Wybierz daty

Salou Atrakcje dla rodzin

Często zadawane pytania dotyczące: Salou

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Salou?

Najlepsze atrakcje to:

Salou: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Salou? Kliknij tutaj.

Salou: Co mówią inni?

Dziesiąty raz w tym bajecznym parku, po raz pierwszy wzięliśmy przepustkę premium! Więc tam szczerze wszystkim polecam, na pewno trochę drogo (70 euro za osobę oprócz wejścia), ale z drugiej strony tylko 15 minut oczekiwania na każdą atrakcję w porównaniu do 1 do 2 godzin bez karnetu! Dzięki temu każdą atrakcję wykonaliśmy kilka razy! Świetny ! Wspaniały dzień! Dziękuję portowi Aventura!

Wszystko poszło bardzo dobrze, niezależnie od tego, czy był to wyjazd, czy powrót. Podobnie jak dzień w parku jest super. Byłoby super miło mieć mały kupon rabatowy w parku do wykorzystania w sklepie lub restauracji. Ale poza tym nic do powiedzenia. Zrobić ponownie z tą firmą z zamkniętymi oczami.

Bardzo dobre doświadczenie, znaliśmy już Port Aventura, ale park Ferrari Land udał się po raz pierwszy i wszystko było bardzo dobre. PortAventura jest piękna w tym roku z 25-tą rocznicą są zajęcia dla wszystkich grup wiekowych i jeśli lubisz mocne sytuacje, bardzo dobre atrakcje

Park jest stary, ale ładny... atrakcje fajne pod względem wrażeń, ale nie warte swojej ceny w porównaniu do Europa Park. zaplanuj piknik, bo jedzenie jest okropne i za drogie.

Bardzo fajny dzień, ale musisz skorzystać z szybkiej przepustki, jeśli chcesz zrobić maksymalną liczbę jazd! Zacznij od Ferrari Land, ponieważ park zamyka się wcześniej