Sala koncertowa Wiener Musikverein

Grand façades, sparkling chandeliers, and superb acoustics impress at the Vienna Philharmonic’s concert hall.

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Sala koncertowa Wiener Musikverein: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sala koncertowa Wiener Musikverein? Kliknij tutaj.

Sala koncertowa Wiener Musikverein: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 1335 opinii

Cudowny wieczór, świetna muzyka w fajnym miejscu. Warto zarezerwować to wydarzenie, jeśli jesteś z wizytą. Bilety są łatwe do zarezerwowania, lokalizacja jest łatwa do znalezienia, a personel jest wydajny i pomocny. Jeśli zarezerwujesz bilet, unikaj, jeśli to możliwe, bocznego balkonu, ponieważ widok na scenę jest ograniczony, dźwięk jest doskonały, ale widoki są słabe.

To miejsce było łatwe do znalezienia. W pobliżu było wystarczająco dużo parkingów, które były stosunkowo bezpłatne. Otoczenie zewnętrzne, oświetlenie budynku nadało świąteczny charakter. Podobnie w środku. Wszędzie przestrzegano środków zapobiegawczych, dzięki czemu czułam się bezpieczna.

Rewelacyjny koncert, bardzo mi się podobało, same znane utwory, świetni muzycy. Warto zobaczyć na żywo Złotą Salę w Musikverein - jest przepych w aranżacji. Polecam skorzystać. Miałam miejsce blisko sceny w VI rzędzie - warte swojej ceny

Jestem pod wrażeniem dystrybucji biletów na cały świat, profesjonalizmu obsługi. Orkiestra i śpiewacy znani ze swego kunsztu zadowolą nawet wybredną publiczność.

Rezerwacja i odbiór biletów przebiegły sprawnie. Koncert był świetny, absolutnie godny polecenia. Jedna lub druga gęsia skórka na pewno nadejdzie.