Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Salzkammergut

Często zadawane pytania dotyczące: Salzkammergut

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Salzkammergut?

Salzkammergut: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Salzkammergut? Kliknij tutaj.

Salzkammergut: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 10 086 opinii

To doświadczenie było DOSKONAŁE! Idealny sposób na poznanie historii Hallstatt i zobaczenie pięknych miejsc w całym mieście. Edwin był tak miły i zrobił dla nas najpiękniejsze zdjęcia, aby zapamiętać naszą wizytę. Pod koniec naszego doświadczenia udzielił także pomocnych wskazówek na temat restauracji i atrakcji. Gorąco polecam tę wycieczkę podróżującym w pojedynkę, w parze lub w grupie - zdjęcia i zabytki są tego warte!

Wspaniała inspirująca muzyka Mozarta i Vivaldiego. 3 skrzypiec i wiolonczelę, później z gitarą i finałem z kastanietami. Mozart jest różnorodny!! Sala Marmurowa zapewniła elegancką i królewską atmosferę. Zamknij oczy i daj się porwać tej pięknej muzyce.

Spektakularni muzycy i piękne miejsce! Początkowo myślałem, że będzie to trochę „tandetne turystyczne” i może jest turystyczne, ale gdzie indziej cieszyć się muzyką klasyczną niż Salzburg. Minęły 2 godziny i cieszę się, że pojechałem.

Jest to 13-godzinna wycieczka, podczas której spędzasz dużo czasu w autobusie, ale moim zdaniem warto, ponieważ Hallstatt jest piękna, wycieczka, której nie można przegapić

Piękne miejsce. Doskonała muzyka. Miło było zrobić bez dołączonego obiadu.