solnej kwatery, aby odpocząć. Dzień 2: Dzień zaczynamy od śniadania w noclegowni solnej. Wyruszamy na punkt widokowy na wulkan Ollague, aby móc docenić wulkaniczny pustynny krajobraz i rzadką roślinność wysokoandyjską. Następnie odwiedzasz laguny Chiarkota, laguny Hedionda (nazwana ze względu na zapach siarki), laguny Onda, laguny Ramaditas, laguny te są otoczone przez flamingi, które wykorzystują je jako punkty żerowania i odpoczynku podczas swoich ruchów migracyjnych, a w południe kosztują lunchu po drodze . Kontynuujemy naszą podróż na pustynię Siloli, gdzie znajduje się kamienne drzewo (dziwny skalisty kształt). Kontynuujemy naszą drogę do Laguna Colorada, która jest bardzo efektowna ze względu na swój czerwonawy kolor. Kontynuując, dotrzemy do miasteczka Huayllajara, gdzie zjemy kolację i spędzimy noc w rodzinnym kwaterze społecznościowej (Basic Lodging). Dzień 3: Dzień zaczyna się bardzo wcześnie rano śniadaniem i wyjazdem w stronę fumaroli i pęknięć w ziemi, przez które wydostaje się lawa wulkaniczna i gazy siarkowe. Kontynuując wycieczkę dotrzemy do gorących źródeł (woda zbawienna przy leczeniu zapalenia stawów), gdzie można się wykąpać i odpocząć, a woda ma temperaturę od 25 do 32°C. Kontynuujemy podróż przez drugą pustynię podczas naszej wycieczki po Salvadorze Dalí, która oferuje wspaniały widok panoramiczny i przypomina pustynny krajobraz. Następnie dopływamy do zielonej laguny (wysoka zawartość minerałów nadaje jej charakterystyczny kolor), położonej u podnóża wulkanu Licancabur (5916 m n.p.m.). Następnie udaliśmy się do miasta Uyuni, zatrzymując się, aby odwiedzić Villa Mar, Valle de las Rocas, miasto San Cristóbal i jego Kamienny Kościół, a na koniec kontynuowaliśmy naszą wycieczkę w mieście Uyuni. Opcjonalny transfer do San Pedro de Atacama: Po wizycie w Laguna Verde możesz dokonać transferu do Hito Cajones na granicy Chile i Boliwii, aby później przenieść się do San Pedro transportem wspólnym (sprawdź dodatkową cenę za transfer).

Uyuni Salt Flat 3 dni | Uyuni - Uyuni

Uyuni Salt Flat 3 dni | Uyuni - Uyuni

Dzień 1: Naszą wycieczkę rozpoczniemy od odbioru z miejsca zakwaterowania w Uyuni o godzinie 10:15 i przejedziemy na solnisko Uyuni naszym 6-osobowym pojazdem 4x4, który będzie naszym środkiem transportu podczas trzydniowej wycieczki. Po drodze zatrzymamy się na cmentarzu kolejowym i w wiosce Colchani, gdzie będziesz miał okazję kupić lokalne rękodzieło. Po wejściu na solnisko odwiedzimy Muzeum Soli i udamy się na wyspę Incahuasi, formację skalną w samym sercu solniska. Tutaj będziemy cieszyć się spacerem wzdłuż szlaku, podziwiać gigantyczne kaktusy i kontemplować imponujące widoki na solnisko ze szczytu wzgórza. Dzień zakończymy podziwiając zachód słońca wewnątrz solniska, a następnie przeniesiemy się do hostelu Colcha K, gdzie zjemy kolację i odpoczniemy na następny dzień. Dzień 2: Rano opuścimy Colcha K i będziemy kontynuować naszą podróż przez solnisko Chiguana. Odwiedzimy laguny Cañapa, Hedionda, Honda i Chiarkota, a następnie wjedziemy na pustynię Siloli. Dzień zakończymy w lagunie Colorada, która jest ważnym ośrodkiem lęgowym dla ponad 30 000 flamingów. Noc spędzimy w schronisku Huayllajara. Dzień 3: Zaczniemy wcześnie rano, aby zobaczyć wschód słońca przy gejzerach Sol de Mañana, gdzie fontanny wody tryskają z przerwami w temperaturze 90°C, oferując wyjątkowy spektakl, który pozwoli nam uchwycić fascynujące zdjęcia z kontrastami pierwszych świateł i pary. Następnie odwiedzimy gorące źródła Polques, mając wystarczająco dużo czasu na kąpiel, jeśli pozwoli na to plan zwiedzania. Będziemy kontynuować zwiedzanie pustyni Salvador Dali, a także lagun Verde i Blanca, położonych w pobliżu wulkanu Licancabur. Zatrzymamy się również w Valle de Rocas i San Cristobal, a następnie wrócimy bezpośrednio do Uyuni, gdzie zakończymy wycieczkę o godzinie 18:00. Altiplano zimą: W miesiącach od stycznia do kwietnia występuje zjawisko klimatyczne znane jako zima Altiplano, charakteryzujące się opadami deszczu w środkowych Andach. Może to oznaczać modyfikacje w planie zwiedzania, takie jak spędzenie pierwszej nocy w hostelu w Uyuni i brak wizyty na wyspie Incahuasi, ze względu na wyższe stężenie wody w tym okresie.

