Atrakcje i wycieczki
Salzburg (land)

Odkryj austriacką kuchnię, muzykę i kulturę w najlepszym wydaniu, w scenerii rodem z bajki lub musicalu.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Salzburg (land)

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Salzburg (land)?

Na jakich wycieczkach w: Salzburg (land) obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Salzburg (land): Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Salzburg (land)? Kliknij tutaj.

Salzburg (land): Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5804 opinii

Moja rodzina i ja odwiedziliśmy twierdzę Hohensalzburg w deszczowy piątek. Zarezerwowałem bilety dzień wcześniej z GetYourGuide. Zaparkowaliśmy naszą Hondę Pilot na parkingu zewnętrznym przy Petersbrunnhofstr. Maksymalnie 15 € / 24 godziny. Przeszliśmy w górę i dokoła podstawy twierdzy, zatrzymując się przy czynnym opactwie Nonnberg. Kaplica jest mroczna i pełna szacunku. Kontynuując wokół podstawy twierdzy, skręciliśmy od zamku i dotarliśmy do kasy biletowej kolejki linowo-terenowej. Żadnych problemów z wyświetlaniem potwierdzenia na moim telefonie komórkowym. Wjechaliśmy po szynie na górę i podążaliśmy za znakami do „A”, gdzie otrzymaliśmy słuchawki z audioprzewodnikiem dla każdej osoby. Moje dzieci w wieku 10, 8, 6 i 5 lat uwielbiały tę część wycieczki. Opcje wycieczek audio były oparte na wieku i były bardzo dobrze zrobione. Ta wycieczka jest wysoce zalecana. Moim zdaniem ta wycieczka nie jest dostępna dla wózków inwalidzkich.

Podróż była świetna! Mieliśmy 30 minut opóźnienia, ale zapomniało o tym, co przyszło później - miasto było piękne! ale droga tam iz powrotem była dla mnie najlepsza. Pomyśleli o wszystkim, aby było jak najpełniej, z 2 różnymi pięknymi drogami do miasta iz powrotem. Widoki były niesamowite, przejażdżki autobusem były jego własną atrakcją. Przewodnikiem był wspaniały, uspokajający starszych Niemców, który po drodze przekazywał miłe fakty i historie. Obowiązkowa wycieczka, jeśli jesteś w pobliżu!

Twierdza jest warta zobaczenia i nie można jej przegapić podczas wizyty w Salzburgu. Przy dobrej pogodzie panorama z wieży jest naprawdę świetna. Wymiana vouchera w kasie stacji w dolinie bez żadnych problemów, ale ogólnie niewiele się działo. W związku z tym rezerwacja przez GYG nie byłaby absolutnie konieczna.

Choć do Hallstadt trochę daleko, opowieści przewodnika o mijanych miejscach i samo miasteczko ze swymi widokami i innymi atrakcjami rekompensuja czas podróży. Po prostu warto się tam wybrac. Gorąco polecam ...

Pięknie położona ogromna budowla . Z jej tarasów można oglądać przepiękną panoramę Salzburga i okolic. Koniecznie trzeba odwiedzić . Bardzo polecam