Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka prywatna

Melk, Hallstatt i Salzburg Private Tour z Wiednia

Melk, Hallstatt i Salzburg Private Tour z Wiednia

Organizator atrakcji: Randon TRAVEL

Od 3 700,08 zł za grupę do 3 osób

Cofnij się w czasie podczas jednodniowej wycieczki z Wiednia do historycznych miast Melk, Hallstatt i Salzburga. Dowiedz się więcej o kulturze i historii naturalnej Dolnej Austrii, zobacz dom, w którym urodził się Mozart i wiele więcej.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 12 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z hotelu w Wiedniu.
Prywatna grupa

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź miasto Melk w Dolnej Austrii
 • Odkryj miejsce narodzin Mozarta w Salzburgu
 • Zyskaj wspaniałe widoki na jeziora Dolnej Austrii
Pełny opis
Wyjedź z Wiednia i udaj się do historycznego miasta Melk w Dolnej Austrii. Zobacz opactwo benedyktyńskie, w którym znajduje się grób św. Idź na szczyt opactwa, aby uzyskać wspaniały widok na Melk i okoliczne ogrody. Jedź dalej do Krainy Jezior i jedź przez piękne miasta doliny Wachau, takie jak Bad Ischl. Zatrzymaj się w Hallstatt, która słynie z produkcji soli sięgającej czasów prehistorycznych i dziedzictwa kulturowego łączącego niektóre z najstarszych cywilizacji w Europie. Przejdź do miejsca narodzin Mozarta w pięknym mieście Salzburg. Podziwiaj zabytkową fortecę Hohensalzburg na szczycie Festungsberg i odkryj ruchliwą ulicę handlową Getreidegasse z domem, w którym urodził się Mozart pod numerem 9. Wróć do Wiednia lub skorzystaj z opcji pozostania w Salzburgu i zwiedzania niezależnie.
Wliczone w cenę
 • Prywatny kierowca / przewodnik (jeśli wybrano opcję)
 • Odbiór i dowóz do hotelu
 • Transport prywatnym pojazdem, w zależności od zarezerwowanej opcji
 • Opłaty za wstęp
 • Jedzenie i napoje
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli 12. rok życia, muszą okazać jeden z następujących dokumentów: dowód pełnego szczepienia, dowód pierwszego szczepienia podanego co najmniej 22 dni temu, dowód przejścia zakażenia COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub negatywny wynik testu PCR wykonanego nie więcej niż 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji.

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Ten produkt nie jest dostępny mniej niż 48 godzin przed datą wycieczki
 • Możesz zarezerwować wycieczkę dla maksymalnie 3 osób z kierowcą, która zabierze Cię na miejsce, pokaże, gdzie jechać i czeka na Ciebie w wyznaczonym punkcie. Transport odbywa się samochodem w stylu sedana. Jeśli jesteś grupą 3 osób, możesz mieć ograniczone miejsce. Zarezerwuj wycieczkę dla 4 do 8 osób, a transport minivanem. Grupy 3 lub mniej mogą również zarezerwować tę opcję, jeśli wolą więcej miejsca. W pełni z przewodnikiem dla 1 do 3 osób można zorganizować z kierowcą / przewodnikiem, który zabierze Cię do wszystkich miejsc, oprowadzi Cię i opowie historię. Transport odbywa się wyłącznie samochodem w stylu sedana
Opinie klientów

Ogólna ocena

5 /5

na podstawie 7 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  5/5
 • Transport
  5/5
 • Jakość/cena
  5/5
 • Bezpieczeństwo
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

The tour was nice, Norbert was very kind, polite and patience. He fetch us with VW Phaeton which was a comfortable car, clean and well maintained. In total the tour was 14 hours just to see Hallstatt and Salzburg. He never counting on the hours. He just keep going and entertained us. Show us many things and explained it well. He brought us to the good Italian restaurant in Salzburg, he knew good food too.

Czytaj dalej

6 stycznia 2020

Przetłumacz

Fantastic cloese to our 2 weeks trip

This is my first purchase with getyourguide - joining as a member, booking the trip, installing mobile app, using your app, getting reply through the app was all a breeze. I will definitely use it again. The trip with Peter as our guide was excellent in that Peter has great knowledge, great personality and very caring to our needs. We had a great time and learned a lot from him. Like to also mention Randon Travel company the operator of our trip, you guys are awesome making everything so simple and precise especially for a first timer like me.

Czytaj dalej

3 października 2018

Przetłumacz

7 maja 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 69804