WYCIECZKA PRYWATNA: Salar Uyuni 3 dni / 2 noce.

WYCIECZKA PRYWATNA: Salar Uyuni 3 dni / 2 noce.

Dzień 1: Pociąg Cmentarz - Korcani - Hotel Sal - Wyspa Incavasi Wycieczka rozpoczyna się od wizyty na cmentarzu kolejowym, aby zobaczyć stare lokomotywy. Następnie udamy się do społeczności Kolčani (brama do Salar), gdzie odkryjemy rustykalne warsztaty rzemieślnicze i rustykalne mikro-przetwarzanie soli kuchennej. Aby kontynuować zwiedzanie majestatycznego Salar de Uyuni, zatrzymamy się, aby odwiedzić kopalnie soli, Ojo de los Salares i Playa Blanca Salt Hotel (obecnie używany tylko jako muzeum). Następnie odwiedzimy najpopularniejszą wyspę Salar, Inkawahi Island, położoną pośrodku Salar, gdzie będziemy podziwiać rozległe przestrzenie kaktusów, skamieniałości skał morskich i cieszyć się spektakularnym 360-stopniowym widokiem z punktu widokowego. Po wycieczce udamy się do Sala Hut, aby odpocząć. Dzień 2: Taras widokowy wulkanu Aulago - Laguna Wysokogórska - Pustynia Silori - Kamienne Drzewa - Czerwona Laguna Dzień rozpoczynamy od śniadania w Salthuset. Udajemy się do punktu widokowego na wulkan Aulague, aby podziwiać wulkaniczny pustynny krajobraz i rzadką roślinność wysokich Andów. Następnie odwiedzamy Laguna Chiarkota, Laguna Hedionda (nazwana tak od zapachu siarki), Laguna Onda, Laguna Ramaditas. Laguny te są otoczone przez flamingi, które wykorzystują je jako miejsca żerowania i odpoczynku podczas migracji, a po drodze zjemy lunch. Następnie udajemy się na pustynię Silor, gdzie znajdują się kamienne drzewa (dziwne formacje skalne). Kontynuowaliśmy do jeziora Colorado, gdzie czerwony kolor był niesamowity. Kontynuujemy podróż do wioski Huayllajara, gdzie jemy obiad i spędzamy noc w rodzinnym domu społeczności. Dzień 3: Fumarola - Polques Terme - Laguna Verde - Valle de las Rocas - San Cristobal - Uyuni Dzień rozpoczniemy od śniadania, a następnie udamy się do fumaroli i szczelin w ziemi, w których znajduje się lawa wulkaniczna i gazy siarkowe. Po drodze dotrzemy do gorących źródeł (woda jest dobra w leczeniu podagry), gdzie możesz się wykąpać i zrelaksować, temperatura wody wynosi od 25 do 32°C. Kontynuujemy drugą wycieczkę przez pustynię Salvador Dali ze wspaniałymi panoramicznymi widokami podobnymi do pustynnych krajobrazów. Następnie docieramy do zielonej laguny (wysoka zawartość minerałów nadaje jej charakterystyczny kolor) u podnóża wulkanu Licancabur (5916 metrów nad poziomem morza). Następnie udajemy się do miasta Uyuni, aby odwiedzić Villa Mar, Dolinę Skał, miasto San Cristobal i jego kamienny kościół, a na koniec kontynuujemy kończąc naszą wycieczkę po mieście Uyuni. Opcjonalny transfer do San Pedro de Atacama: Po wizycie w Laguna Verde, transfer do Hito Cajones na granicy Chile-Boliwia, a następnie wspólna wycieczka do San Pedro de Atacama (odbiór i transport powrotny za dodatkową opłatą).

