Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Salzburg

Góry, twierdza nad klifem i barokowe budynki – rodzinne miasto Mozarta jest jak z bajki.

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 115
Sortuj według:
Strona 1 z 8

Często zadawane pytania dotyczące: Salzburg

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Salzburg

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Salzburg to:

Berchtesgaden

Salzburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Salzburg? Kliknij tutaj.

Salzburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 8984 opinii

Nasz przewodnik Gerhard był doskonały, bardzo zabawny i pomocny. Zachęcił nas, abyśmy nie korzystali z skywalk, ponieważ zajęłoby to dużo czasu, a kolejki byłyby długie. I tak to zrobiliśmy, ponieważ kochamy przyrodę i chcieliśmy zobaczyć widoki! Z tego powodu nie mieliśmy zbyt wiele czasu na zwiedzanie miasta, a jeśli masz nadzieję na spokojny spacer, zakupy i jedzenie w mieście, zdecydowanie nie idź na skywalk, chyba że wybierasz się poza sezonem. Byliśmy tam kilka dni po Bożym Narodzeniu. Widoki podczas jazdy były inspirujące i absolutnie uwielbialiśmy nasz czas! Zdecydowanie odwiedź kościoły i cmentarz!

Jazda autobusem była piękna i punktualna - do Hallstatt było 1,5 godziny, my mieliśmy tam 2,5 godziny i odjechał punktualnie o 4:00, aby wrócić o 5:30. Przewodnik - Obrad - przedstawił wspaniałą historię tego obszaru i jasno określił oczekiwania dotyczące spędzonego tam czasu. Był gotów pomóc ci wymyślić, jak spędzić czas. Hallstatt jest magiczne, a to był bardzo łatwy sposób, aby dostać się tam iz powrotem w rozsądnym czasie.

Mój mąż i ja bardzo podobała nam się ta wycieczka. Było dobrze zorganizowane i mieliśmy mnóstwo czasu na zwiedzanie Hallstatt (zdecydowaliśmy się nie robić punktu widokowego, zamiast tego zdecydowaliśmy się na spacer na drugi koniec miasta z dala od zgiełku i zwiedzania). Ponadto, co najważniejsze, Leo był niesamowitym przewodnikiem. Pomógł uczynić podróż zabawną i niezapomnianą. Dziękuję Leo i zespołowi za świetną aktywność!

Mieliśmy szczęście, pogoda słoneczna i jasna, widzieliśmy piękne krajobrazy i dobre przystanki na zdjęcia - nasz przewodnik był również naszym kierowcą i był niezwykle pouczający na wiele różnych tematów, kiedy pytano go o fakty historyczne / polityczne podczas drugiej wojny światowej itp. ciekawe warte swojej ceny polecam wycieczki Panorama zrobiliśmy z nimi 3 wycieczki sprawni punktualni i dobrzy kierowcy / przewodnicy

Po pięknej przejażdżce przez góry w słoneczne popołudnie czeka nas godzinna przejażdżka bryczką w St. Wolfgang, ciągniętą przez Arisa i Mickeya. Po przejażdżce mieliśmy udać się na jarmark bożonarodzeniowy St. Wolfgang, ale w poniedziałek był zamknięty, a Peter zrobił wszystko, aby pokazać nam inne małe wioski poza Salzburgiem.