„Dźwięki muzyki”: Wycieczka po Salzburgu

Numer identyfikacyjny produktu: 722

Od 188 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Najważniejsze informacje
Czas trwania
4 godz.
Akceptowane kupony elektroniczne
Akceptowane kupony papierowe
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Dla osób na wózkach inwalidzkich

Termin i liczba uczestników:

Trwa ładowanie strony...

Nie zwlekaj!
  • Odwiedź miejsca, w których nakręcono „Dźwięki muzyki”
  • Posłuchaj piosenek z oryginalnej ścieżki dźwiękowej
  • Odkryj architekturę i zabytki Salzburga
Wycieczka w skrócie
Zwiedź Salzburg, podziwiaj zapierające dech w piersiach wiejskie krajobrazy i odwiedź miejsca, w których kręcono film „Dźwięki muzyki”. Posłuchaj piosenek z oryginalnej ścieżki dźwiękowej i odkryj zabytki tego słynnego miasta.
Tego możesz się spodziewać
Podczas tej trwającej pół dnia wycieczki przeżyjesz na nowo sceny z jednego z najpopularniejszych filmów na świecie. Odwiedź plany zdjęciowe w Salzburgu i okolicznych wsiach, w których kręcono Dźwięki muzyki. Podczas wycieczki posłuchasz również piosenek z oryginalnej ścieżki dźwiękowej.

Twój doświadczony anglojęzyczny przewodnik pokaże Ci architekturę i zabytki miasta oraz malowniczą krainę jezior. Odwiedzisz pałac Schloss Leopoldskron, którego fasada służyła jako dom rodziny Trappów oraz w pobliżu którego dzieci pływały łódką i wskakiwały do wody.

Maria była nowicjuszką w klasztorze Nonnberg, który jest najstarszym zakonem w niemieckojęzycznej części Europy i kolejnym punktem wycieczki. Początkowe sceny filmu w St. Gilgen i przy jeziorze Wolfgangsee tak naprawdę nakręcono przy jeziorze Fuschlsee położonym przy drodze do St. Gilgen, które też będziesz mieć okazję zobaczyć.

Scenę ślubu nakręcono w katedrze Mondsee – biało-żółtej budowli, przy której zatrzymasz się podczas tej wycieczki. Maria, prowadzona przez Liesla, spotkała się z baronem naprzeciwko schodów głównego ołtarza.

Na koniec odwieziemy Cię do Salzburga, gdzie będziesz odwiedzisz ogrody Mirabell położone na wprost miejsca zakończenia wycieczki. To w tych ogrodach Maria tańczyła i śpiewała razem z dziećmi słynną piosenkę Do-Re-Mi.
Wliczone w cenę
  • Wycieczka ogólnodostępna:
  • Anglojęzyczny przewodnik
  • Wycieczka prywatna:
  • Prywatny pojazd
  • Prywatny przewodnik-kierowca
Warunki anulowania
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 1 dzień przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów
Miejsce zbiórki
Co trzeba wiedzieć
• Wycieczka jest dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich. Twój wózek musi być składany i musisz być w stanie samodzielnie wsiąść i wysiąść z autokaru lub miniwana (1-3 stopni).

Od 188 zł za osobę

Rezerwuj teraz
Gwarantujemy
  • Błyskawiczną i pewną rezerwację
  • Najniższe ceny
To mówią inni (Opinie: 161)

Organizator:

Salzburg Panorama Tours GmbH

Numer identyfikacyjny produktu: 722