z Uyuni: Uyuni Salt Flat 3 dni

z Uyuni: Uyuni Salt Flat 3 dni

Dzień 1: Cmentarz kolejowy - Colchani - Hotel de Sal - Isla Incahuasi Wycieczka rozpocznie się od wizyty na cmentarzu kolejowym, aby zobaczyć stare lokomotywy. Następnie udamy się do społeczności Colchani (drzwi wejściowe do Salar), gdzie znajdziemy rustykalne warsztaty rzemieślnicze i rustykalne mikro-przetwarzanie soli kuchennej. Kontynuując wyprawę do majestatycznego Salar de Uyuni, zatrzymamy się, aby zobaczyć wydobycie soli, oczy salaru i hotel Sal Playa Blanca, który obecnie działa tylko jako muzeum. Później odwiedzimy najpopularniejszą wyspę Salar położoną pośrodku Salar, wyspę Incahuasi, gdzie będziemy spacerować i docenimy duże połacie kaktusów, skamieniałości skał morskich i spektakularne widoki 360 ° z punktu widokowego. Pod koniec naszej wycieczki udaliśmy się do naszej solnej chaty, aby odpocząć Dzień 2: Punkt widokowy na wulkan Ollague - Lagunas de Altura - Pustynia Siloli - Kamienne Drzewo - Laguna Colorada Dzień rozpoczynamy od śniadania w domku solnym. Wyruszamy do punktu widokowego wulkanu Ollague, aby docenić wulkaniczny pustynny krajobraz i rzadką roślinność wysokich Andów. Następnie odwiedź lagunę Chiarkota, Laguna Hedionda (nazwa ze względu na zapach siarki), lagunę Onda, lagunę Ramaditas, laguny te są otoczone przez flamingi, które wykorzystują je jako punkty żerowania i odpoczynku podczas ruchów migracyjnych, a w południe skosztuj lunchu na trasie. Kontynuujemy naszą podróż na pustynię Siloli, gdzie znajduje się kamienne drzewo (dziwny skalisty kształt). Kontynuujemy naszą drogę do Laguna Colorada, która jest bardzo uderzająca ze względu na swój czerwonawy kolor. Kontynuując, dotrzemy do miasta Huayllajara, gdzie skosztujemy kolacji i spędzimy noc w kwaterze rodzinnej. Dzień 3: Fumarole - Źródła termalne Polques - Zielona Laguna - Dolina Skał - San Cristóbal - Uyuni Dzień rozpocznie się bardzo wcześnie rano od śniadania i wyjazdu do fumaroli i pęknięć w ziemi, gdzie lawa wulkaniczna wydziela gazy siarkowe. Podążając trasą dotrzemy do wód termalnych (wody, które są korzystne dla leczenia zapalenia stawów), gdzie możesz wziąć kąpiel i odpocząć, woda ma temperaturę od 25 do 32 ° C. Kontynuujemy podróż przez drugą pustynię na naszej trasie Salvador Dalí, która ma doskonały widok panoramiczny i przypomina ten pustynny krajobraz. Następnie dotrzemy do zielonej laguny (wysoka zawartość minerałów nadaje jej charakterystyczny kolor), położonej u podnóża wulkanu Licancabur (5 916 m n.p.m.). Następnie udaliśmy się do miasta Uyuni, zatrzymując się, aby odwiedzić Villa Mar, Valle de las Rocas, miasto San Cristóbal, jego kamienny kościół i wreszcie kontynuowaliśmy, aby zakończyć naszą wycieczkę w mieście Uyuni.

Uyuni Sal Flat: Uyuni - Atacama 3 dni | Prywatnie | Hotel

Uyuni Sal Flat: Uyuni - Atacama 3 dni | Prywatnie | Hotel

Dzień 01: Uyuni - Incahuasi Naszym pierwszym przystankiem będzie Cmentarz Kolejowy, gdzie będziesz miał okazję zrobić kilka zdjęć. Następnie udamy się do Colchani, aby odkryć solne rękodzieło przed udaniem się do Salar de Uyuni. Podczas naszej wycieczki miniemy pomnik Rajdu Dakar i Muzeum Soli. Następnie udamy się na wyspę Incahuasi, wapienną formację skalną pośrodku solniska. Następnie obejrzymy zachód słońca nad solniskiem, po czym wrócimy do hotelu na kolację i odpoczynek. Dzień 02: Incahuasi - San Cristóbal Wcześnie rano opuścimy hotel i udamy się drogą przez miasto San Cristobal. Nasz plan podróży obejmie wizytę w Dolinie Skał i Czarnej Lagunie, a następnie zwiedzanie imponujących boliwijskich lagun Altiplano. Zatrzymamy się nad jeziorami takimi jak Cañapa, Hedionda i Chiarkota, aby zrobić zdjęcia i odpocząć od podróży w pojeździe. Zatrzymamy się również w Laguna Honda przed kontynuowaniem podróży do naszego drugiego miejsca zakwaterowania. Dzień 03: Laguna Colorada - San Pedro de Atacama Ostatniego dnia naszej wycieczki zwiedzimy imponującą Laguna Colorada, jedno z najwybitniejszych miejsc na boliwijskim Altiplano po Salar de Uyuni. Następnie udamy się do gejzerów Sol de Mañana i gorących źródeł Polques, po czym zatrzymamy się w urokliwych Laguna Blanca i Verde, położonych u podnóża majestatycznego wulkanu Licancabur. Naszą podróż zakończymy, docierając do przejścia granicznego z Chile, skąd będziemy kontynuować naszą podróż do San Pedro de Atacama, kończąc w ten sposób naszą wycieczkę, tak jak ma to miejsce w standardowym planie zwiedzania Salar de Uyuni i Lagunas de Colores.

Często zadawane pytania dotyczące: San Cristóbal, Bolivia

San Cristóbal, Bolivia: Wycieczki i bilety

Boliwia: Ciekawe miejsca

San Cristóbal, Bolivia: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Cristóbal, Bolivia? Kliknij tutaj.