Sakkara

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Sakkara: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sakkara? Kliknij tutaj.

Sakkara: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 957 opinii

Wir wurden pünktlich von unserem Guide Ahmed in unserer Hotellobby abgeholt. Sofort haben wir uns auf den Weg zu einem kleinen Musem gemacht, in dem wir die Sphinx von Memphis bewundern konnten. Weiter ging es zu der Sakkara Pyramide wo wir uns ein bisschen länger aufgehalten und turkischen Kaffee von unserem Guide Ahmed sentiert bekommen haben. Eine schöne Grabkammer ist dort zu sehen. Das Mittagsbuffet war gut, für jeden etwas dabei. Der Nachmittag gehörte ganz den Pyramiden von Gizeh. Wir hatten im Paket schon den Eintritt in die Pyramide mit gebucht. Die Grabkommer ist nicht sehr aufregend, aber dafür ist der Aufsieg spannend (nichts für Leute mit Platzangst :)) Nach einem Stopp am Aussichtsplateau w Ahmed coole Fotos von uns gemacht hat sind wir noch zu Sphinx. Der Tag ist super schnell vergangen, war perfekt organisiert und geplant. Ahmed konnte alle unsere Fragen beantworten und hat uns viele Informationen gegeben. Super Ausflug :)

To był najlepszy dzień w Kairze! Nasz dzień rozpoczął się od najlepszego przewodnika w historii Mohammeda Domy, który zabrał nas na egipskie śniadanie! Mieliśmy szczęście, że mamy go już drugiego dnia! Był tak kompetentny! Tak wiele się z nim nauczyliśmy! Uwielbialiśmy piramidy, a Saqqara była taka fajna! Mamy niesamowite zdjęcia z wielbłądami i piramidami!!! To był dzień pełen wiedzy i poczuliśmy, że zyskujemy dwóch przyjaciół w Kairze, naszego przewodnika i naszego kierowcę! Dziękuję bardzo chłopaki! Sprawiłeś, że nasze wrażenia były niezapomniane :)

To było jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, dzięki naszemu przewodnikowi Soloshowi i naszemu kierowcy Rami. Sprawili, że ten dzień był dla nas tak wyjątkowy, że nie mogło być lepiej. Wszystkie nasze życzenia zostały spełnione, dostaliśmy tak wiele podstawowych informacji o kulturze, wyjaśnionych w bardzo zabawny sposób ze świetną fabułą. Dziękuję Solosh i Rami, nigdy nie zapomnimy tego dnia, a także nigdy nie zapomnimy o Tobie.

Amazing tour with great guide. I was delighted with historical knowledge of my Guide! The time was spent super efficiently- no way to to do it by yourself in such way.

Mój przewodnik z Ocean Air Tours, Mervat i nasz kierowca, Sayed, byli świetni. Mervat był bardzo gościnny i znał historię Egiptu i piramid. Dużo się nauczyłem!