Atrakcje i wycieczki Salzburg (land)

Odkryj austriacką kuchnię, muzykę i kulturę w najlepszym wydaniu, w scenerii rodem z bajki lub musicalu.

Często zadawane pytania dotyczące: Salzburg (land)

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Salzburg (land)?

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Salzburg (land)?

Salzburg (land): Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Salzburg (land)? Kliknij tutaj.

Salzburg (land): Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 7220 opinii

Wycieczka do Hallstatt była hipnotyzująca; nasz Przewodnik był po prostu wspaniały (i pełen humoru). Autobus też był bardzo wygodny (przyjedź tam wcześnie, aby usiąść na górnym pokładzie, najlepiej z przodu, aby uzyskać najlepsze widoki podczas podróży). Austriacka muzyka, którą grali podczas podróży, dodała eterycznego nastroju malowniczo położonemu pięknu, które otwierało się na naszych oczach. Warto było!

Bardzo pomocne, bo w niektórych miejscach oszczędzasz sobie kolejek. Pamiętaj, że niektóre bilety trzeba najpierw stworzyć za pomocą karty! Rejs łodzią Salzach należy zarezerwować z wyprzedzeniem. Istnieją jednak dodatkowe opłaty za wstęp. Wszystko jest bardzo dobrze opisane w rozkładanej broszurze SalzburgCard.

Wspaniała inspirująca muzyka Mozarta i Vivaldiego. 3 skrzypiec i wiolonczelę, później z gitarą i finałem z kastanietami. Mozart jest różnorodny!! Sala Marmurowa zapewniła elegancką i królewską atmosferę. Zamknij oczy i daj się porwać tej pięknej muzyce.

Zwiedzaliśmy Salzburg z rodziną i możemy również polecić miasto na wycieczkę z dziećmi. Karta Salzburga była naprawdę przydatna, ponieważ mogliśmy spontanicznie zdecydować, co robić dalej lub po prostu pojechać autobusem do następnego miejsca. Wart!

Bardzo dobry i wygodny zakup, należy pamiętać oczywiście o wymianie kuponu na Salzburg Card. jest proste i szybki i praktycznie od ręki. Dzięki karcie dostałem się na wszystkie zaplanowane atrakcje