Wybierz daty

Salou Wycieczki jednodniowe

  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki całodniowe

Często zadawane pytania dotyczące: Salou

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Salou?

Najlepsze atrakcje to:

Salou: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Salou? Kliknij tutaj.

Salou: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 89 opinii

Dobrze zorganizowane! Wyjechaliśmy z dworca autobusowego w Barcelonie punktualnie o 9:00 i byliśmy na miejscu o 10:30. Zarezerwowaliśmy bilet łączony… najpierw pojechaliśmy do FerrariWorld, potem do PortAventura. Oba parki są świetne, ale PortAventura podobała nam się bardziej. Jedyny zarzut: na niektórych atrakcjach jest tylko 1 pracownik i sam wykonuje wszystkie czynności - niestety często trwa to dłużej. Poza tym jest bardzo czysto i przejrzyście. Wspaniały dzień dla dzieci dużych i małych Punktualnie o 19:30 wróciliśmy do Barcelony… dobrze zorganizowani!

Bardzo dobra aktywność do zrobienia, jeśli jesteś w Barcelonie! Dzięki wliczonemu transferowi z Barcelony do Port Aventura było to proste i bezproblemowe. :) Kupiliśmy Express Passy po przyjeździe, ponieważ dużo ludzi (porównywalne do Disneya) i nawet jeśli jest trochę drogo (od 30 do 60 euro więcej), nie będziesz czekał w kolejkach i prawie od razu przejdziesz na wszystkie atrakcje! Udało nam się zrobić wszystkie główne atrakcje, a niektóre nawet dwukrotnie. Polecam!

To była niesamowita wycieczka, odbiór i odbiór był bezproblemowy od dostawcy, dostarczony autokar był wysokiej jakości skórzanym, klimatyzowanym pojazdem. . . a same parki były bardzo dobre z szeregiem niesamowitych przejażdżek i zajęć, ty nie pożałujesz! - uwaga: pojechałem w środku tygodnia w październiku, nie było kolejek na nic więcej niż 5 minut, co było niesamowite, ponieważ wszystko można zrobić wiele razy!

Wszystko poszło bardzo dobrze, niezależnie od tego, czy był to wyjazd, czy powrót. Podobnie jak dzień w parku jest super. Byłoby super miło mieć mały kupon rabatowy w parku do wykorzystania w sklepie lub restauracji. Ale poza tym nic do powiedzenia. Zrobić ponownie z tą firmą z zamkniętymi oczami.

Wycieczka :)

Wcześniejszy zakup biletów wstępu przez internet to doskonałe rozwiązanie. Bez stania w kolejce, martwienia się o transport.. Szybko, sprawnie. Polecam.